Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość otulona ...
z tymi kartami to rzeczywiście niedograna sprawa, pewnie gdybym ja była w DE i zachorowala też miałabym taki problem jak ty Albo pani z okienka jest niedoinformowana - co jest również możliwe >>> [a teraz z innej beczki..nagle znalazly sie pieniadze na zadaszanie wraku samolotu, gdy ma tam sie pojawic Pani Prezydentowa, wczesniej nasze interwencje i prosby nie odnosily zadnego skutku..tvn wysmiewal sie z tego listu czy tez artykulu Kaczynskiego twierdzacego ze nie jestesmy podlegli Rosji, i wrecz od niej w jakis sposob statelitarnie nie uzaleznieni, wiekszosc myslacych czy czytajacych i obserwujacych historie i bieg wydarzen i tak wie ze tak bylo jest i pewnie bedzie..ale dla przecietnego zjadacza chleba znowu w mediach Kaczynski jawi sie jako ktos niezrownowazony emocjonalnie..] Jeżeli w związku z przyjazdem naszej Pierwszej Damy znalazły się pieniądze na "zadaszenie wraku samolotu" to tylko możemy być zadowoleni z tego faktu, ale jakie to polskie ciągle narzekać i szukać dziury w całym ;) Co do Jarosława to tylko ktoś slepy i głuchy nie widzi, że dla niego najważniejsza jest waaadza, nic innego się nie liczy, nawet gdyby udalo się dla zdobycia przez niego waaadzy cofnąć Polskę do epoki kamienia łupanego by to zrobił bez mrugnięcia okiem. Sam zresztą kiedyś Jaroslaw powiedział, że on i tak bedzie miał waaadzę, i tak będzie premierem ... :( to chory czlowiek i niebezpieczny. Ostatnio jak podają media skumał się z RM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO NIESTETY ....
taka jest nasza służba zdrowia każdy z nas ma pewnie jakieś złe doświadczenie pacjent u nas zawsze był i jest tym , ktory się szwenda i dupe zawraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie ....
po 6 miesiacach? gdy przy normalnych procedurach w kazdym panstwie, wrak i czesci sa skladowane w hangarze i ukladane jak puzle? gratutuluje optymizmu i niewiedzy >>>>>>>>>> i to mnie dziwi ? ale cóz nie jestem specjalistką w tym temacie przy takich katastrofach sądzę, że nie da się znaleźć wszystkich części :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polscy dziennikarze
Arleta Bojke z TVP, Przemysław Marzec z radia RMF, Marek Osiecimski z TVN24 oraz ich operatorzy zostali zatrzymani przez wojsko w Smoleńsku. Wojsko uważa, że wkroczyli na teren jednostki wojskowej, podczas gdy TVN24 i RMF FM podają, że do zatrzymania doszło poza płytą lotniska. - Według władz rosyjskich polscy dziennikarze dwukrotnie, najpierw w mniejszej grupie, potem większej, weszli na tereny, gdzie nie powinni wchodzić, na tereny wojskowe - poinformował rzecznik MSZ Marcin Bosacki. Dziennikarze zostali już przewiezieni na posterunek milicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wychodzi na to, że
Kaczyńskiemu i Rydzykowi grozi nie tylko piekło... [Jarosław Kaczyński wrócił na antenę Radia Maryja po długim okresie nieobecności. Jego wypowiedzi od razu odbiły się szerokim echem. Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego oznajmiło, że zarówno prezesowi PiS jak i dyrektorowi stacji radiowej grozi nie tylko piekło, ale i proces w sądzie. "Stowarzyszenie informuje prezesa Jarosława Kaczyńskiego oraz dyrektora Radia Maryja Tadeusza Rydzyka, że za oszczerstwa rzucane pod adresem którejkolwiek z instytucji prowadzonych przez Stowarzyszenie grozi im nie tylko piekło, ale wcześniej proces w polskim sądzie" - głosi oficjalne pismo stowarzyszenia. A poszło o... pieniądze. Podczas audycji na antenie RM Kaczyński wypowiadał się na temat lokalu, który zajmuje stowarzyszenie. Hanna Gronkiewicz-Waltz miała go oddać za bezcen Sławomirowi Sierakowskiemu - prezesowi stowarzyszenia i redaktorowi naczelnemu "Krytyki Politycznej". Niestety, opisując sytuację popełnił kilka błędów, które zostały mu przez Zarząd Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego wytknięte. Po pierwsze - lokal nie został podarowany stowarzyszeniu, lecz wynajęty. I nie od Hanny Gronkiewicz-Waltz, lecz od Zarządu Gospodarowania Nieruchomościami Dzielnicy Śródmieście na podstawie decyzji Zarządu Dzielnicy. Sytuacja ta przypomina słynny dowcip z serii "słuchacze Radia Erewań pytają". Słuchacze pytają: Czy to prawda,że na Placu Czerwonym rozdają samochody. Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną. Błędem numer dwa jest wielkość lokalu. Kaczyński twierdzi, że zajmuje on powierzchnię 3000 m. Jak informują najemcy ma on 1301 m. W dalszej części pisma zarząd stowarzyszenia tłumaczy zasady najmu, po czym informuje o grożącym Kaczyńskiemu i Rydzykowi piekle i sądzie. Ciekawe, która groźba bardziej wstrząśnie dwoma jakże znaczącymi figurami polskiej sceny politycznej (o. Tadeusz Rydzyk za taką także uchodzi). Sądy wszakże mogą się mylić, a piekłem nie będą przecież lewacy (jak podkreśla prezes w rozmowie radiowej - "lewacy, nie lewicowcy") nikomu grozili.] Takie wiarygodne jest RM z Rydzykiem i Jarosławem na czele. Ale cóż "mohery" wszystko kupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 20:23 [zgłoś do usunięcia] Wychodzi na to, że Kaczyńskiemu i Rydzykowi grozi nie tylko piekło..." Piekło to grozi nie Kaczyńskiemu i Rydzykowi- tylko milionom Polaków- których w niezły pasztet wsadza pan Tusio. Dług publiczny narasta w tempie ekspresowym, a RajTusek zamiast reformami, zajmuje się na przemian a to wycieczkami na koszt podatnika do mniej lub bardzej egzotycznych krajów, a to intrygami wykonywanymi rękami Paliknota. I to cała robota tego lenia i kłamcy- będziecie pomstować na niego- zamiast na siebie, że byliście tacy łatwowierni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona nie nazywam Shatyna śmieciem- choć na to zasłużył- widziałem jak Ciebie traktował i innych- zupełnie bez powodu- ale kłamcą, chamem i idiotą zawsze go nazwę. Skoro poruszyłaś służbę zdrowia w PL- to czytałem dzisiaj w Metrze- o pasztecie który przyrządziła Kopacz- zmusza gminy do spłaty gigantycznych długów szpitali, a jak nie, to przekształcenie szpitali w spółki pr. handl. w parę tygodni- po czym gmina.... i tak musi spłacić zadłużenie. A zadłużenie jak sprawdzono w jednym z województw- powstaje praktycznie wyłącznie z winy NFZ-tu, który nie płaci latami za konieczne "nadwykonania"- porody i zabiegi ratujące życie. NFZ podlega MZiOS czyli Kopacz. Czy jest gdzieś podobnie głupi rząd i rzesza zaślepionych obywateli głosujących na to dno, z obawy przed "terrorem" pewnego właściciela kota?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Czy jest gdzieś podobnie głupi rząd i rzesza zaślepionych obywateli głosujących na to dno, z obawy przed "terrorem" pewnego właściciela kota?! } No a wszyscy eurodeputowani to pies? :P Myślę że to nie głupota rządzących. To jest obraz do czego doprowadzają głosujący "mądrzy i świadomi politycznie" obywatele. To na ich naiwności dorabiają si kolejne ekipy rządzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ sobie chodź. Nic mi do tego. Ja natomiast mam wrażenie że tak jak za komuny, wybory to jest coś takiego jak igrzyska dla plebsu, tylko zaraz może zbraknąć chleba. http://tnij.org/ihkl Jakoś teraz media niechętnie cytują Balcerowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na to wygląda, jak pisałem, że ta "zielona wyspa" Tuska, to wyspa naiwności i niedojrzałości obywateli tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeśli to do mnie, to nie jestem on-wawa, choć też mieszkam w tym pięknym mieście i nawet chyba w tej samej dzielnicy. On był ugrzeczniony i chyba bał się Shatyna, ja tej kupie kompleksów i frustracji- przypierdalam z grubej rury. Dawniej pisałem na orange. Jakiś czas temu przybrałem sobie taki nick- aby było wszystko jasne- dla tego dupka oczywiście. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ............
Zastępczy Shatynek dwoi się i troi , to na jednym topiku to na drugim i ciulowi nic nie wychodzi :-D :-D :-D każdy go ignoruje bo kto by chcial gadać z takim ciulem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wielkie zakręcenie
Zanuż się w moim świecie! Uwaga - WCIĄGA!!! WWW.marysia-bijou.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 18:01 [zgłoś do usunięcia] hehehe ............ Zastępczy Shatynek dwoi się i troi , to na jednym topiku to na drugim i ciulowi nic nie wychodzi każdy go ignoruje bo kto by chcial gadać z takim ciulem ?" Mówisz o sobie? Bo jak widać kontrolujesz też dwa topiki. A co do mnie, nie muszę ci się tłumaczyć- ale wzrorem idiotowym Shatynowym zrobię dla ciebie wyjątek: pisałem tylko tam pod czarnym nickiem- ale postanowiłem pisać i tutaj- bo tutaj jest paru fajnych ludzi, tam zresztą też. Ale bardzo lubię np. otuloną i myrevina, maaagdalnkę czy solansz- więc piszę. Ale ty i tak tego nie zroumiesz- bo to rozumieją tylko takie ciule, jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
troll A widzisz ja się trochę rzucałem bo chciałem mieć dokładnie Shatyn- a muszę się obyć tylko jakimś Zastępczym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona ---> ja już nie wierzę, że ktokolwiek więcej przejrzy na oczy; ci co byli do tego zdolni to przejrzeli, a reszta albo nie jest zainteresowana, albo z nich totalne tłumoki :o o Palikocie nawet nie wspominam, bo szlag mnie trafia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watykan poważnie
o dymisji papieża: To nie jest minister ..."W naprawdę dziwnych czasach żyjemy. Dobrze czasami wyjrzeć poza nasze wojny z dopalaczami, krzyżami i happeningi Jarosława Kaczyńskiego, bo na świecie też dzieją się ciekawe rzeczy. A to prezydent Iranu zamierza podjechać pod granicę Izraela i symbolicznie rzucić w ten kraj kamieniem, a przy okazji zamienić parę słów z przywódcą Hezbollahu. A to prezydent Obama zaatakował właśnie znaną telewizję informacyjną Fox News o niszczycielskie działania w stosunku do Ameryki. A to dziś Brazylijczycy wybiorą pewnie na prezydenta pierwszą kobietę w historii, byłego marksistowskiego partyzanta. A to w końcu, jak donosi "Fronda" w Belgii zarządano dymisji papieża: - Papież powinien podać się do dymisji, a nie zadowalać się wyrażeniem bólu uważa Peter Adriaenssens, przewodniczący komisji badającej nadużycia seksualne w belgijskim Kościele. A co jeszcze ciekawsze, Watykan oficjalnie odniósł się do tego problemu. Jak powiedział jego rzecznik: Nie można dokonać porównania między ministrem a władzą kościelną. Papież ma za zadanie pomagać Kościołowi odnowić się i naprawdę konfrontować się z problemami, a to nie powinno odbywać się poprzez dymisję, lecz zachęcanie Kościoła do odnowy. Dzięki Bogu, taka wyrozumiałość nie jest powszechna w polityce. Inaczej na czele rządu nadal stałby u nas Wojciech Jaruzelski."... Spokojnie. Jeszcze nie jeden smród rozejdzie się zza Spiżowej Bramy Nie rozumiem czemu BXVI ma się podać do dymisji? Przecież Rzeź Odbytów Niewiniątek miała miejsce głównie za panowania JP2 - ? JP2 dostanie za to pośmiertną nagrodę - zostanie ogłoszony ŚWIĘTYM. Nawet nie chcę myśleć czego będzie patronem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ... Watykan poważnie ...
Walenie w spiżową bramę przynosić zaczyna efekty, ale jak brama wreszcie puści, to na Urbi et Orbi rozleje się ocean goowna musimy być przygotowani na takie śmierdzące tsunami. Tsunami to zmiecie w pierwszej kolejności las naszych pomników "wdzięczności" oraz wszystkie budowle sakralne wzniesione z publicznych pieniędzy, a na koniec zaś zabierze agentów watykańskich i wyniesie na śmietnik historii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............Watykan poważni
Krk jest oparte na ludzkich dogmatach i nie ma nic wspólnego z Bogiem. "Dogmat - to nic innego jak wyraźny zakaz myślenia". Kler stworzył sobie raj na ziemi sprzedając złudzenia i od czasów Konstantyna pomaga rządzącym utrzymać ludzi w ryzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drodzy parafianie, idąc
dziś do tych wypasionych kościółków, postawionych w pewnej części na „odzyskanych gruntach, za „odzyskaną kasę, nie zapomnijcie o okazaniu należnego szacunku księdzu dobrodziejowi. On jest bowiem urzędnikiem kościoła, wybitnej organizacji o charakterze mafijno korporacyjnej, ale obdarzonej również specyficznym poczuciem humoru. Otóż ów kościół ogłosił właśnie głosem tak zwanego Episkopatu, że Komisja Majątkowa jest zbędna, i biskupi chcą jak najszybszego zakończenia prac Komisji, przez którą ponosi "straty moralne". Tak boleśnie ograbiony przed laty kościół, tak perfidnie ogołocony ze wszelkich dóbr, starał się od zawsze o choć symboliczne naprawienie tych szkód i strat. Małą symboliczną złotówkę. I kiedy tę symboliczną złotówkę dostał, to natychmiast spotkał się z bolesną i niesprawiedliwą krytyką, podważającą zasadę sprawiedliwości i zaufanie do kościoła. Cierpi na tym jego autorytet, bolą rozdrapane przez niewdzięczników rany. No i czyż nie mają te episkopaty swoistego poczucia humoru? Skończyć z tą komisją?!!! No, kurwa mać, to naprawdę bardzo jest zabawne. Jak te biskupie kutasy z całym tych ich kościołem, buchnęli już to co było do buchnięcia, zgarnęli całą pulę z nawiązką, albo jeszcze więcej, wyczyścili wszystko do czysta, do ostatniego skrawka ziemi, bez rugnięcia okiem, na zimno i na chama, to teraz na totalnym luziku i z zatroskaną miną deklarują: skończyć z tą Komisją!!!. No przecież wiadomo, że ona już do niczego wam nie jest potrzebna, wy czarne łachudry i jebani tupeciarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
Ten "rozłam" w PO to farsa pod publiczkę.Nie dajmy się okłamywać. Palikot nie zrobił by nic, gdyby nie zezwolenie WSIowych chłopaków. Palikot i Tusk to nadal ta sama drużyna. Atak na Kościół Katolicki (KK) wszystko wyjaśnia. PO nie stać pod względem politycznym na walkę z KK. Palikot jest idealnym rozwiązaniem. Nagła metamorfoza Palikota z antyPiSiaka na antyklerykała jest tak naciągana, że trzeba być głupcem aby się na nią nabrać. Stawia ona nawet PO w bardzo dobrym świetle w oczach katolików czułych na agresję wobec KK. Palikot krzyczy jakie to PO złe, że rzuciło biedną Polskę w ręce Biskupów.Czyli PO w oczach katolików jest dobre. Przybędzie Tuskowi parę procent a Palikot zabierze co najwyżej parę procent antyklerykałom z SLD.Trzeba przyznać, że nieźle to wymyślili chłopaki ze WSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
Dodam jeszcze dowód na prawdomówność Palikota najlepszy.W swej kampanii wyborczej w 2005 roku Palikot mienił się sponsorowaniem wydawnictwa katolickiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drodzy parafianie...
KK dostał : -200 tys. hektarów ziemi -490 nieruchomości w tym 26 szkół 19 szpitali 8 domów dziecka 3 muzea browar operetkę budynki archiwum prokuratury sąduizby skarbowej .... i nadal dostaje, bo to mało (i pomysleć , że zaczynali od ...złobka w stajence) Wartość nieruchomości zwróconych lub przekazanych w zamian - gdy przedwojennej wąsności nie można bylo zwrócić - to 24,1 mld zł. Kolejne 107,5 mln zł. to rekompensaty oraz odszkodowania wypłacone w gotówce Z RACHUNKU WYNIKA, ŻE KOŚCIÓŁ KATOLICKI DOSTAWAŁ ŚREDNIO PONAD 3 MILIONY ZŁOTYCH DZIENNIE. Komisja Majątkowa nadal działa, decyzje jej dotyczą majątku państwowego i samorządowego, który rozdaje się lekką ręką. O nieprawidlowościach w Komisji Majątkowej mówiło się już nie raz i nie dwa przez 21 lat pracy Komisji Majątkowej Czy KK dostaje majątek legalnie ? TO CO KOMUNA PO 1945 ROKU ZABRAŁA BEZ POSZANOWANIA PRAWA, LUDZI, HISTORII, TO OD 21 LAT KOŚCIÓŁ KATOLICKI DOSTAJE, ALE TAKŻE BEZ POSZANOWANIA PRAWA, LUDZI I HISTORII. Klimat bezprawia sprzyja KK, który czuje się jak ryba w wodzie i zagarnia do siebie ile się da i co się nie da. Prominentny człowiek KK, Marek P. został aresztowany w związku z przekrętami i mam nadzieję, że wkrótce nie będzie on sam ... Mam nadzieję, że media będą miały oko na sprawę i na przekręty w Komisji Majątkowej co daj Boże Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... Pieszczoch
A ja się z tobą nie zgodzę Życzę sobie i innym, oby starczyło panu Palikotowi cierpliwosci i determinacji. To co mówi - trafia do człowieka prostego, poniewaz powiedziane jest otwartym tekstem. Największy aplauz zyskały słowa o wyprowdzeniu celebry katolickiej z obszaru państwowego. I słusznie. Kraj dusi sie już w uścisku bizantyjskich dostojników, a sekciarskie wyczyny pomyleńców religijnych napawają niesmakiem, a nawet lekkim przerażeniem (polecam również posty wyżej dor, Komisji Majątkowej i jej działalności) Jak na razie sam fakt próby wpuszczenia trochę świeżego powietrza do zabetonowanej sceny politycznej jest wart zastanowienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
Ja bym powiedział że to OO Platforma Obywatelska idzie na dno i potrzebne jest koło ratunkowe wersji juz przerabianej przez Tuska w przeszłości.W dwudziestoleciu międzywojennym Polska, sama, wybudowała Gdynię,COP, rozwinięto przemysł lotniczy. I wszystko to Polacy osiągnęli sami! I to wszystko w czasie wielkiego kryzysu. Polska nie tylko nie miała długu ale miała spore rezerwy w złocie. Co Polska osiągnęła po 1989? NIC! Rozwalono resztki tego co zbudowały poprzednie pokolenia. Wygnano z Polski miliony młodych ludzi a dla tych co zostali obcy nastawiali supermarketów na każdym rogu. Ale Tusk Palikot i inni są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
Tego zadłużenia nikt nam nie podaruje w prezencie o tym chyba tylko elektorat PO nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×