Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość otulona ....
otulona_snem ja pieke w piekarniku, przekrojone na pol i obsypane kminkiem i czosnkiem wycisnietym do tego troche stopionego masla podlewam od czasu do czasu i wychodzi odlot, latem z maslanka nie trzeba lepszego obiadu >>>>>>>>>>>> Podaj dokładnieszy przepis na te pyry ;) bo w kuchni dopiero raczkuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do Geslerowej to
oglądałam 2 odcinki z nią i uważam, że jeżeli w jakieś knajpie zrobi porządek to ok, chociaż od tego jest SANEPiD Knajpy sa brudne, zaniedbane, brak podstawowych zasad higieny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie kucharz , ktory
waży ponad 100 kg mnie odstrasza, bo to znaczy, że niezdrowo gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona ... nie wiem co
to znaczy "tarkujesz maslo," ? A te ziemniaki podlewa się wodą czy masłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona ... dziękuję
kiedy ja się tego wszystkiego nauczę ? znasz nawet takie drobiazgi, że miód spadziowy jest mniej slodki od lipowego ! :P a znasz jakiś PROSTY smaczny przepis na obiad, ktory zawsze się udaje, ale taki dla osób początkujmących w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona ... dziękuję
obojętnie jaki przepis, byle prosty i smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona ... dziękuję
oooo pomidorowa - daj przepis klopsy mielone ju ż umiem robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona ... dziękuję
ten miód spadziowy to obrzydliwy, juz nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona ... ok , dziękuję
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że dzis gotowanie na forumie;) Takie jedzenie, o jakim pisała otulona, serwuje zawsze nam teściowa podczas naszych wizyt;) Lubimy, a sami takich rzeczy nie robimy;) U mnie gotuje się lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk ja dopiero się ucze
i powiem tobie, że ... nie jest mi latwo, stawiam 1 kroki w kuchni, lubie potrawy proste , smaczne i takie, ktore się zawsze udają, bo specjalnie nie mam ani czasu ani ochoty na siedzenie godzinami w kuchni :P Teraz wiem ile to mniej stresów kiedy mama potrafi nauczyc swoje dziecko przyrządzania prostych , smacznych potraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czat z Korwinem godz 20:00 chat.korwin-mikke.pl Finanse światowe Audycja w Kontestacji godz 21:00 www.kontestacja.com Będziemy gościć ex kandydata na prezydenta Warszawy Piotra Skulskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ........Angel or Devil
ty sobie chyba żartujesz, kto chce słuchać takie banialuki, nie masz nic innego lepszego do roboty ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otulona_snem...
mialaś.......coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 20:46 do ........Angel or Devil ty sobie chyba żartujesz, kto chce słuchać takie banialuki, nie masz nic innego lepszego do roboty ?????????????????????? " } A posłuchałeś tak kiedyś spokojnie i ze zrozumieniem ? Naprawdę uważasz , że nasi politycy wszelkich opcji mówią mądrzej ? Dalej liczysz na to , ze spotkasz polityka , który będzie starał się zadbać o Ciebie ? Może w tym , jak wielu twierdzi " szaleństwie " jest metoda ! Pamiętaj , że my Polacy jesteśmy dość skomplikowanymi ludźmi i to gdzie u innych jest proste i oczywiste , u nas staje się nad wyraz skomplikowane . Przed przystąpieniem do słuchania JKM proponuję przeglądnąć , nawet małe fragmenty , ale ze zrozumieniem "Rozważań "Niccol di Bernardo dei Machiavelliego . Tak na spokojnie i dla relaksu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham sonat Mozarta granych na fortepianie i nie mogę się oderwać. No i odkryłem następną Azjatkę grającą zajebiście ma tym instrumencie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, ja od wielu lat jestem zakochany platonicznie w Lucy Liu a ona jakoś na uległą mi nie wygląda. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem czy to dobrze że Mozart wygrywa ze starcraftem, ponad 250 filmami, które mam na dysku i ich nie widziałem i jeszcze z paroma innymi rzeczami, które można robić mając komputer i dostęp do sieci. Choćby redtube. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słucham wersji marsza tureckiego, Yuja Wang niestety trochę nie to. Hmm.. Ciekawe kto te 170 płyt zebrał w komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ich całą dyskografię. :classic_cool: Nie wiem, jakoś ostatnio nie odczuwam potrzeby dołowania się. Dla tego nie za bardzo lubię Chopina, jego sonaty wybitnie działają na mnie dołująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z chopina lubie tylko
jego fryz, bo mam podobny, ale pod fryzem pustak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z chopina lubie tylko
tfu, pustka, miało byc, ale w sumie to na to samo wychodzi, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, dzięki Chopinowi wielu Azjatów wie gdzie leży Polska. Więc bardziej bym go doceniał. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr, otulona jest teraz
jak wezbrana rzeka, bądź jej zbiornikiem retencyjnym, jeziorem, morzem i rozlewiskiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×