Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość KAPITALNA ta nasza polonia....
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prezydent był do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosta interpretacja:
Prosta interpretacja: wybierajac Kaczyńskiego - wybierasz Kryże. Chcesz tego obciachu? Wybor nalezy do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Maaagdalenka
Wpadaj, wpadaj przynajmniej bedziesz miała jakieś zajęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
szczegilnie ze na tym filmiku widac tylko samych oszolomow :D:D niesiol palikot walesa sikorski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
trzesi dupy trzesa sie dupska ze majatki sie potraci zlodzieje yebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
wy jestescie jak wczoraj final ju can kupa i zadzwonil do nas tajemniczy sponsor i KAsia ( ta co byla w finale i zajela 2 miesjce ) jedzie z Markiem do NY !! i wszyscy na widowni radosc buhahahahaha i pirog pokazcie na co wwas kurwa stac i wszyscy radosc bo przeklinal hahaha to wasz poziom jest moralne zera i tłuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuda... czyli Tygrysy Europy
W kwietniu w porównaniu z marcem sprzedaż detaliczna spadła w Polsce najbardziej spośród wszystkich krajów UE: o 8,7 proc. Spadek w całej Unii i w strefie euro wyniósł 1,2 proc. - podał w czwartek unijny urząd statystyczny Eurostat. W sumie sprzedaż detaliczna spadła w 14 krajach UE: najbardziej w Polsce, a także w Danii (o 8,6 proc.), Słowacji (3,6 proc.) i Hiszpanii (2,1 proc.). Największy wzrost zanotowano w Belgii (1,8 proc.) i Niemczech (1 proc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
no po zamachu nie dziwne ze obsadzaja wszystkie stanowiska swoimi ludzmi zdzwiony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna i zdeterminowana babka
do... brak słów niestety nie mam głosu i póki co nie wiem o co chodzi, ale z pewnością obejrzę jak już będę mogła dzięki za materiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..Czy to prawda,
niestety takie PiSuarowe ćwoki jak ty nie wiedza kto to jest premier i co nalezy do jego obowiązków oraz kto to jest prezydent Może poczytaj na ten temat i przestan się ośmieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
Boimy się ludzi, którzy przyjadą do RPA na mistrzostwa świata. Będą szukać młodych dziewczynek i zabawy podczas turnieju. Rodzice będą musieli szczególnie uważać na swoje pociechy - opowiadają Afrykanie reporterce brytyjskiego dziennika - Guardian. Lokalni mieszkańcy nie mają zbyt wielu szans na zarobek. Denerwują ich także problemy organizacyjne. Afrykański mundial rozpocznie się 11 czerwca i potrwa do 11 lipca. co za brednie jak rozmaiwalem z taka trenerka z johanseburga to mowila ze poszedl przesad jakis tam u nich ze pozbyc sie hiv mozna poprzez sex z malymi dziecmi to mowila ze gwalty kuwra na niemowlakach byly ja pierdole i oni sie boja o swoje dzieci jacys szamani cos takiego wymyslili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... Brak słów_
Nick twój jest jak najbardziej adekwatny do tego co wklejasz Zmień płyte nedzny PiSuarowy żołnierzyku bo jak na razie każdy ciebie ignoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
a ty moze zamkniesz swoj pierdolony ryj jak nie masz zadnego argumentu w sprawie filmiku ktory ci wkleil kolega brak slow co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... Brak słów_
[Brak słów_ Poświęćcie 30 minut i zobaczcie kim naprawdę jest] Nie , nie poswięce bo cenię swój czas i twoje idiotyczne wklejki mam głęboko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
Zmień płyte nedzny PiSuarowy żołnierzyku bo jak na razie każdy ciebie ignoruje nie ma nic bardziej wqrviajacego niz taki pedalski tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
Nie , nie poswięce bo cenię swój czas i twoje idiotyczne wklejki mam głęboko w dupie bo mnie powiedziano w tvn ze wybiora dobrego kandydata wiec czemu mam nie wierzyc co!!! no powiedzcie no !!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... wawcia_powraca2
jak widze to twój ryj jak zwykle jest upaprany w gównie ciulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 13:04Tycjan24toGracjan Z tymi"Pinoczetuniami"i z tym "Lisem w kurniku"oj Tycjan24 nie wysilaj się strasznie. Coraz gorzej Ci to wychodzi. Już prawie w ogóle nie ma nic merytorycznego w tym co piszesz......patrzysz tylko jakby tu doj.......wiadomym postaciom i kombinujesz jakby to ładniej ująć w słowa by nie było za wulgarnie. No i tak to wygląda. " } A jakiej to merytoryczności oczekujesz ode mnie ? Ile można pisać na tym samym forum , do tych samych ludzi o własnych poglądach ? Mamy wybory , kandydaci zachowują się jakby ich nie było , mamy wzrost o 3 % PKB w pierwszym kw. , mamy wzrost kredytów obrotowych , po tragedii powodziowej firmy szykują się do dobrej koniunktury ( pieniądze z wszelkich rezerw zostaną wypuszczone na rynek ) , składy budowlane jeszcze miesiąc temu puste , dzisiaj zapakowane materiałami . Katastrofa w Smoleńsku nabiera normalnych kształtów zwykłej katastrofy lotniczej . Czyli ogólnie jest o,key . Że niby kombinuję jak ładnie dowalić Kaczyńskiemu , tak ? A po co ? Jego zatwardziali zwolennicy robią to doskonale sami . A Ty odpowiedz sobie sam (a) , tak po cichu : - czy śmieszne jest nasz rodak gdzieś tam w Londynie rzuca w Marszałka Sejmu pełniącego obowiązki Prezydenta sztucznym penisem - czy wierzysz w zmianę Kaczyńskiego , czy odpowiada Ci ta jego obecna maska , czy te chytre oczka nie przypominają Ci tego przysłowiowego "liska" Ogólnie jest spokój . Po katastrofie smoleńskiej spodziewałem się ogromnej "wojny polsko-polskiej " . To , co się dzieje pozytywnie mnie zaskakuje . Ale zbyt dobrze znam swój kraj , żeby zbytnio upajać się tym spokojem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
buahha i juz sie koles zesrales widze:D:D na rzadko wiec zacznij sie nacierac kałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... wawcia_powraca2
Dzisiaj Boże Ciało więc [Szczególnie czule pozdrawiam Prawdziwych Polaków co to w w wierze ojca tkwią od pokoleń i prawdziwie bliźniego miłują. Pamiętajcie, że dźwiganie baldachimu minimum przez godzinę, to przynajmniej trzy grzechy z głowy).] buhaha buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna i zdeterminowana babka
do... do Nie wiem dlaczego uczepiłeś się tego użytkownika, ale jedno Ci powiem. Nazywanie kogoś "nędznym PISuarczykiem" nie najlepiej świadczy o Twojej kulturze. Nie umiesz odnieść się do tego materiału, tylko obrażasz. Zastanów się, czy dobrze robisz? Kampania, kampanią, ale nie można obrażać kogoś tylko i wyłącznie za inne poglądy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
silna i zdeterminowana babka spadaj, uzytkownik jak piszesz sam się wystarczająco ośmiesza i ja mu w tym nie pomagam tacy nędzni PiSuardczyce robią więcej złego jak dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna i zdeterminowana babka
do... do w czym? że filmiki wkleja i to Cię tak oburzyło? A ludzie z Po czy z inny partyj nie wklejają filmików? To jest kampania przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
ciota to twoja matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
silna i zdeterminowana babka Jaka kampania do cholery ja też jestem za Jarosławem i dostaję qwicy jak widzę takie idiotyczne posty pisuarowych ćwoków wawcia powraca 2 TY IDIOTO CIOTA TO JESTES TY PIŹDZIELCU POJEBANY PIEPRZ SIĘ OD MOJEJ MATKI BO ZARAZ WEJDĘ NA TWOJĄ I BEDZIESZ ZDZIWIONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×