Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

A tu dlaczego nie lubię publicznych życzeń. { Przed chwilą złożono mi życzenia szczęśliwego Nowego Roku w lokalnej telewizji, zrobił to jakiś zidiociały prezenter. Nie lubię, jak mi obcy składa życzenia. Skąd ten kretyn może wiedzieć, do kogo się zwraca? A może mówi do faceta, który właśnie zakneblował i powiesił za nogi pod sufitem swoją pięcioletnią córeczkę, a teraz kroi ją w kawałki? Wszystkiego najlepszego. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddalam się obejrzeć "ucznia czarnoksieznika". No i akurat dla mnie samotność jest moją przyjaciółką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet musi zasluzyc na seks z
z kobieta inaczej jej nie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ktora daje facetowi
na kazde zawolanie jest gorsza od dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma sluzyc kobiecie
jak pies, w nagrode moze sobie pouzywac, jak jego pani laskawie sie zgodzi, byle nie za czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona wzielabys penisa
do ust?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj to sa swinie
ktorym nie chodzi o smiech ale o wsadzenie smierdzacego kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktorym nie chodzi o smiech ale o wsadzenie smierdzacego kutasa} Zraniona.. okej. Ja np nie chcę mieć nic do czynienia z kobietami, ale w podobnym tonie o nich nie potrafiłbym się wyrażać. Znasz wszystkich? Nie. Jest np. paru impotentów, im na pewno na tym nie zależy. No i mnie ponad siedem lat samego też chyba ciezko o to byłoby o to posądzać. Po prostu zamierzam się trzymać z dala od czegoś co mogłoby skutkować związkiem. Uogólnianie jest nielogiczne. "uczeń czarnoksięznika" kolejna fajna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:49 [zgłoś do usunięcia] wielbiciel 70B Nie pijcie tyle. ] A tak dokładnie to ile? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzystwo towarzystwem, logika pozwala dostrzec coś więcej jak otocznie, w którym się człowiek wychował, a pisze to osoba, którą wychowała ulica. Bo nie miał kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×