Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
Gorzej, że wśród chomików trafi się czasem szczur.... taki po sąsiedzku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czemu PO nie udało się znieść abonamentu? Oczywiście nie dowiemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizyczność Gosiewskiego byłaby niezauważalna gdyby chłop miał równo pod sufitem , oczywiście śp , a swoją drogą już nie pamiętam kiedy o tym pisałam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż już nieżywy podtrzymuję to co napisałam , to był nadęty sepleniący bufon , a ty chyba nie za bardzo zrozumiałaś to co ja napisałam ( o chorobach z pewnością wiem więcej od ciebie ) noś beret bo już zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy żujący gumę, podstarzały łysiejący, chudy i sepleniący koślawiec i z "kółkiem" na głowie i z bębnem przed sobą (Schetyna) są bardziej estetyczni!!!!! A może Paligłup w różowej koszuli i we wspaniałej fryzurze- jest estetyczny, a moża zapluty Niesiołowski? Przyjmenie jechać wyglądem i cechami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cechami fizycznymi jechać można, ale jak się jest nie tylko chamem, ale ma się też coś do przeciwstawienia. Tu zaś jest naprawdę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolnij m.
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"i w wogole podloscia jest uderzac w fizycznosc..kogokolwiek.." To prawda, ale ja przyznaję samokrytycznie- jestem podły bo muszę też mieczem walczyć z taką marnizną obok- wiesz którą otulona. A tam idzie na noże- inaczej bym poległ- bez tej podłości. więc mea culpa too jeśli można tak multilingwistycznie łacińskimi językami napisać. Pozdrówka otulona od podłego Shatynka (zastępczego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizory,kamery wideo,
:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aaaa otulona- a ten wrak- całkiem trafnie zauważyłaś. Ale sama wiesz przecież- jaki premier- takie Polski traktowanie. Putin i Miedwiediew znają proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzisz otulona- cały wic polega na tym, że ja tego jemu nie udowadniam- bo to rzeczywiście niemożliwe. Ja to udowadniam innym- z sukcesem. Ale trzeba to robić z umiarkowaniem na osi czas-efekt. A sinusoida jest czasem ponad miarę wydłużona na osi czasu. Więc musze trochę pomyśleć nad tym co napisałaś i jak Ty sama kiedyś z tym postąpiłaś. Dzięki za miłe chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test. Dziwne.. wpisałem się, topik pojawił się na pierwszej stronie a wpisu, po pieciu minutach nadal nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ............
A może Paligłup w różowej koszuli i we wspaniałej fryzurze- jest estetyczny, a moża zapluty Niesiołowski? >>>>>>>>>>>> Na pewno Jarosław kiedy paraduje z rozpięta marynarką, brudnymi butami i kiedy ciągnie ręke kobiety do ust, żeby złożyć pocałunek ... Nie ma to jak chłopak z Żoliborza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ............
Od kiedy to SB -cy są wiarygodnym żródłem informacji ? obywatelek lub shatyn,linka do Angory nie wrzuce kupic trzeba gazete, kosztuje 3,50 zl w PL dziwie sie zdziwieniu ze SB, nie sa wiarygodnym zrodlem informacji, najczesciej na tej podstawie mordowano lub werbowano, nie ma lepszego zrodla informacji w tej chwili w PL jak teczki SB, do ktorych oczywiscie nikt nie mogl sie dostac, oprocz bylych agentow typu TW.Bolek ==================== 21:56 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem >>>>>>>>>>>>>>>>>> to zadłużenie Polski , które osiągnęło taki pułap, niesamowite rozmiary dot. przede wszystkim ostatnich 20 lat. przecież przez ostatnie 20 lat wydaje się państwowe pieniądze lekką ręką, więc kiedyś za to trzeba będzie zapłacić. rzady Tuska, spowoduja w gospodarce okolo 400 miliardow $ dlugow,to oznacza osmiokrotnie wieksze zadluzenie na ktore narazil nas Gierek, i ktorego do tej pory pokolenie lat 70-80 nie jest w stanie spacic , majac nawet po trojke dzieci na "leb" wedlug ekonomistow >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Może pomysł zanim coś napiszesz, myślenie wbrew pozorom nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 13:48 [zgłoś do usunięcia] ha ha ............ >>>>>>>>>>>> Na pewno Jarosław kiedy paraduje z rozpięta marynarką, brudnymi butami i kiedy ciągnie ręke kobiety do ust, żeby złożyć pocałunek ... Nie ma to jak chłopak z Żoliborza" A co, masz coś do Żoliborza? A Jarosława takiego nie widziałem, może ty tak, ja widziałem Tuska plującego gumą do ręki, Niesiołowskiego zaplutego też można często oglądać, a Palikota wiadomo powszechnie, jakiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Może pomysł zanim coś napiszesz, myślenie wbrew pozorom nie boli." To ty pomyśl, zanim po raz kolejny polecisz do urny głosować na cudotwórcę !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiesz na kogo głosuję
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To polityczne trzęsienie ziemi
Taki 'talent' ma tylko Jarosław Kaczyński Najnowszy sondaż przeprowadzony dla Wirtualnej Polski przyniósł polityczne trzęsienie ziemi, jeśli chodzi o notowania dwóch największych partii: Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości Pierwsza z partii w ciągu zaledwie dwóch tygodni zyskała pięć punktów procentowych, skacząc z 42% poparcia (7 września) do 47% (21 września). Druga czyli PiS spadła natomiast na łeb na szyję z 28% do zaledwie 19%. Doprawdy trzeba mieć sporo talentu, by stracić w ciągu dwóch zaledwie tygodni aż 9 punktów procentowych. Niemal w całości na to osiągnięcie zapracował sam Prezes (choć nie odbierajmy części zasług Brudzińskiemu, Macierewiczowi, Błaszczakowi i paru innym!). [Jarosław Kaczyński od trzech miesięcy robi wszystko, by przekonać nas, że przyznając mu godność genialnego stratega myliliśmy się na potęgę. Trudno bowiem dostrzegać w kimś stratega, jeśli otwartym tekstem mówi, że przez kilka tygodni oszukiwał swój elektorat odgrywając rolę poważnego, spokojnego, chcącego powstrzymać wojnę polskopolską polityka. Trudno też dostrzegać stratega w kimś, kto na dwa miesiące przed wyborami samorządowymi w swym politycznym arsenale ma wyłącznie katastrofę smoleńską, krzyż na Krakowskim Przedmieściu i gloryfikację tragicznie zmarłego brata. Kogoś, kto nazajutrz po wyborach prezydenckich podważa ich wynik. Efekt jest taki, że PiS sprawia dzisiaj wrażenie zagubionej ferajny, która próbuje spijać myśli z ust Prezesa i niespecjalnie sobie z tym radzi. Jest wewnętrznie skłócona, pozbawiona umiejętności kontrolowania rządzących.} W czasie wyborów szli sobie pod rękę biskupi i najwierniejsi ludzie Jarosława Kaczyńskiego. Tylko, dokąd chcą nas zaprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I NIE DAJEMY
TAK TRZYMAĆ! To dobrze, że notowania Kaczyńskiego, PIS-u i kościoła katolickiego spadają. Może wreszcie dojdzie do tego, że nasz kraj stanie się normalny, gdzie nie będą dominować oszołomy i klerycy. Nie mogę się doczekać czasu, kiedy instytucje społeczne, urzędy, szkoły nie będą poznaczone krzyżami, kiedy jakiekolwiek wydarzenia i uroczystości państwowe nie będą się odbywać przy udziale kościelnych z mszą włącznie, kiedy nie będą publicznie roztrząsane sprawy nieistotne dla interesu współczesnych Polaków, kiedy nie będzie spektakli polowań na antychrystów i czarownice, kiedy nie będzie nauczania religii w szkołach, kiedy nie będzie dojenia budżetu państwa i nas przez kościół i wreszcie kiedy rządzący będą oceniani wyłącznie przez to, co robią dla interesu społecznego i państwowego. I abyśmy mogli zajmować się głównie tym, co jest istotne dla naszego życia codziennego, bez wciągania nas w czyjeś chore pomysły. Co daj Boże Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytasz Angorę
:) przecież to lewicowy tygodnik Jak widzę co niektórym brakuje Trybuny aaaa psik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Może wreszcie dojdzie do tego, że nasz kraj stanie się normalny, gdzie nie będą dominować oszołomy i klerycy. } Czy dominują.. no mają duży wpływ. Odpowiem na to podpisem z demotywatorów, pod zdjęciem izby sejmowej. Oczywiście może się mijać z oryginałem, ale.. "Demokracja to taki ustrój gdzie panuje dziwaczne przekonanie że większość ludzi jest mądra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " Bertrand Russell W demokracji wolno głupcom głosować, w dyktaturze wolno głupcom rządzić. " } { " Oliver Cromwell Demokracja to anarchia, a tyrania jest o wiele lepsza od anarchii. "} Powszechnie wiadomym jest , że demokratyczny ustrój - to głupi ustrój . Szczególnie dla pełnych fantazji i nieokrzesanych Słowian . No , ale cóż robić kiedy nic mądrzejszego w temacie jeszcze nie wymyślono . A zresztą -gdyby nawet wymyślono to i tak my Polacy zrobimy wszystko żeby to spieprzyć . I spieprzymy !!!! Ot , taka specyficzna indywidualność narodowa . Niestety , głupi świat nie chce tego docenić . Ech ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " Bertrand Russell W demokracji wolno głupcom głosować, w dyktaturze wolno głupcom rządzić. " } Polemiczna wypowiedź, nie za dużo wiem o Husajnie, ale Stalin czy Hitler, Pinochet, i wreszcie Castro(no ten żyje) głupcami nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " Indira Gandhi Nie może być demokracji bez określonych reguł. Wolność nie znaczy, że można poruszać się po niewłaściwej stronie ulicy. " }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lub, nie pamiętam kto.. {wolność człowieka kończy sie tam gdzie zaczyna się wolność drugiego}. Demokracja rzadko hołduje tej regule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiesz Myrevin - bez zbędnego uzasadniania - że wszyscy oni zrobili- w pierwszym okresie swoich rządów - wiele dobrego dla swoich narodów . No cóż , nic tak nie psuje jak władza i nic tak nie psuje szybko jak władza absolutna . Do paranoi , szaleństwa i głupoty podobno wszyscy mamy równie blisko . Nasza wielkość zależy tylko od tego czy potrafimy się w miarę długo przed tym bronić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×