Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jaki tu teraz spokój
A co to niby jest :D , post z 14:58 a potem ten sam nick odpowiada o godz. 15:05 temu z 14:58 :D czyzby ktos tu robił sztuczny tłum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca5
Poncyljusz odsunięty Zdrowie czy przymus? [Poseł twierdzi, że musi iść do szpitala. Ale wiadomo, że jedną wpadką w związku ze Smoleńskiej spowodował furię u reszty sztabu. Prikaz czy faktycznie problemy zdrowotne? Poncyljusz został odsunięty - przynajmniej narazie - od kampanii. Stało się tak po tym, jak rodziny ofiar (tych mniej znanych) ze Smoleńska wysłały list otwarty do polityków, by Ci uszanowali ich bliskich. Poncyljusz stwierdził wówczas w radiu, że może to być gra polityczna. Jego wypowiedź rozsierdziła nawet Joannę Kluzik-Rostkowską. Szefa PiS pewnie też. Teraz poseł na parę dni zniknie. Twierdzi, że z powodów zdrowotnych. - dę do szpitala, pewnie na kilka dni. kręgosłup mi wysiadł. W styczniu, gdy byłem na nartach nabawiłem się kontuzji, chodziłem na rehabilitację, rozważali operację. Teraz znowu mnie boli, dużo pracuję, dużo chodzę, dlatego lekarz zdecydował o szpital - powiedział "Faktowi". Rzeczywiście sam się odsunął czy został odsunięty? Jak myślicie?] buhaha buhaha został odsunięty jak nic buhaha buhaha :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba podkreślić że
wspomniany list został podpisały przez 19 rodzin (z 96)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki tu teraz spokój
15:11 [zgłoś do usunięcia] Do .......... Jeśli dorosły facet [A gdyby otulona rzeczywiście myła szwabskie kible, ] Pokaż mi post w którym Shatyn naśmiewa się z otulonej ..., że myje kible ? Pokaż. Jestem tutaj dosyć długo i nigdy nie czytałam takiego postu, po prostu zmyślasz i kłamiesz w żywe oczy. A JAK MA TO NIBY ZROBIC JAK USUNIETE SA WPISY SHATYNA ?:O TAKI WPISY BYŁY I TO NIE JEDEN RAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo że był
polityczny- Poncyliusz jednak zachował się mało dyplomatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca5
Tusk: Zapamiętajcie, kto co spi****ył [Donek wściekł się nie na żarty, objeżdżając zalane miejscowości. Tak go poniosło, że klął przy powodzianach. Swojski chłop? W Polsce takie zachowania wcale nie oznaczają utracenia poparcia. Wręcz przeciwnie. Tak jak Kwachu był uznawany za swojskiego chłopa, tak i Tusk teraz pewnie będzie bliżej ludu. Szczególnie, że klął nie bez powodu. - Sprawdzę, jak wyglądała pierwsza pomoc tutaj i nie będę tolerował sytuacji, w której jest dobrze dopiero gdy przyjeżdża władza. Wczoraj dobrze nie było - mówił premier w Proszówce. I pomimo, że obiecał, że wyciągnie wnioski i coś z tym zrobi, to mieszkańcom też się dostało. W Kobiernicach bowiem lud narzekał na wójta. A Tusk na to znalazł najlepszą receptę. - To wy wybraliście takiego wójta, ja nie mam na to żadnego wpływu. Teraz albo jeden na drugiego będzie pokazywał, kto jest winien, albo teraz zapamiętajcie, kto co spieprzył i za kilka miesięcy wybierzcie dobrze - stwierdził jasno Donek.] buhaha buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już ...
[A JAK MA TO NIBY ZROBIC JAK USUNIETE SA WPISY SHATYNA ?] nie moja sprawa jeżeli coś się mówi to trzeba to udowodnić kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
przcież wiadomo że ten idiota wyśmiewał się z otulonej anonimowo w orange. --- no i znowu kłamiesz Shatyn zawsze pisał NA CZARNO , wszyscy o tym wiedzą tylko nie ty szczawiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19,79%
część społeczeństwa tak a nie inaczej postrzega wykorzystywanie tej tragedii. 19/96 = 19,79%. Mam nadzieję na powtórkę przy urnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki tu teraz spokój
15:53 [zgłoś do usunięcia] to już ... [A JAK MA TO NIBY ZROBIC JAK USUNIETE SA WPISY SHATYNA ?] nie moja sprawa jeżeli coś się mówi to trzeba to udowodnić kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw JAK NIC SHATYNEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca5
Jarosław K. był na komunii corki Jakubiak jak donosi "Fakt" buhaha buhaha nie ma to jak kampania wyborcza buhaha buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki tu teraz spokój
15:42 [zgłoś do usunięcia] jaki tu teraz spokój A co to niby jest , post z 14:58 a potem ten sam nick odpowiada o godz. 15:05 temu z 14:58 czyzby ktos tu robił sztuczny tłum? ZWRÓCILISCIE NA TO UWAGE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś pisał w orange jako
{Jarosław K. był na komunii corki Jakubiak jak donosi "Fakt" buhaha buhaha nie ma to jak kampania wyborcza buhaha buhahaha} szatyn mógłbys sie bardziej postarać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniaczek.....
najpierw kazał usunąć swoje posty a teraz każe udowadniać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn uważaj na serducho
Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w drugi weekend maja, na PO głosowałoby 47 proc. wyborców, a na PiS - 39 proc. - wynika z sondażu TNS OBOP. Od marca notowania PO spadły o 12 pkt proc., a PiS - wzrosły o 15 pkt proc. Tym samym różnica między dwójką liderów partyjnego rankingu zmniejszyła się z 35 pkt proc. do zaledwie 8 pkt proc - podkreśla TNS OBOP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz udowidniono kim on
jest naprawdę- musi się z tym się pogodzić- JS szanowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z komórki to sie nie liczy
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki tu teraz spokój
A teraz proszę sie zając ciekawszymi tematami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody poseł Platformy
Obywatelskiej Michał Szczerba najwyraźniej nie ma wyczucia czasu. Na swoim profilu w jednym z popularnych serwisów społecznościowych umieścił wpis o Wiśle, co to sobie płynie po polskiej krainie... Szczerba przytoczył fragment znanej i wesołej ludowej piosenki "Płynie Wisła, płynie. Po polskiej krainie". Polityk PO, rodowity warszawiak, najwidoczniej nie zdaje sobie sprawy z tego co teraz dzieje się w Polsce. Czy miałby na tyle odwagi aby piosnkę zaintonować tam gdzie ludzie walczą z żywiołem nie tylko o swój życiowy dobytek, ale też życie? Już teraz internauci zarzucają mu, że jego komentarz jest co najmniej niesmaczny i niefortunny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów_
Mam jedno pytanie: Czy to prawda, że sztab wyborczy Komorowskiego mieści się w prywatnym lokalu należącym do dziennikarki Gazety Wyborczej Anny Binkot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do każdej skrzyni pocztowej
w Polsce trafi list, w którym marszałek Sejmu Bronisław Komorowski będzie zachęcał do głosowania na siebie ustalił portal tvp.info. Sztab wkrótce zacznie też dystrybuować nową ulotkę wyborczą. Pan marszałek będzie się kontaktował w formie listownej ze wszystkimi mieszkańcami Polski. Będzie przedstawiał swoją wizję prezydentury potwierdza w rozmowie z portalem tvp.info rzeczniczka sztabu marszałka Małgorzata Kidawa-Błońska. Ile to będzie kosztować? Sztabowcy Bronisława Komorowskiego milczą na ten temat. Wysłanie listów w cenie oferowanej przez Pocztę Polską kosztowałoby ponad 100 milionów złotych. Sztabowcy liczą jednak, że koszt uda się znacząco obniżyć, bo listy nie będą indywidualnie adresowane, a po prostu wrzucane do skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dziękuje
za spamowanie mojej skrzynki pocztowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram to, co napisała Anouk i Wewo na temat Shatyna. Shatyn za bardzo dawał się wciągać w pyskówki i dalej mnie zastanawia czy naprawdę kogoś interesuje życie prywatne kogokolwiek tutaj. Tu jest net, należy oddzielić życie prywatne od życia w necie. Ważne jest też by nie podawać za wiele swoich prywatnych danych w necie, bo zawsze znajdzie się taki, który będzie chciał szukać czegoś w sieci na kogoś innego. Tez usiłowałem powiedzieć Shatynowi, że za bardzo się przejmuje się innymi, za bardzo rzucał jakimiś obelgami w stosunku do innych i poniosło Go. Swoją drogą nie rozumiem co komu do jego stanu cywilnego, wykształcenia. A jak tam Wewo stan powodziowy we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek kretynek
' Popieram to, co napisała Anouk i Wewo na temat Shatyna. Shatyn za bardzo dawał się wciągać w pyskówki i dalej mnie zastanawia czy naprawdę kogoś interesuje życie prywatne kogokolwiek tutaj. " Wszystko ładnie pięknie i sam zwracałem mu uwagę na pyskówki ale to ie oznacza że można przekraczac pewną barierę .. nawet jeśli to tylko forum - po drugiej stronie siedzi żywy człowiek a szpiegowanie kogoś i podawanie jakichś danych osobowych ( pewnie wziętych z kapelusza) to tylko oznacza że pastwili się nad Shatynem.... nie trzeba faceta lubic ale nie oznacza to że można go gnoic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztab Komorowskiego płaci
dziennikarce Gazety Wyborczej http://piechula.salon24.pl/185011,sztab-komorowskiego-placi-dziennikarce-gazety-wyborczej Komitet wyborczy kandydata na prezydenta RP musi mieć swoją siedzibę. Zazwyczaj partie starają się, by był to lokal położony możliwie jak najbliżej siedziby samego ugrupowania. Platforma Obywatelska odeszła jednak od tego zwyczaju, dając zarobić dziennikarce Gazety Wyborczej. Każdy ma prawo wynajmować lokal podmiotom trzecim, niezależnie od tego, czy są to osoby fizyczne, czy prawne. Swoje cztery kąty użyczyć może developer, piekarz, mechanik, prawnik, lekarz i wykładowca. Pod wynajem mieszkanie oddać może także dziennikarz. Jednak chcą zachować wiarygodność, nigdy nie powinien świadczyć takich usług względem polityków. Zwłaszcza, gdy są to działacze jednej opcji politycznej, którzy najmują lokal pod siedzibę komitetu wyborczego, a cała sytuacja ma miejsce w czasie kampanii prezydenckiej. Anna Bikont, dziennikarka związana z Gazetą Wyborczą od początków istnienia tego tytułu, jest właścicielką mieszkania przy ul. Wiejskiej 14/5 w Warszawie. Dokładnie w tym samym miejscu, w lokalu numer 5, ulokował się sztab Bronisława Komorowskiego: Lokal wynajęliśmy do czasu złożenia sprawozdania finansowego do PKW, już po wyborach. Oferta jest z rynku mówi odpowiedzialny za fundusze sztabu PO Andrzej Wyrobiec. Konflikt interesów to sytuacja, w której jednostki lub organizacje zaangażowane w działalność biznesową bądź polityczną, mogą wpływać na swoje zachowania i decyzje w taki sposób, by były one korzystne dla zlecającego, przynosząc jednocześnie szkodę podmiotom trzecim, lub obniżając standardy wykonywanej pracy. Czy dziennikarka, która za wynajem mieszkania sztabowcom Bronisława Komorowskiego otrzymuje sowite wynagrodzenie z partyjnych funduszy, jest wiarygodna gdy zabiera głos w kwestiach politycznych, w tym dotyczących kampanii wyborczej? Czy swoim zachowaniem nie podważa wiarygodności całej redakcji? Czy naczelny nie powinien zareagować, broniąc standardów rzetelności dziennikarskiej i dobrego imienia marki, jakie Gazeta Wyborcza niewątpliwie w sporych kręgach zyskała? Być może to czysty przypadek, być może zaś forma opłacania mediów i poszczególnych dziennikarzy. Trudno wyrokować. Z całą pewnością można jednak stwierdzić, że zachodzi tutaj konflikt interesów, na który powinni zareagować ludzie mediów zarówno dziennikarze GW, jak i pracownicy innych tytułów prasowych i stacji telewizyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelpawelpawel
Bierzcie udział w internetowej sondzie prezydenckiej!;) C:\Users\PAWEŁ\Desktop\sonda prezydencka .html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelpawelpawel
Bierzcie udział w internetowej sondzie prezydenckiej!;) C:\Users\PAWEŁ\Desktop\sonda prezydencka .html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o tym właśnie pisałem, popieram tylko to, co napisała Anouk, co wytknęła Shatynowi i Wewo. Uważam, że nie należy przekraczać granic, barier, bo faktycznie tam siedzi żywy człowiek i ma różną konstrukcję psychiczną, są ludzie, którym wisi to co mówią o nich inni ze świata wirtualnego, ale niektórzy nie wytrzymują. należy pamiętać że taką nagonką można kogoś skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvloper
A po co mamy brać udział w jakieś kolejnej głupiej sondzie ??? Bez sensu . Na tym topiku ludziska sami się wysondowali . Wynik wiadomy , Jak z PiS u trzymać się od niego z daleka - problemy , inwektywy , wulgaryzmy , agresja , kłótnie . Co tu jeszcze sondować ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×