Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Czat z Korwinem godz 20-20:45 chat.korwin-mikke.pl Sprawy polskie w mijającym roku Audycja w Kontestacji godz 21:00 www.kontestacja.com Z powodu końca roku, dziś przez całą godzinę będziemy dziękować rządowi Tuska i prosić o więcej! Do wygrania będzie książka. Jednocześnie informuję, że jak UPR, WiP przejmą władzę w państwie, to zostanie wprowadzony podatek na Kontestacje :D to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......
otulona_snem z drugiej strony jeszcze mala refleksja,bo tacy do niej lgna i ona takich szuka,jakichs uleglych ciotek,zaden normalny facet w towarzystwie nie pozwoli sobie zeby babola na niego ryja darla trzech to duzo? >>>>>>>>>. Dulska z ciebie na każdym kroku wylazi :O PS Jeżeli wybierasz się w podróz samolotem to możesz mieć problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błazej - chłopaki, powiedzcie szczerze, jak to jest trzymać w ramionach dziewczynę? tomash - zupełnie jak zwłoki tomash - tylko cieplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulyna - kobieta powinna byc owiana nutką tajemniczości;P Rysh - Ja to nazywam "ubraniem" Paulyna - ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......
pewnie, więc lepiej nie nocować na lotnisku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off top z innego top :D " 16:10 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem zrszta wygladasz mi na kolejne rozdwojenie a raczej rozstrojenie jazni niejakiej Amandy Kot lub Piotrka z Wroclawia,teraz jestes adwokatem,nie gitem i nie alkoholiczka " jasne że Piotrek :classic_cool: wyczułem po 2 poście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym miał sobie stwarzac "sztuczną" postac na necie w celu jakiś nie wiem..badań socjologicznych to może ale ten kolo najwyraźniej jest psycholem ( nawet dośc inteligentym chociaż bez przesady ) a nasz topik ? ostatnio troszke niedoszłych samobójców się pojawiło ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cały czas czujnośc tropiciela reakcji :D :D moją uwage zwrócił fakt o rzekomym pedofilu którego on bronił i że dla niego to nie miało znaczenia itp. :D takie coś w stylu Piotrka żeby zrobic wrazenie , mitoman pieprzony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bezludna wyspę lecisz?
Tam sklepów nie ma?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
18:21 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem kichaj to i rob swoje,a jego styl czy tez jej jest wybitnie rozpoznawalny,pewnych rzeczy nie da sie ukryc nawet na orange jak sama sie przekonalam,wiec luzik,co by nie napisal czy nie napisala i pod jakim nickiem da sie to rozpoznac >>>>>>>>>>>. chyba nie zawsze wierzysz w to co mówisz ? ;) :-D muszę ciebie zmartwić, ale nie raz i nie da juz miałaś wpadkę np. moje posty uznajesz jako posty shatyna, iftar ... :) więc nie polegaj na sobie ;) z psychologią jesteś na bakier :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ......
"Do .......... " to jakiś przygłup.:O obywatelek kretynek czy inny chuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha zabawne
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
otulona ........ hehehe jak masz wpadkę to zaczynasz atakować pierdol sie mały biedny imbecylu z łbem wypełnionym krowim łajnem myslenie nie jest twoją mocną stroną, włącz więc sobie program taniec z gwiazdami, taki poziom powinien ciebie zadowolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×