Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

I mam, i nie mam. Mam bo słowo osrana.. no takie sobie, a nie mam bo i z owsikiem bardzo miło mi się tu na tym forum gawędziło, i miał on nazwę łacińską nie "owsik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygrajteraz
Chcesz zgarnąć darmowe nagrody? Zarejestruj się na tnij.org/jm1u i wypełnij kupon! To nie ściema, wejdź i sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel, kiedyś byłeś
normalnym gościem z którym szło pogadać, teraz zaś jesteś żałosnym paranoikiem lubującym się w spiskowych teoriach. Mazel Tow 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast czepiać się Żydów powinniśmy brać z nich przykład. Obywatelami państwa Izrael mogą być tylko ludzie pochodzenia żydowskiego. Czemu tego nie wprowadzić w Polsce? Bo co? jeśli to nie byłby Żyd to byłby przejaw antysemityzmu? Hola, im wolno innym narodom nie? kiedy się ci inni wreszcie obudzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia i myrek czyli
najmądrzejsi ludzie na świecie i jeszcze wielbiciel kocham was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz raz dwa trzy
otwieramy uszęta :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=4JPHNuAAZDE i nie pierrdolimy o polityce :classic_cool: MULL OF KINTYRE, OH, MIST ROLLING IN FROM THE SEA. MY DESIRE IS ALWAYS TO BE HERE, OH, MULL OF KINTYRE. FAR HAVE I TRAVELLED AND MUCH HAVE I SEEN, DARK DISTANT MOUNTAINS WITH VALLEYS OF GREEN. PAST PAINTED DESERTS, THE SUNSET'S ON FIRE AS HE CARRIES ME HOME TO THE MULL OF KINTYRE. MULL OF KINTYRE, OH, MIST ROLLING IN FROM THE SEA. MY DESIRE IS ALWAYS TO BE HERE, OH, MULL OF KINTYRE. SWEEP THROUGH THE HEATHER LIKE DEER IN THE GLEN, CARRY ME BACK TO THE DAYS I KNEW THEN. NIGHTS WHEN WE SANG LIKE A HEAVENLY CHOIR OF THE LIFE AND THE TIMES OF THE MULL OF KINTYRE. MULL OF KINTYRE, OH, MIST ROLLING IN FROM THE SEA. MY DESIRE IS ALWAYS TO BE HERE, OH, MULL OF KINTYRE. SMILES IN THE SUNSHINE AND TEARS IN THE RAIN, STILL TAKES ME BACK WHERE MY MEM'RIES REMAIN. FLICKERING EMBERS GROW HIGHER AND HIGHER AS THEY CARRY ME BACK TO THE MULL OF KINTYRE. MULL OF KINTYRE, OH, MIST ROLLING IN FROM THE SEA. MY DESIRE IS ALWAYS TO BE HERE, OH, MULL OF KINTYRE. MULL OF KINTYRE, OH, MIST ROLLING IN FROM THE SEA. MY DESIRE IS ALWAYS TO BE HERE, OH, MULL OF KINTYRE. OOH HOO! LA LA LA LA - MULL OF KINTYRE, LA LA LA LA - MULL OF KINTYRE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła kompozycja, ale daleko do wesołości Mozarta, a tego szukam, pocieszenia, jak się chcę zdołować.. wystarczy mi coś mniej kontrowersyjnego. A choćby Jantar. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×