Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość ulżyj sobie może
:classic_cool: Koło domu się kręci pewien ćpun, widziałam go przez okno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń na policję
że kręci sie jakiś podejrzany, przyjadą, wylegitymują i może przepędzą, więcej nie przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulżyj sobie może
masz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ W Polsce odsiedziałaby ze dwa lata w psychiatryku, po czym wróciła do społeczeństwa jako osoba zdrowa } No nie wiem. Chociaż może rzeczywiście w Polsce jest to możliwe. { Zabił pedofila gołymi rekami - został obwołany lokalnym bohaterem Mieszkaniec Indianapolis Robert McNally udusił mężczyznę, który wtargnął do jego domu i próbował zgwałcić córkę. Amerykańskim policjantom nawet nie przyszło do głowy, żeby stawiać mu jakiekolwiek zarzuty. Nie wszędzie jednak jest to takie oczywiste. W wielu krajach Europy prawo w takich przypadkach stoi po stronie przestępcy. } http://tnij.org/iv36 A w Polsce na 100% poszedł by siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/iv4o To rzeczywiście dziwne, widziałem parę filmów dokumentalnych o katastrofach lotniczych. Rosjanie jakoś dziwnie do tego podeszli. Mimo to nadal skłaniam się do teorii że to był nieszczęśliwy wypadek, mimo nieudolności(ewentualnej) Rosjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilu polaków tylu
specjalistówe od leczenia, uczenia, teraz lotnictwa ... tylko boki zrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do......Otulonej_Snem
Gdzie uczucie, w tej wyliczance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikot w akcji
jest cholernie odważny, bo przecież jak wiemy Polska to państwo wyznaniowe http://wiadomosci.wp.pl/gid,12822807,title,Na-krzyzu-w-Gdansku-zawisly-serdelki---zdjecia,galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:33 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem } Ludzie bezpieki.. w ogóle cały ten były aparat ma się dobrze. Wielokrotnie pisałem, to oni zmienili ustrój, czemu mieliby się mieć źle? No nawet jak nie oni osobiście to zrobili to zrobiono to na ich zasadach. A ciemny lud to kupił, okrągły stół, "grubą kreskę". itd, itp. Żyją jeszcze sędziowie, którzy wydali wyroki śmierci w powojennych procesach i oni też mają się znacznie lepiej jak większość społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle jesteśmy chyba jedynym postkomunistycznym krajem, w którym nikogo ze zbrodniczego systemu nie rozliczono. Teraz rzecz jasna po ponad 20 latach jest za późno, ale nie należy się dziwić że mamy co mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale robią to. U nas od "nocnej zmiany", nie wierzę że coś się zmieni w tym względzie. Dlatego nie chodzą na wybory. Musiałem chodzić na wybory za komuny, niczego to nie zmieniało, teraz wiem że nic się nie zmieniło. Ooops. Zmieniło się, nie muszę tracić czasu na "wybory". Słowo wybory wziąłem w cudzysłów bo co się wybiera? Ja nie wiem. Kampania wyborcza sobie, to co robią politycy już po, ma się nijak do tego czym bym się kierował gdybym jednak chciał wziąć w nich udział. Więc postępek pana Ryszard C. wydaje mi się być "sensowny", coś zmienił. Mój udział w wyborach to strata czasu. Ponieważ nie wiem co zrobi polityk, na którego oddałem głos. Ani jeden od 1989 roku nie spełnił swoich obietnic. Więc żyję jak za komuny, oni swoje, ja jakoś przetrwam, udaje mi się to w końcu już 44 lata. Jestem starszy od naszej dupokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny badacz ...
" W ogóle jesteśmy chyba jedynym postkomunistycznym krajem, w którym nikogo ze zbrodniczego systemu nie rozliczono. Teraz rzecz jasna po ponad 20 latach jest za późno, ale nie należy się dziwić że mamy co mamy. " Myrevin wolałby w 1989 roku walki na ulicach i "akcje " jak w Rumunii .. niestety pokojowe odejscie komuny miało swoja cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, od razu Rumunia i straszenie rozlewem krwi, TW się odezwał czy ORMOwiec? Bo to ich demagogia. A inne kraje? Nie we wszystkich to się odbyło jak w Rumuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w wyborach jest to że nie ma na co głosować. Na człowieka? Żaden jeszcze nie zrobił( może próbował.., ale i tak nic z tego nie wyszło) niczego z tego co obiecał. Na program? Hmm.. jakiś został zrealizowany? No to w najbliższych wyborach wypiję zdrowie tych co się dla mnie poświęcili i pójdą wziąć udział w tej farsie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny badacz ...
" No jasne, od razu Rumunia i straszenie rozlewem krwi, TW się odezwał czy ORMOwiec? Bo to ich demagogia. A inne kraje? Nie we wszystkich to się odbyło jak w Rumuni. " Widzisz Myrevin reprezentujesz własnie taki marny poziom dyskusji , ja ciebie nie obrazam a ty mi wyjeżdzasz z Ormo nie miałem szans byc w Ormo bo mam 30 lat :-) mniej chlej Myrevin to i mniej agresji w tobie będzie w stosunku do innych uczestników forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny badacz ...
a słowem demagogia się nie podpieraj bo mój argument nie ma z nią nic wspólnego , odsyłam do słownika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny badacz ...
otulona jeżeli tekst o ormo nie był wycieczka osobistą :-O to jak zwykle cierpisz na pomroczność jasną i nie obywatelek kretynko , masz obsesje jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny badacz ...
jestes tak obłudna że mi wytykasz "wycieczki" a u swojego koleżki starego zrytego bereta nie widzisz że pierwszy uzył inwektyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny badacz ...
otulona ty prosisz o merytoryczne argumenty ?? :D a przepraszam pytanie mnie o ORMO czyli celowe insynuowanie mojej przynależności do aparatu zbrodniczego Państwa to jest merytoryczne ??? i nie bzdurz mi tutaj że to moja ulubiona zagrywka "wycieczki osobiste" bo zostałem przez tarego pijaka sprowokowany chamskim pytaniem więc się niech się teraz przepity dziad tak nie obraża o słowa skoro sam PIERWSZY zachowuje sie nie fair wobec rozmówcy ,m ale rozumiem że jako towarzystwo wzajemnej adoracji będziecie siebie bronić nawzajem :D i nie łącz mnie z shatynem paranoiczko :D bo to się juz żałosne robi a o wycieczki osobistej zapytaj swojego kumpla wawcie ,mozę udzieli ci lekcji obrażania ps. Myrevin używasz słów których nie znasz znaczenia . Termin demagogia ni jak nie pasuje do tego co napisałem :-) teraz juz na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny badacz ...
" EOT. "Zryty beret" to jednak nie mój poziom. " Twój poziom Myrevin to obraźliwe pytania do innego uczestnika forum :-) pozdrawiam , jak się zachowujesz podle .. nie dziw się że ta podłosc do ciebie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, jakie zbrodnicze państwo? Ono było zbrodnicze tylko w moich oczach? Nikt nit poszedł siedzieć więc to o zbrodniczości to są zwykłe bajki. Ktoś kto nie widzi absurdalności tej sytuacji zawsze się będzie na mnie obrażać. Ale co niby złego ma być w określeniu TW czy ORMOwiec? Któryś siedzi? System nie uważa ich za przestępców. Więc o co chodzi, TW czy ORMOwiec to obraźliwe słowa? O_O A to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimber chyba da się pędzić niemal ze wszystkiego. Jego produkcja dawno jest już zakazana a i tak jest pędzony. Czyli pracują nad kolejną niczego nie zmieniającą ustawą. No i co mam zrobić czytając na co idzie moje 19% dochodowego i vat w kupowanych produktach? Na pewno nie dam im swojego poparcia, nie na takie debilizmy. A śliwowica to z czego jest robiona? Z żyta czy z ziemniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu gadu - gadu , a ptaszki ćwierkają , że Michnikowi chcą dać order "Orła Białego ". ps. "o rozliczaniu " Jak kiedys na spotkaniu wspomniał JKM . Nie rozliczyli i nie rozliczą . Bo i jak . Każdy kto chciał to ruszyć odnajdywał ojca , brata , najlepszego kumpla , księdza proboszcza , sąsiada itd ... szybko odchodziła ochota babrać się w tym bagnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zresztą ... wielu nie chciała sprawiedliwie rozliczać , ale szantażować i wykorzystywać teczki do bieżących rozgrywek . Masz haki , łatwiej rządzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie żartuję . Szeptało się o tym już wielu dni . A dzisiaj wyczytałem "przeciek" Michnik , Jan K. Bielecki , A. Hall mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Szok - w salonach brakuje aut! " Hm ... kryzys - kryzysem , wzrost bezrobocia - wzrostem , ale my Polacy dajemy radę . Jak zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×