Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość mister Jamaica
Maaagdalenko strzelił dzisiaj kolejną gafę- powołuje Belkę na przezesa NBP (proponuje kandudaturę) i mówi że pełni on funkcję zastępcy sekretarza generalnego ONZ- coś podobnego Belka faktycznie pełnił ale do.....01.2009 roku!!!! Chłopina Bronuś- zupełnie się gubi- ale jak wygra to żona pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister Jamaica
swoją dzisiejsza gafę miał pokazaną w TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
jak tak prawie 'na gwałt ' chce powołać prezesa banku ( przy pomocy głosów z SLD ) , to znak , że raczej zaczyna , albo zwatpił w swoją wygraną i wszelkie jego ruchy zaczynają być chaotyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
Premier Donald Tusk powiedział, że pełniący obowiązki prezydenta marszałek Sejmu Bronisław Komorowski nie konsultował z nim kandydatury Marka Belki na szefa NBP. Zdaniem Tuska objęcie przez Belkę szefostwa NBP leży w interesie Polski. hehehe :D:P w interesie Polski - członek ZSMP i PZPR .....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Ciekawe czy ktoś w to wierzy, że Komorowski nie konsultował tego z Tuskiem. Coś mi się wydaję, że Tusk chciał jakąś drake tym wywołac a tu cisza, Poncyliusz którko stwierdził , że PiS ma to w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
tak , juz tylko chyba baaardzo młode jelonki , albo dawna zatwardziała komuna , wierza w takie głupoty , że nie konsultował ;) Qrana , czy oni zatracili już wszelki kontakt ze spoleczeństwem ? , czy tylko uważają wszystkich za ostatnich głupków ( dotąd im się to udawało )??? psychopaci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Kandydatura Belki na prezesa NBP jest bardzo dobra, mimo że zaskakująca. 2) Żałosne są te fotki ze zdjęciami Shatyna. Naprawdę ktoś nie ma nic lepszego do roboty? Współczuję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Anouk ----> ad 1) Dlaczego?? Bo Tusk tak mówi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
oczywiście , bardzo dobra ze wzgłędu na pochodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcze rano bedzie można po
jechac do pracy, a nie do aresztu. Bronek- prezes państwa, Marek prezes Banku narodowego- Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaugoll, takie pytania nie są chyba kierowane do mnie. Bo nie spodziewałam się, że Komorowski sięgnie po byłego SLD-owskiego premiera. Belkę zawsze ceniłam, więc zgłoszenie jego kandydatury szczerze ucieszyło mnie. Ma coś, czego wiele ludzi nie ma, rozsądek i dystans:P:P:P Nie mówiąc o całej masie innych cennych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co powiedział
Cejrowski, powinno się wyryć wielkimi literami wszędzie, gdzie się da: odsunąć gęby znane z komuny od wszystkiego! precz z sądów, z polityki, z tv dość komunistycznych popaprańców!! a tak? nadal te same osoby, nic się nie zmieniło wynocha z POLSKI!!!!! nie chodzi o ukaranie tych degeneratów, ale odsunięcie od władzy i jakichkolwiek wpływów na obecny kształt Polski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
mnie najbardziej śmieszy fakt , że po sromotnej klęsce Belki w 2005 r. ( rządu po którym zostalo prawie 20 % bezrobocie i deficyt roczny w wysokości 42 mld, zł ), oraz tamtej kampanii w ktorej PO z Bronkiem na czele ,nie zostawiła suchej nitki na tym rządzie ....teraz powołuje się SLDowca , czołowy obiekt tamtej krytyki na prezesa NBP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Anouk__> ja się zapytałem dlaczego uważasz, że to bardzo dobra kandydatura. Bo ja uważam, że tragiczna bo Belka to człowiek ze skłonnościami do afer ( PZU, Orlen) o podejrzanej prszeszłości, a jedyne co zrobił to wymyslał nowe podatki, baa nawet jego nazwiskiem nazwano jeden podatek "podatek belki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Każdego skompromitowanego dziada da się wypromować. Jak było z Buzkiem?? Jego rząd to była totalna kompromitacja, w wyborach 2001r sromotna porażka ( nie weszli do sejmu) wydawało się, że odejdzie na polityczną emeryture aż tu nagle autorytety PO się o niego upomniały. I sruu sondaże Buzka w góre. Teraz to samo z Belką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
"Ujawnienie teczki nie powstrzymało ataków na premiera (Buzka) . Jego dymisji zażądał wczoraj Donald Tusk, lider PO. „Niejasna postawa Belki w wyjaśnieniu swojej przeszłości uniemożliwia prowadzenie prac rządu napisał Tusk w liście do prezydenta Kwaśniewskiego donosiła 23 czerwca 2005 roku „Gazeta Wyborcza." Teraz IPN przejęty więc przeszłośc Belki nie będzie przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezupełnie tak
czemu niczego nie kumacie, psujecie statystyki, sami zobaczcie, na głównych portalach słupki wyraźnie pokazują, że większość Polaków ma niemal orgazm z powodu wybrania Belki, a wy tak nieładnie tu o nim piszecie nie wstyd wam ? :P ;) cenzura wraca, trzeba zejść do podziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anouk Belkę zawsze ceniłam, więc zgłoszenie jego kandydatury szczerze ucieszyło mnie." och, to ja Tobie szczerze współczuję ;) "Anouk Ma coś, czego wiele ludzi nie ma, rozsądek i dystans" Ma też wybitnie brudne łapska, które pobrudził nie tylko w Polsce, ale i w Holandii i w Portugalii :p ...prawa ręka Kwacha, upsss! Stoltzmana! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzyjcie ten program o PZU, zobaczycie jaką szują jest Belka... http://www.youtube.com/watch?v=53ia4wblL8s cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=Is4h5zCE6tg cz.2 http://www.youtube.com/watch?v=78i4ULE1pcE cz.3 http://www.youtube.com/watch?v=kqaa-IOjrcY cz.4 http://www.youtube.com/watch?v=VPldlbUr_IM cz.5 http://www.youtube.com/watch?v=doFBU2--lVA cz.6 dla zielonych w temacie materiał może być wręcz wstrząsający 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towarzystwo szaleje
i na innych forach donosi , zeby głosować na Marka Jurka . Bo Kaczyński to żyd . Kaczyński to straszna pułapka i podpucha . Tylko Marek Jurek jest godny miana Prawdziwego Polaka Patrioty . Jeszcze Lepper , ale temu szkół brak . Bo ogłady nabrał przez ostatnie lata więcej niz ta cała reszta . No to jak ? Głosować na Marka Jurka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurka nie znam, ale słyszałem o nim, że ma jakieś powiązania z niektórymi ludźmi, występującymi w powyższych linkach - chodzi o wątek portugalski. Czy to prawda - nie wiem, może tylko plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Marek Jurek to słaby kandydat, nie ma zaplecza i prezentuje zbyt zatwardziały konserwatyzm. Wątpie czy z jego otoczenia wyszłyby takie bzdury jakoby Kaczyński był zydem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia kocia srocia
Tajna instrukcja ataku Platformy Obywatelskiej w internecie Oto sekret ataku Platformy Obywatelskiej w internecie. Stoi za nim tajna instrukcja firmowana nazwiskiem szefa MSWiA Grzegorza Schetyny. Wynika z niej, że wicepremier polecił działaczom młodzieżówki wpisywać na internetowych forach pozytywne komentarze o Platformie.Do instrukcji o tworzeniu przez Młodych Demokratów grup do spraw monitoringu internetu dotarł Fakt. Dziennikarze podali się za młodych działaczy partii i zadzwonili do koordynującego akcję Dariusza Słodkowskiego. To zastępca sekretarza generalnego młodzieżówki Platformy. http://freeisoft.pl/?p=27189 Platforma Obywatelska Historia Platformy Obywatelskiej zaczyna się od spotkania 23 października 2000 roku Andrzeja Olechowskiego, agenta służb specjalnych, ze swoim przełożonym Gromosławem Czempińskim, podejrzewanym o skompletowanie akt Bolka. Kazał on Olechowkiemu założyć nową partię, która otrzyma w zamian za ochronę interesów grypy trzymającej władzę wsparcie postkomunistycznej nomenklatury, która od 1989 roku kontroluje w Polsce nie tylko gospodarkę ale i media. W tym czasie Donald Tusk, po nieudanych dwóch próbach przejęcia władzy w Polsce, szuka sprzymierzeńców do założenia trzeciej partii. W styczniu 2001 roku Tusk, nie bacząc na przeszłość Olechowskiego, wraz z nim współtworzy Platformę Obywatelską. Zapytany 17 lipca 2001 r. przez dziennikarki Gazety Wyborczej jak mogło dojść do tak radykalnej zmiany jego poglądów, Tusk zeznał, iż Olechowski przepraszał i zapewniał go, iż wstydzi się swojej przeszłości i że brakowało mu odwagi, by być po drugiej stronie. 24 stycznia 2001 Andrzej Olechowski, Maciej Płażyński i Donald Tusk zakładają Platformę Obywatelską, działającą początkowo jako komitet wyborczy. Donald Tusk w jednym z pierwszych po powstaniu Platformy wywiadów dla Gazety Polskiej przedstawił credo, które w ustach dawnego liberała brzmiało szokująco, ale które będzie mu towarzyszyć w czasach Platformy- Kongres Liberalno-Demokratyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×