Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość to córka z wujkiem Jarkiem
strącili samolot , aby zgarnąć ubezpieczenie , oczywiście pochodzące z kieszeni POdatników ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzie dajcie spokój
do żadnych wyborów nie dojdzie, PO wprost powiedziało, że zrobi wszystko aby Kaczyński nie wygrał i zrobi, łącznie z zakazanym słowem na Z są bezwględni, co widać, słychać i czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz to jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag człowieka może trafić jak czyta takie wpisy : {" 23:43z tym że to ubezpieczenie jest te z za twoje pieniadze " } A do kurwy nędzy za czyje ma być ? Prezydentowi - kto nim by nie był - wybranego wolą narodu w demokratycznych wyborach należy się jak psu zupa !!! Jest najwyższym funkcjonariuszem państwowym i takie rzeczy jak nowoczesny , wciąż nowy samolot , samochód , odpowiednia obstawa , wszelkie wygody , zabezpieczenie na przyszłość oraz godziwe ubezpieczenie należą się bezdyskusyjnie !! Bez obaw , nie zbiedniejemy od tego ! TO JEST NASZ PREZYDENT ! Jakim trzeba być durniem żeby wyciągać takie argumenty ? Za głupie 3 mln ( jeśli to prawda oczywiście ) trudno kupić przeciętnego "kopacza piłki " . Prawdziwy skandal byłby wtedy , gdyby Kancelaria nie zabezpieczyła czegoś tak oczywistego jak ubezpieczenie na życie ( Prezydenci zazwyczaj nie giną w katastrofach . To tylko Polsce musiało się przytrafić . ) I jeszcze jedno . Pani Marta Kaczyńska , córka Prezydenta jest osobą prywatną i świetnie utrzymuje dystans to całej tej naszej polityki . Puki co to dziennikarze i niektórzy komentatorzy próbują w ten czy inny sposób wkręcać ją w wir bieżących wydarzeń . Jak na razie świetnie się zachowuje i trzyma z boku . Nawet gdyby oficjalnie pod naciskiem dziennikarzy opowiedziała się za wyborem Wuja byłoby to coś tak oczywistego , że nie można by mieć o to do niej najmniejszych pretensji . A chamskie próby wypominania jej , że otrzyma jakieś odszkodowanie po Rodzicach są po niżej wszelkiej krytyki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan "palący Koty" ma sie od kogo uczyć wszak to nasz obecny PO prezydenta niejaki Bronek Maria K. jest kwintesencja dobrego humoru i taktu : przytocze tylko kilka "perełek" : - "Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30-tu metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera". No i w końcu mnie tam zawieźli i pokazali. Wtedy zrozumiałem. Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były kaszaloty. (2009-05-27 na spotkaniu w prywatnej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie). cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronek Maria K cd.... "Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dokoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła". (Z wierszyka do parlamentarzystek PO wygłoszonego w czasie prawyborów). "Tu wybacz Panie, odstrzelmy jakąś zgrabniutką łanie" (Z wierszyka ułożonego dla myśliwych). "In vitro powinno być finansowane, ale państwo ma prawo traktować wydatki z budżetu jako swoistą inwestycję, nie w stosunku do wszystkich, tylko w stosunku do tych, gdzie jest szansa, że się urodzą dzieci zdrowe i będą dobrze wychowane, wychowane na dobrych obywateli w przyszłości" (Na koniec prawyborów w PO). cdn ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.M . K cd... " "...gdyby chciał je zająć, to skierowałby nowelizację do Trybunału Konstytucyjnego, a tego nie zrobił" (Wytłumaczenie, czemu śp. Lech Kaczyński nie skierował do TK ustawy o IPN, którą dostał z Sejmu niespełna dzień przed swoją śmiercią). "Nie dostrzegłem żadnych jakichś przejawów braku szacunku ze strony instytucji rosyjskich. Ja bym sugerował zachowanie umiaru w tego rodzaju tworzeniu atmosfery, że gdzieś znaleziono jakiś kawałek, fragment odzieży. To nie jest wielki problem". (O niezabezpieczonym miejscu katastrofy smoleńskiej, w którym znaleziono ludzkie szczątki " ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu przykład jego elementarnej nieznal=jomości protokołu dypolmatycznego .... " "Zawsze mamy gdzieś w zanadrzu polską pamięć, że 400 lat temu w trochę innym charakterze, żołnierze polscy maszerowali po Placu Czerwonym". (Wyemitowana przez Fakty TVN wypowiedź Bronisława Komorowskiego w Moskwie)." ten pan pojedzie do Izraela i będzie opoawiadał kawały o Zydach i Niemcach np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.M. K cd.... " "Mowy powinny być krótkie, a kiełbasy tylko długie" (W czasie spotkania ze studentami Uniwersytetu Śląskiego). "To jest zawsze problem tego, co by się chciało, a co można. Ja staram się być realistą. Od czegoś trzeba zacząć. To tak, jak zawsze pytają obcokrajowcy: dlaczego całujemy kobiety w rękę? Ja odpowiadam: Od czegoś trzeba zacząć". (W czasie spotkania ze studentami UŚ). "Trudno dźwigając dwa ciężkie worki obowiązków na plecach, tańczyć oberka wyborczego. Staram się wyciągnąć pewne profity z działalności jako marszałek i p.o. prezydenta". (W czasie spotkania ze studentami UŚ). ....................................wow bravo ynteligencja PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.M. KOMOROWSKI cd... "Widać, że nie jesteś ani z Krakowa, ani z Poznania, ani ze Szkocji, skoro wręczasz mi tak cenny dar". (Na spotkaniu z komitetem honorowym w Łazienkach). "Jestem częściowo pyrą". (Tak się później tłumaczył Komorowski z żartów z mieszkańców Poznania powyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na koniec do powodzian ludzi ktorzy starcili wszystko w jednej chwili .... "Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku, więc nie słyszałem od dłuższego czasu o zjawiskach powodziowych, które by trwały dłużej niż tydzień, czy dwa". "W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem". "Miałem dziś przyjemność wizytowania terenów powodziowych". nie wiadomo czy sie śmiać z durnoty kandydata PO czy płakać z powodu jego braku empatii .... ech ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkivall
Do postu 29.05.2010"o tym ubezpieczeniu za nasze pieniądze". Ta sam osoba parę postów wcześniej dała post z cytatami posła P.z po...z jego blogu. No to już wiecie kto draży i dlaczego w sposób tak ochydny i chamski tę sprawę. Ten sam który po katastrofie milczał a teraz jego stronnictwo uznało za stosowne pozwolić mu "wyrkać" i zdjęli mu "kaganiec". Mnie też Tycjan wkur.....takie posty. Dlatego że każdy wie iż stosunek ubezpieczenia to ubezpieczający ubezpieczony i ubezpieczyciel. Jeśli tym drugim jest główa państwa to i ono ma być ubezpieczyczajacym a kwota 3 mln pochodzi od ubezpieczyciela. Od firmy np. A nie z budżetu natomiast wysokość składek może być stosunkowo niska co obciążenie dla budżetu państwa czyni tenoretycznym. Wartoby zwrócić uwagę na fakt że np loty państwowe nie są ubezpieczone w obawie przed krytyka takich idiotów jak ten co tu wkleił te pytania. I jeszcze jedno. To do autora postu o tym ubezpieczeniu za nasze pieniążki- TO SOBIE POLICZ OGRANICZONY TYPKU ILE Z NASZYCH PIENIĘDZY POSZŁO NA DOŻYWOTNIE WYNAGRODZENIE CO MIESIĄC BYŁYCH PREZYDENTÓW,ILE KOSZTUJE OCHRONA BOR IM PRZYZNANA I ILE WYNIOSŁA ODPRAWA Z NASZYCH PIENIĘDZY DLA TWOJEGO ULUBIONEGO (POPRZEDNIEGO)PREZYDENTA I TAK DALEJ I TAK DALEJ. W tym względzie to zmarłego prezydenta nie dotyczy. POLICZ SOBIE TO i umykaj na swój topik,na którym jeździsz po kk po to Ci nie wychodzi najlepiej ale najbardziej to lubisz. Nie rozpraszaj się w swej misji w końcu jesteś antykleryKAŁEM z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdi info
Jeśli stroną w umowie gwarancyjnej dającej ubezpieczenie Głowie Państwa nie był podmiot państwowy(cokolwiek to oznacza)to przy składkach z podatków akurat i tak te 3mln to nie nasze pieniądze. Tuba po dobrze o tym wie więc podchwyciła z innej strony ten problem. Od strony samych składek i porównania z odszkodowaniami jakie mają dostać rodziny innych podszkodowanych,które są niższe. Bardzo sprytnie. Tylko mieszanie im w głowę. Dłoń do nich się wyciąga a oni subtelnie na nią pluja.... I tak jak to kiedyś rapował zapomniany już skład sprzed lat-"polityka przejawia się w złych nawykach"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:43 [zgłoś do usunięcia] z tym że to ubezpieczenie jest te z za twoje pieniadze --- Tego nie wiemy, bo nie wiemy jakie obowiązują przepisy Nie przepadałam za Lechem K., ale to nie znaczy , że mam prawo go posądzać o jakiekolwiek nadużycia bo ktoś coś powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Arkivall
Zgadzam się z toba, tylko koniec twojego postu zdecydowanie nie podoba mi się Każdy ma prawo miec swoje poglądy Chcesz żeby ciebie szanowano , szanuj innych Nie wiem ale chyba mówisz o Shatynie więc ma prawo krytykowac Kościół jeżeli umie poprzeć swoją krytyke argumentami Shatyn nie raz mówił, że pisze tylko pod swoim czarnym nickiem i nie mam powodu mu nie wierzyć Nie raz posądzali mnie właśnie tacy jak ty , że jestem Shatynem ... ale cóż as ludzie i ludziska jak wiemy, a jak ktoś komu coś nie odpowiada widzi w tym rękę Shatyna, to może warto żeby poszedł do dobrego lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało mnie interesuje kto , ważne co napisał . Prezydent Polski wybrany w demokratycznych wyborach ( nieważne czy to Wałęsa , Kwaśniewski , Kaczyński ) ma mieć określone przywileje ! I to duże przywileje . Do tego zaliczam i bardzo wysokie ubezpieczenie w trakcie pełnienia obowiązków . Wszelka dyskusja na ten temat powinna być poniżej godności Polaka . Dopuszczam wymianę opinii jedynie w temacie wysokości ubezpieczenia . Czy aby 3mln nie jest kwotą zbyt niską jak na głowę państwa . Co do reszty pasażerów tragicznego lotu . Państwowy samolot , dysponentem lotu kancelaria prezydenta to chyba oczywiste , że powinni ubezpieczyć pasażerów na taki lot . Bez wątpienia na kwotę o wiele niższą niż Prezydenta , który takowe ubezpieczenie winien mieć ( i chyba ma - nie wyobrażam sobie inaczej ) stale w trakcie pełnienia funkcji . ------------------------ "aniu64" żeby nie te słowne lapsusy to skąd po latach byłyby te świetne anegdoty o politykach ? Gdyby takie wpadki miały decydować to wiele znanych osobistości nie zajmowałyby swoich stanowisk . Np. Prezydent USA Bush junior. Tak to jest jak gdy w ramach pełnienia funkcji trzeba gadać i gadać i gadać , a wszędzie mikrofony . A to o zamachu i snajperze uważam za świetną i trafną ripostę Komorowskiego w stosunku do tych " dobrze poinformowanych " polityków PiS i pewnej grupy dziennikarzy , którzy na siłę chcieli lansować tezę o zamachu . O ile pamiętam przerwało to wszelkie spekulacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu "aniu64" nie wiem do czego się przyczepiasz ? {""To jest zawsze problem tego, co by się chciało, a co można. Ja staram się być realistą. Od czegoś trzeba zacząć. To tak, jak zawsze pytają obcokrajowcy: dlaczego całujemy kobiety w rękę? Ja odpowiadam: Od czegoś trzeba zacząć". " } Nie przesadzajmy -przecież to prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zych z PSL będąc Marszałkiem Sejmu też puszczał k...y przez mikrofon i co ? Dalej uważany jest za najlepszego Marszałka Sejmu po 1989 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjanie widocznie
ANI brakuje poczucia humoru :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzina z życia opozycjonisty
Gdańsk 13 grudnia 1981 r. godzina 24:45 Opozycjonista nr1 [Jacek Kuroń po zatrzymaniu w Novotelu wchodzi do milicyjnej "suki", która rusza natychmiast. Po drodze Kuroń zauważa liczne pojazdy milicji,transportery opancerzone wojska, a nawet czołgi. Jeden z milicjantów mówi: "Panie Kuroń, czy było warto?" Kuroń odpowiada: "Dwa lata temu, gdy przychodziliście po mnie, wystarczały dwa samochody, dziś trzeba wam czołgów..." Furgonetka zatrzymuje się przed budynkiem, który Kuroń bierze w pierwszej chwili za szkołę, a który okazuje się być zupełnie nową siedzibą ZOMO. Każą mu wejść do środka. Prowadzą do podziemia. Schodzą coraz niżej, wreszcie duża sala jaskrawo oświetlona. Podłoga pokryta piaskiem. W głębi biały mur, na którym widać liczne ślady kul. Przy drzwiach Kuroń widzi szereg ZOMO-wców z bronią w ręku. Pada rozkaz: "Pod ścianę". Kuroń przywykł do więxień, ale teraz rzecz wygląda inaczej. Szykuje się na śmierć. Tyle mówiono o interwencji radzieckiej... Wiedział, że w takim przypadku... Ma tylko jedno pragnienie: dojść jak najszybciej do końca sali i popatrzeć "im" w twarz. Dochodzi do ściany, odwraca się i... nic. Mężczyźni stoją nieruchomo.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzina z życia opozycjonisty
Opozycjonista nr2 [W komisariacie na Wilczej kłębi się tłum. Milicjanci po cywilnemu i w mundurach, ZOMO-wcy, aresztowani w kajdankach lub bez, krewni i znajomi. Robi się cicho, gdy wprowadzają Adama Michnika; twarz ma obrzmiałą, zakrwawioną, ręce wykręcone na plecach przez wyjątkowo krzepkich i rozwścieczonych milicjantów. Trzydziestopięcioletni Adam Michnik jest jedną z najbardziej popularnych postaci polskiej opozycji. Historyk, organizator prasy i wydawnictw podziemnych, przyjaciel i uczeń Kuronia (należał do jego organizacji czerwonych pionierów), był jedną z gwiazd wydarzeń marcowych 1968 roku na Uniwersytecie Warszawskim, z którego usunięto go pod zarzutem "spisku syjonistycznego". Sądzony w 1969 roku, skazany na trzy lata więzienia, został zwolniony po osiemnastu miesiącach. Tego wieczoru wracał do domu tuż po północy, gdy kilku milicjantów po cywilnemu chciało go zatrzymać. Michnik bronił się pięściami. Drogo go to kosztowało. Tamci byli silniejsi...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzina z życia opozycjonisty
Warszawa 13 grudnia 1981 r, godzina 24:45 Opozycjonista nr 3 [ Jarosław Kaczyński śpi Był tak zakonspirowany, że nawet opozycjoniści nie wiedzieli, ze był opozycjonistą. Widział gdzie stało ZOMO, ZOMO nie widziało gdzie spał Jarosław. I teraz moi drodzy konkluzja. Dwóch z tych opozycjonistów jest znienawidzonych przez genetycznych Polaków patriotów a jeden jest przez nich ubóstwiany. Miłej zagadki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm ............
Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest wyłączony. W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydawało mi się też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało." Źródło:Jarosław Kaczyński w wywiadzie rzece 'Odwrotna strona medalu' (Oficyna Wydawnicza MOST, Wyd. VERBA 1991r. ISBN: 83-85061-18-5) Tak właśnie zaczął się stan wojenny dla czołowego dziś opozycjonisty. Poprzednik Alika widać "marcował" i też nic nie wiedział, a teleranka Jaruś nie oglądał, bo zaspał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
Zych siedział za szwindle na obozach harcerskich , gdzie odpowiadał za sprawy te ..takie różne ( ja to myślę , że za znikajacą kiełbasę raczej - takim "skrytym parówkożercą " był marszałek -ałłtorytet kolejny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... jelonek
:-D :-D :-D Co ty ni z gruchy ni z pietruchy wyskoczyłeś z Zychem ? :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
z jakiej gruchy ..:D;) TYCJan 24 Zych z PSL będąc Marszałkiem Sejmu też puszczał k...y przez mikrofon i co ? Dalej uważany jest za najlepszego Marszałka Sejmu po 1989 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urban Zychowi wynalazł takiego "kwiatka" z lat 50 - fakt . No i mimo to Zych uważany jest za najlepszego Marszałka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
to taka aluzja do pewnych zachowań z przeszłości , które teraz przypomina się i wypomina , twierdząc , że " człowiek nie zmienia się " :) i zawsze będzie ten sam ...a więc mówię : PARÓWKOWYM SKRYTOŻERCOM - ZDECYDOWANE - nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×