Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość zastepczy ..... rozpierdala
następny topik, niestety socjotechnika jego nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to nie następny zwykły
szantaż kk ???????????? "Posłowie, którzy poprą in vitro, będą poza Kościołem" [Posłowie, którzy świadomie poprą ustawy dopuszczające metodę in vitro, mrożenie i selekcję zarodków, automatycznie będą poza wspólnotą Kościoła - podkreśla w wywiadzie udzielonym PAP przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. bioetycznych abp Henryk Hoser.Duchowny jest ordynariuszem warszawsko-praskim, lekarzem, jako misjonarz pracował w szpitalach w Afryce.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i zobaczymy czy ...........
czy Polska jest państwem wyznaniowym!!!!!! eżeli posłowie ulegną szantażowi kleru, niech zapamiętają jedno, w przyszłym roku są wybory, w Polsce jest coraz więcej ludzi myślących racjonalnie i mówiących dosyć obłudnikom i kłamcom religijnym - męzczyznom zniewieściałym czyli klerowi! Jeżeli teraz po raz kolejny ulegną presji purpuratów, niech wezmą pod uwagę co powiedzą wyborcy, szczególnie ludzie młodzi, czy nie powiedzą im sługusom kleru dosyć mamy was. Nie wiem i nie rozumiem co w tym jest złego, że ktoś chce mieć SWOJE DZIECI nie adoptowane, TYLKO SWOJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowiecze .....
Jak nazwać tego, kto podczas stosunku przerywanego wylewa miliony plemników nie tam gdzie zdaniem Biskupa powinien?. Zabójcą nienarodzonych dzieci?.Oj hierarchowie. Po to Bog obdarzył czlowieka rozumem by z niego korzystał. Więc jesli czlowiek wymyślił in vitro jako jedyną metodę posiadania dziecka przez wiele rodzin- to nie po to przecież by służyć diabłu, tylko KU CHWALE BOŻEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem katolikiem ............
Jestem katolikiem ale chyba prawdziwym takim co widzi potrzeby i problemy innych i popieram in vitro. A jeżeli chodzi o kościół to tu nie ma sprawy sam kościół to my ----- i kler który już pora by nie miał w tej sprawie nic do powiedzenia.Kler niech najpierw zajmie się swoim podwórkiem.A jeżeli chodzi o to kto zostanie w naszych kościołach to może my zdecydujemy.Bo przecież modlić to my się możemy i bez kleru bo im się w tych zacofanych łbach poprzewracało.Cały świat poszedł do przodu a oni tkwią w średniowieczu. Jak może co kolwiek mówić człowiek który oficjalnie nie ma rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średniowiecze ..... Udajesz głupiego? Prawda? :o Plemnik nigdy sam z siebie nie będzie człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak może co kolwiek mówić człowiek który oficjalnie nie ma rodziny? } Jak może leczyć onkolog, który nie miała raka? Cejrowski dobrze powiedział, z głupkami nie ma co rozmawiać, przed nimi trzeba się bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może trochę %%%%%%%%%%
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% Poczytajcie! 90% Polaków to niby katolicy, 60-70% Polaków popiera in vitro, aborcję, zyje w związkach nieakceptowalnych przez kościół, ma dzieci z kilkoma kobietami czy mężczyznami i jest za opodatkowaniem kościoła i zniesieniem konkordatu więc tak naprawde ile tych prawdziwych fanatycznych katolików zostaje? 10%? 15%? Od kiedy to mniejszość w postaci tych 10 czy 15% decyduje za większość i straszy wykluczeniem z kościoła? Tak wygląda demokracja? nie mówię juz o rozwodach kościelnych, ktore są przyznawane przez kk za pieniądze może chodzi o to żeby in vitro było tez za pieniądze ????????????? bo jak nie wiadomo o co chodzi kk to na pewno chodzi o pieniądze :(:(:(:(:(:( PS czy Biblia zakazuje in vitro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biblia nie zakazuje
in vitro, ale zakazuje rozwodów bo co Bóg złączył niech człowiek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .................
16:23 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Jak może co kolwiek mówić człowiek który oficjalnie nie ma rodziny? } >>>>>>>>>>>> to nic innego jak pieprzenie kota za pomoca młotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trochę %%%%%%%%%% Czy wy naprawdę nie widzicie że jesteście idiotami? :D Może wybierzmy w demokratycznym głosowaniu płeć boga, czy może odwołajmy jego przykazania. Świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .................
Myrevin hehehe może konkrety , a nie siusianie po scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co jak chodzi o konkrety
to jesteś cienki Powiem tak Kościół oferuje swym wiernym *zbawienie* i *życie wieczne* w zamian za ziemskie odpuszczenie grzechów przez jego urzędników. Wprawdzie jest to towar abstrakcyjny i kler nie ma nad nim żadnej dyspozycji, ale jednak wierni czyli owieczki, dały wiarę temu kłamstwu. Na tym właśnie kościół zbudował swoją władzę i potęgę. To chybas nie ulega dyskusji. To fakt. Tylko jak to się dzieje, że tak dużo owieczek uwierzyło w te obietnice? Są one przecie tyle warte, ile obietnice gruszek na wierzbie. :( Jak w bajce *Szaty króla*, gdzie sprytni oszuści omamili mieszkańców, a nawet króla. Wiara w Wszechmocnego, jako Stwórcy i droga do Boga nie wymaga żadnego pośrednictwa. Prawda !!!!!!!!!!!! Samozwańczy pośrednicy nie mają zresztą żadnej siły sprawczej. To niezaprzeczalne. Dzięki łatwowiernym owieczkom robią jednak na tym biznes, czyli kasę. to też prawda i nikt nie ma najmniejszych wątpliwości widząc jak żyje kler. Sami w zbawienie nie wierzą, bo wiedzą doskonale, że Bóg ludzi stworzył zbawionymi, tak, jak chciał! Przecież można wierzyć w Boga bez pomocy urzędników kościelnych! I niech mi ktoś powie , że jnie mam racji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Póki na Wawelu
będzie leżał biskup-zdrajca Stanisław Szczepanowski, narzucony Narodowi jako patron i święty, póki państwo Watykańskie będzie się czuło właścicielem polskich kościołów, póki na religiach w szkołach katecheta będzie indoktrynował nasze dzieci, póki państwowi urzędnicy będą służalczy wobec hierarchów kk, nie będzie ten Naród mógł normalnie istnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano istnieją........
i zyja zgodnie z wiara katolicką, są katolikami przez wielkie K :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ............
a ile ma dzieci ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do........ Otulona
Sama jak zwykle,pleciesz trzy po trzy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do........ Otulona
skoro facet rucha wyjmując, i ma trójke dzieciorów, to tak zle nie jest chyba ciemnoto:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja może być "prosta" , ale nie musi być prostacka ! { " 11:47Zastępczy Shatynek (...) Ta druga duża część, woli się okłamywać i zyć w iluzjach- jak nie przymierzając- TycJan 24. Po takich słowach jak TycJan-a- jak myślą rządzący: a ha, możemy nie robić nic dla Polski i Polakówi kraść dalej- te głąby i tak na nas zagłosują- podniesiemy podatki, obniżymy standard życia- a ta masa i tak na nas zagłosuje- wystarczy tylko jeden człowiek- teraz to Ostachowicz- wystarczy robić z Kaczyńskiego szaleńca. (...) " } I co tu odpowiedzieć komuś , kto tak pojmuje otaczający go świat ? Gdybym nie czytał wielu wpisów "Zastępczego ..." na topiku Shatyna pomyślałbym , że kolejny nieszczęśnik wychowany na ideach socjalizmu ; wierzący w prawo , sprawiedliwość , równość wobec prawa , że istnieje coś takiego jak prawda i takie tam inne idealistyczne pierdoły . Ale czytam jego wpisy i tak pomyśleć nie mogę . Widocznie w tym konkretnym przypadku nieprzemyślał problemu . A może rzeczywiście sądzi On i wielu innych , że przykładowo jakiś nauczyciel z Psiej Wólki , któremu udało się dostać do Sejmu , jakiś lekarz , lubiany profesorek od historii itd... itd ...- łącznie 460 ludzi , z których jak ocenia JKM 2/3 kompletnie nie rozumie o czym mowa na sali sejmowej - rozwiąże jego i innych ( czyli państwa ) nabrzmiałe problemy . Ta nadzieja jest nawet godna pochwały . Sejm to wymóg demokracji . Fatalna instytucja . Ale puki co nie ma Go czym zastąpić . A jeśli już musi być to ja ich tylko proszę , żeby zgodnie z prawem jak najmniej mnie okradali . Bo o swoje pieniądze zadbam sobie najlepiej sam . A jeśli okradają mnie niezgodnie z prawem to od tego są sądy . I tu kolejne pole do działania dla tych nieszczęsnych 460 osób , które udają , że wiedzą co robią . Dbać o jak najbardziej niezależne sądy , dalekie od jakiejkolwiek polityki . Tak jak od historii powinni trzymać się z daleka , tak i od niezawisłych sądów . Chyba nie do końca jest zdrowa wiara w to , że gdzieś istnieje taki polityk , takie ugrupowanie , które nie będzie nas okłamywać i będzie potrafiło utrzymać ten cały burdel w jakiś rozsądnych ryzach . Zawody są bolesne . a od fascynacji do nienawiści droga krótka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Kaczyńskiego nikt szaleńca nie robi . On to robi sam od czasu kiedy Wałęsa zaciągnął Go do "wielkiej polityki " . I nie jest to problem ostatnich miesięcy , ale od czasu oficjalnego funkcjonowania w polityce Nowej Polski . W ostatnim czasie udowodnił to tylko najdobitniej jak tylko mógł . A wszelkiej maści osobnicy tylko to z politowaniem komentują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TYCJan To ja życzę, żebyś się nie zawiódł- bo to i dla mnie będzie dobre. Ala ja, wybacz, nie wierzę. Ja nie mam się na kim zawieść- w 2005 roku głosowałem na PiS- przepchnęli kilka ustaw, które chciałem, na jedną czekałem od 15 lat- doczekałem się... nie zawiedli mnie, wcześniej głosowałem na L. Kaczyńskiego- w Warszawie- czekał ktoś na coś z mojej rodziny- co obiecywane było od 15 lat- Kaczyński to zrobił- nie zawiedliśmy się... Teraz tego Kaczyńskiego, już tu nie ma, a drugi ośmieszany, czasem słusznie- w większości niesłusznie- nie rządzi. Więc śpię spokojnie, jeśli można spać spokojnie- w obliczu katastrofy nieuchronnej- nie zaraz, ale wtedy, kiedy ci co teraz rządzą- skoczą do Brukseli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 16:27Myrevin Czy wy naprawdę nie widzicie że jesteście idiotami? " } Widzę , Myrevin ...widzę . Im dłużej żyję to widzę to wyraźniej . Pocieszam się tylko , jako baczny obserwator wszystkiego co się wokół mnie dziej , że nie jestem sam . Jest nas wielu ! Powiem : armia cała ! I właściwie nic złego z tego powodu się nie dzieje , pod warunkiem , że zdajemy sobie z tego sprawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"17.10.2010] 19:58 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 A z Kaczyńskiego nikt szaleńca nie robi . On to robi sam od czasu kiedy Wałęsa zaciągnął Go do "wielkiej polityki " Mylisz się, masz 24 lata?- coś czytałeś?- L. Kaczyński wciągał Wałęsę do WZZ-tów razem z Gwiazdą- przed 1980 rokiem, a w 1990 roku- Salon Warszawaski wyznaczył na prezydenta Mazowieckiego- z Wałęsy zrobili prostaka i wariata- jak dzisiaj z Jarka. Wałęsę ciągneło parę osób: Kaczyńscy, Bober, Reszczyński, Wierzbicki- Salon wylewał tony łajna- społeczeństwo w większości nie uwierzyło Michnikowi i Geremkowi.... wygrał Wałęsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aha, a to by coś tłumaczyło... Tzn. bez podtekstów- jednak streotyp wprowadzony przez Wałęsę, że to on Kaczyńskich wyciągnął- jest z gruntu fałszywy, abstrachując od dość nudnawej dla niektórych historii WZZ- wystarczy sięgnąć po roczniki gazet z 1990 roku- co robił Salon z Wałęsą- Geremek nawet po zagranicach jeździł i pluł na Wałęsę. Przy Wałęsię stało ok. 10 znanych osób- wszystkich póżniej wyrzucił na pysk- jeszcze przed ujawnieniem Bolka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
muszę iść, czeka mnie podróż do... innej dzielnicy otulona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiem otulona i to jest złe- historia jest przekłamywana- nikt nie chcę się wgłębiać w nic- z podziwem patrzą na wykrzywioną twarz premiera na meczu z dziennikarzami i kiedy krzyczy: "on będzie siedział" a ten on sobie spokojnie wychodzi i za miesiąc wróci do interesu- jek nie dopalaczowego to pokrewnego :(:( nikt się nie zastnawia dlaczego po 3 lata od "powrotu normalności", ćpanie stało się 100 razy bardziej masowe niż przed nadejściem "Mojżesza", wkurwiłem się, otulona. Muszę iść- miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Zastępczy ..." Raczej tu się nie mylę i piszę wyraźnie : do polityki Nowej Polski . Piszesz szybciej niż myślisz . Zostawiono biedaków po okrągłym stole troszkę na uboczu . Dla nich ( Jarka przede wszystkim ) było to nie do przetrawienia . Ale nie będę wdawał się dzisiaj w polemiki . Nie mam nastroju . Już nie będę się mógł " chwalić " , ze mam czterech księży w rodzinie Pochowałem najstarszego z nich . Ponad 50 lat w kapłaństwie . Człowiek mądry ,wykształcony , posiadający ogromną wiedzę . Kontrowersyjny też . Zresztą GW poświęciła mu przez lata kilka nieprzychylnych artykułów . F i M też . W czasie wydarzeń 1968 doktoryzował się w Paryżu i był światkiem wszystkiego , jako sekretarz jednego z biskupów brał udział w Soborze Watykańskim II , wielki wróg komunistów i przyjaciel opozycjonistów . To dzięki niemu kilku udało mi się poznać . Miał ogromny wpływ na moje poglądy , choć nigdy ich nie narzucał . Dla Rodziny najwspanialszy człowiek . ........................ " Zastępczy .... " 24 lata to ma mój syn i studiuje na AM w Lublinie , a mam jeszcze starszą córkę już po studiach i pracuje jako tłumacz . A wcale młodo się nie żeniłem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×