Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
Uważam, że wystawienie Karnowskiego jest bardzo dobrym posunięciem. Lodziarze są przynajmniej szczerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A kłamstwo jest stałym nawykiem PO-wców- bo Karnowsk przyrzekał, że na trzecią kadencję kandydować nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona Tak, ale ja to pisze w kontekście pewnego oszołoma, który sobie wstawił w stopce, że kłamstwo jest złym nawykiem człowieka. Protestuję!!!! Bo wtedy w PO (wśród tych wypowaidających się publicznie)- nie byłoby prawie ani jednego człowieka z dobrymi nawykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " ...dupowata odmiana Hitlera , którego partia jest bladym cieniem NSDAP "} Panie Cezary Michalski czyżby mnie Pan podczytywał na forach ? No , zarozumiały nie będę . Od lat , po różnych forach wiele osób prezentowało taką opinię . Trzeba tylko uważać "bo te dupowate odmiany " są często gorsze i bardziej niebezpieczne od oryginałów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastępczy, dlatego twierdzę, że politycy nie są dobrymi ludźmi. Bo kłamią. Bo manipulują. I jeszcze kilka innych spraw można im z łatwością wyciągnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w pracy o ucho mi się obiło że tvn kręci (czy może już ma) materiał o Wałęsie. Ponoć gorszy od książki Cenkiwicza i Sp. Nie wiem ile w tym prawdy. Potraktujcie to jako plotkę. Poza tym to że ktoś robi taki materiał nie oznacza że się go pokaże opinii publicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też jestem zdziwiony, ale słyszałem to od bardzo wiarygodnej osoby. Oczywiście mówił że przeczytał to gdzieś w internecie.. pożyjemy... Poza tym jak napisałem, to że ktoś taki materiał robi nie oznacza jeszcze że mu go puszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czyli moja opinia o tej osobie nie zmienia się. No obawiam się że filmu nie obejrzymy lub obejrzymy w "ugrzecznionej"(czyt. ocenzurowanej) wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten film już powstał
Moja opinia jest taka, że ktoś z tefałenu zrobił wyciek kontrolowany, aby podgrzać atmosferę. Nie widziałam, ale czytając opinie tych, którzy zdążyli obejrzeć, to nic ciekawego nie wnosi do sprawy, może poza kontrowersyjną fotą Wałęsy chlejącego wódę z Kiszczakiem i Michnikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten film już powstał
W Magdalence :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten film już powstał
Wiem, że krążą, ale TVN i jemu podobne media do tej pory nie odważyły się ich pokazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Wiem, że krążą, ale TVN i jemu podobne media do tej pory nie odważyły się ich pokazać } Ależ przecież wiemy że to nie kwestia odwagi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten film już powstał
No tak :D Szukam tego filmu i zewsząd został pousuwany, nawet z ryskich serwerów :P :classic_cool: Ale przecież wiemy, że to nie kwestia strachu, lecz obrony praw autorskich :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten film już powstał
ruskich* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten film już powstał
Bo nie ma oficjalnego stanowiska jego bohatera. Proszę Cię, Myrek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Obrona praw autorskich" gorzej się przysłuży niż pozostawienie tych fragmentów w sieci. Ludzi zawsze skłonni są rozdmuchać informacje, do których nie dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten film już powstał
Hak Bolkowi w smak, idę na śniadanie :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fillm o Wałęsie z TVN-u wyciekł i jest tam dużo więcej niż chlanie z Kiszczakiem. SB-ecy potwierdzają, że Wałęsa w pierwszej poł. lat 60-tych- był TW Bolkiem. Później przerwał współpracę. Dokładnie to, co u Cenkiewicza- poparte jeszcze oświadczeniami b. SB-eków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"16.09.2010] 19:46 [zgłoś do usunięcia] Anouk Zastępczy, dlatego twierdzę, że politycy nie są dobrymi ludźmi. Bo kłamią. Bo manipulują. I jeszcze kilka innych spraw można im z łatwością wyciągnąć " Tak i dodam jeszcze, że przciwstawianie jednej siły politycznej, drugiej- jest bez sensu. Bo ta przeciwstawiana siła- jest taka sama albo gorsza od tej deprecjonowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona Gowin na szczęście się wypowiada dość często- więc jakaś nadzieja jest. Co do emerytur i zadłużenia kraju- zgoda- Tusk będzie najgorszym premierem 20-lecia- jestem przekonany. Okaże się jasno, jak już przeskoczy do struktur UE, czy gdzieś. Taka jest opinia wiekszości ekonomistów. Zadłuża Polskę w tempie ekspresowym. Idziemy prosto do bankructwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..............
08:17 [zgłoś do usunięcia] Myrevin { kontrowersyjną fotą Wałęsy chlejącego wódę z Kiszczakiem i Michnikiem } http://tnij.org/ia9i Ależ takie foty krążą od dawna po internecie. >>>>>>>>>>>>>>> O naiwności ludzka Czym sie emocjonujecie ? :-D :-D :-D Jak łatwo można manipulować ludźmi Te foty wg mnie świadczą o niczym, o przepraszam o tym, że co niektórzy nie stronili od kielicha ;);););););) Czy ty myślisz, że politycy dzisiejsi odsuwają kieliszek ? Czy ty myślisz, że jak skaczą sobie do oczu w RTV to po takiej rozmowie, kiedy mikrofony są wyłączone nie opowiadają sobie o przysłowiowej dupie Maryni, nie idą" na jednego", nie spotykają się prywatnie ... ? Te fotki są po prostu gówno warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×