Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Anouk na pomarańczowo
Heloł, wyobrażam sobie;) U mnie też woda wykupiona. I też panika. A przecież u mnie ma być spokojnie i sucho. A dojedziesz do miasta? Życzę, aby było do jak najszybciej Wam wszystkim sucho:) Z całego serca. A w drugiej sprawie: to Shatyn wyemigrował:( Taki był skutek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Chyba Shatyn pokasował swoje posty. } Z tego co pamiętam, shatyn zarobił bana i tak jak innym kasowano mu posty, więc nie mógł być moderatorem a co za tym idzie nie mógł wykasować swoich postów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, w mieście to ja byłem po 5 (to znaczy w pracy już). Zobaczymy jak dalej się sytuacja rozwinie. Kiepsko że pada. P.S. Nie mam nic wspólnego z kasowaniem postów i banowaniem kogokolwiek. Zdziwiło mnie tylko stwierdzenie Iftar, no i "dziury" w wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bynajmniej nie był to efekt podniety, tylko trzeźwa uwaga. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
"otulona >.." po co wątek rozwijać ? PiS , jego zwolennicy i każdy slepo zarażony kaczyzmem musi mieć wroga . Konkretnego , określonego wroga . Kiedy go brak cała ich polityka traci sens . Chwila "polityki miłości" w wykonaniu PiS i sondaże , które niebezpiecznie rosły zaczęły spadać . Jak braknie Shatyna na topiku co wy będziecie biedaki pisać ? Polityka miłości w waszym wykonaniu jest tak mdła , że aż nie do zniesienia . No , chyba że upatrzycie sobie kolejną ofiarę . Tylko jak na razie nie widać tu nikogo , kto często i systematycznie podgrzewa atmosferę mając skonkretyzowane , przejrzyste poglądy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanie pod wpływem
alkoholu nie jest przestępstwem Iftar i w jakiś sposób usprawiedliwia takie, a nie inne zachowanie shatyna nic nie usprawiedliwia, ale jesteś zbyt zaślepiona aby to zauważyć twoje zachowanie jest aż żenujące, kobieto, gdzie twa godność :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Shatyn był od dawna -tyle że pod innym nickiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
O , nawet Myrevin się uaktywnił . A gdzie był jak trzeba było walczyć o wolność słowa , swobodę myśli , różnorakość poglądów . Gdzie był jak należało walczyć z chamstwem . Pomógł choć raz Shatynowi ? Jak braknie takich ludzi jak Shatyn "czarna zaraza" zaleje kraj. Mogłeś się z nim nie zgadzać , ale mogłeś walczyć o wolność wypowiedzi i dyscyplinować gówniarzerię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zagladajaca osoba..
Nie martw sie iftar, Twój kumpel wroci, pod innym nickiem;) teraz taki wielki skrzywdzony, biedaczek :O Patrzy teraz w ukryciu czy beda go niektórzy bronic. Poza tym nie przesadzaj z oskarzaniem innych, ze to jest ich wina co sie stało, sam sobie na to zapracował. Niby dorosły, a klepał o sobie ile wlezie... o naiwnosci. A do tego potrafił doprowadzac ludzi ( a wielu tu zaglada) do granic wytrzymalosci. Chyba sama sie przkonalas jaki był bezwzgledny jesli chodzi o temat np. krzyzy... a było wiele innych tematów, ktore obrazały ludzi, ale on sie z tym nigdy nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Z internetu " " Jak Czesi budowali zbiorniki retencyjne , my budowaliśmy kościoły . Teraz jak Czesi wypuszczają wodę mamy przynajmniej gdzie się modlić " Nawet do wynajdywania takich smaczków ukazujących naszą rzeczywistość Shatyn był bardzo potrzebny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Głupiś podszywaczu , oj głupiś . Albo zwolennik PiS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy smaczek był wczoraj
czytaliście wczorajsze posty? o tym, że jego znajomi dzwonią i pytają czy on ma podstawowe wykształcenie, gdyż właśnie tak wyczytali na babskim forum? czy zdajecie sobie sprawę z jakim człowiekiem mieliście do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczyć tutaj z chamstwem to strata czasu. Jedyne co warto zrobić to te chamstwo ignorować. Skutecznie z nim mogą walczyć tylko moderatorzy i to nie zawsze. Po co miałbym pomagać komuś kto zawsze był przeciwko mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie wczoraj na tym topiku. Shatyna dopadło życie wirtualne w realu? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rzeczy samej Myrevin. W rzeczy samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
To wyglądało już tylko na szukanie pretekstu . Ile można walczyć z ciemogrodem i wysłuchiwać tylko niewybredne inwektywy pod swoim adresem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, po raz kolejny piszesz jakieś zarzuty całkowicie dla mnie niezrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zagladajaca osoba..
Bo trzeba byc chyba niespałna rozumu, aby uzywac jednego nicka wszedzie np na kafe, sympatii, a do tego pisac z pokazanym mailem, mówic o sobie tyle rzeczy z zycia prywatanego:O. A potem jak sie obraza innych ludzi, bo chyba nikt nie ma watpliowosci, ze tez obrazał, to zbiera sie takie wlasnie "owoce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy smaczek był wczoraj
to forum nie służy temu, żeby z kimś walczyć tylko po to żeby wymieniać poglądy, dyskutować, nawet sie kłócić a le nie walczyć Tylko dla Shatyna to forum to była właśnie walka prawie o życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zagladajaca osoba..
09:01 [zgłoś do usunięcia] kamila myrevin-shatynówna To wyglądało już tylko na szukanie pretekstu . Ile można walczyć z ciemogrodem i wysłuchiwać tylko niewybredne inwektywy pod swoim adresem . No tak ty jestes ta lepsza/y :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zagladajaca osoba..
09:07 [zgłoś do usunięcia] najlepszy smaczek był wczoraj to forum nie służy temu, żeby z kimś walczyć tylko po to żeby wymieniać poglądy, dyskutować, nawet sie kłócić a le nie walczyć Tylko dla Shatyna to forum to była właśnie walka prawie o życie Dokładnie, a to zycie tutaj zlalo mu sie z zyciem w realu, bo to jego cały swiat... Walka z "wrogiem" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zagladajaca osoba..
Nie chce mi się już tu dłużej być. Nie umiem dobrze się bawić w towarzystwie, które nie widzi gnojenia drugiego człowieka. Iftar, Twój kumpel takze gnoił innych, az taka słaba pamięc u Ciebie? tyle ze inni nie byli na tyle głupi, zeby az tak sie "odkryc" prywatnie... Załosne bylo jak pisał kogo on nie zna, i co niby jest z tego względu jakis lepszy?? no tak chyba myslał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, w takim razie przykro mi, że mnie w ten sposób postrzegasz. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Jedno mnie zaciekawiło. ----Bo trzeba byc chyba niespałna rozumu, aby uzywac jednego nicka wszedzie np na kafe, sympatii, a do tego pisac z pokazanym mailem, mówic o sobie tyle rzeczy z zycia prywatanego . --- Niespełną rozumu jest osoba która mówi prawdę !!!!!!!!!!!! Ci którzy kłamią, oszukują, udaja kogoś innego są normalni !!!!!!!!! Chyba was porąbało całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy smaczek był wczoraj
ale z tego co się okazało Shatyn nie pisał o sobie prawdy.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na pomarańczowo
Ifka, każdy ma coś za uszami na forum. I Ty i ja. Wczoraj pisał takie rzeczy, że kompletnie nie wiedziałam, o co mu chodzi. Mimo wysiłku empatii z mojej strony. I Shatyn, ja napisałam tylko, co mnie raziło w Nim. I zrobiłam to po to, żeby było milej tu. On to niewłaściwie odebrał, przetworzył przez swoją wrażliwość. I tyle. Wyszło jak wyszło:( I trzeba dbać o swoją anonimowość w sieci. To także nauczka i dla mnie. Natomiast czepianie się wszystkich o wszystko uważam za niesmaczne. Ale jest fakt, że wiele osób na zbyt dużo tu sobie pozwala: wawcia to równiez do Ciebie, żebys wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko 10% zdołano
odczytać zawartość czarnych skrzynek a już ruskie wiedzą kto zawinił ?śmiać się czy płakać oto jest pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na pomarańczowo
A ja wierzę, że Shatyn pisał prawdę o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zagladajaca osoba..
O jakiej prawdzie ty mowisz?? Bo ja o zachowaniu umiaru w "odkrywaniu " siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×