Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość otulona .... Jakubiak
nie tylko współpracowała z Lechem K., ale też o ile się nie myle była min. sportu w rządzie PiSu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest rotunda.. (nie wiem czy wiesz co to).. to po skosie za rondem. Jak hotel Novotel to visa vi, nie przecinając ronda. W tym budynku była kiedyś cepelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a druga sprawa moze wtedy tez inaczej by wszystko wygladalo gdyby nie ten cholerny Smolensk... } Na pewno, ale coby było to niestety fantastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coż .........................
Gilotyna pisowska poszła w ruch. Egzekucję wykonano i odcięto Joasię od PiSu. No i dobrze. Szkoda jej dla takich jak prezes. Odcięto też Jakubiak Co z Poncyljuszem? Na razie nie wie, co go czeka, jest poza zasięgiem ręcznym prezesa, ale to nie znaczy, że gilotyny prezes nie uruchomi. PAweł P. powinien rżnąć legigitymacją o bruk i wypiąć się na JK. Na znak solidarności z Joanną. Ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, idę jeszcze zagrać w starcrafta.. pókim nie pijany kompletnie. :P🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham
Kocham pana, panie prezesie Za co? Że tak pięknie rozwala pan swoją partię. Brawo, tylko tak dalej, ma pan niekwestionowaną pozycję w demontowaniu wszystkiego, za co się pan weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesień , to Jarkacz
wziął się z nudów za wycinanki :):):):) wieczory długie, samotne ... :(:(:( trzeba zabić czas :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tu ..................
gadu gadu, a w tym calym zamieszaniu umknela nam jedna ciekawa informacja zlozona przez Kalisza w temacie Ziobro! Zapowiedzial bowiem, ze finalem jego komisji sledczej bedzie wniosek do Trybunalu Stanu dla Ziobry. Gdyby tak sie stalo, to mielibysmy calkiem ciekawy obrazek w polskiej polityce. I to calkiem oryginalny, bo o ile mi wiadomo to zaden polityk w ostatnim XX-leciu nie dostapil takiego zaszczytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga przerznela z Legia
Otulona:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyShatynełe
kurrwy z was i bezduszni poeci!!! do tego sprzedajne dziwki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyShatynełe
zajeebisste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaa
ciekawe ile razy ta szparą przycieła skórke podczas obciagania swoim czerwonym bossom:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Monika olejnik to zydowka- corka wysoko postawionego funkcjonariusza SB ;-bezpieki z konca lat osiemdziesiatych, zydowskiego pochodzenia etnicznego.Pochodzi z rodziny calkowicie ateistycznej w PRL u ,-dziadkowie w UB-kariery w latach 50 tych.Nie zawsze byli ateistami,czesc rodziny przed wojna bedac zydami byla bardzo religijna wyznajac judaizm-zydyzm,druga czesc zydowscy bolszewicy zateizowani prawie calkowicie.Pomimo to rodzinka wraca do zydostwa-widywano ich w synagogach i spedach zydowskiej pseudo kulturki,naleza do zydowskich org.stow.i etc."Tatus"zalatwil coreczce kariere porzez swoje zydowsko-komunistyczne uklady .Najpierw umiescil ja w radiu ,pozniej w tv.Poniewaz zydostwo sie bardzo poiera nawzajem i reklamuje szybko zrobila kariere zyskujac sobie glownie swoim chamstwem i przyzwoleniem na prymitywne chamstwo poprzez ochrone i opieke swoich zydowskich szefow z radia i tv.Pozwolili jej szczekac i uwielbiali jej zydowskie chamskie szczekanie ,jej wsciekle ataki na przedstawicieli opozycji-polskich politykow.Prosze zwrocic uwage na jej semicki ,zydowski wyglad zewnetrzny, wrecz typowy dla zydow i ich rasy-czarne wlosy -zawsze ufarbowane na blond,duzy nos.ostre rysy twarzy,zydowska fizjonomie.Prosze ja sobie wyobrazic bez kamuflazu w czarnych jak smola wlosach ,te zydowskie rysy tarzy-wygladalaby jak Arabka,Turczynka nie ublizajac tym nacja i calym szacunkiem dla nich.Wszystko wskazuje na to ,ze pozostala jej tylko karierka w zydowskich mediach ,przeciez uciekla do zydowskiego tvn ze stachu przed Kaczynskimi i polska telewizja ,.....nareszcie polska telewizja i pierwszy raz w swojej histori polska Tv ,chociaz moze jeszcze nie calkowicie." nooo, jeśli to prawda, a nie mam większych wątpliwości, to nikomu nie musiała obciągać :D;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd to wziąłeś
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiacie się jej wyglądu
i semickich korzeni, oraz tego, że jest stronnicza. Oprócz Rymanowskiego i paru innych mniejszego kalibru dziennikarzy, cała reszta ekipy z tvn24 jest stronnicza. Problem z Olejnik polega na tym, że jest zwyczajnie cienka. Jest bardzo marną dziennikarką, często nie potrafi nawet posiłkować się notatkami, jej wpadki na wizji są nie do wybaczenia. Dlatego jej nie lubię. A to, że ma pochodzenie żydowskie, współpracował z aparatem, a ona dostała się do mediów dzięki protekcji, w ogóle mnie nie interesuje. Takich jak ona było wielu, z czego wielu wybitnych dziennikarzy i publicystów. Olejnik jest nieudolna. Poza tym, z jej niezmiennej od lat mimiki wnioskować można, że ma depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tatach 80tych nie było
botoxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uówicie się na niezobo
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×