Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość To ja JS
Każdy ma swoje "idee fixe" . Racja TYCJanie- tylko że ja posługuje się wyłącznie udokumentowanymi faktami- co jak widzisz takiej otulonej się nie zdarza....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To pisiowy podszyw :o Nie znalazł się nikt chętny do wpłacenia na Laski- i udowodnienia swojego u notariusza. A ty otulona uciekłaś z podkulonym ogonkiem (możesz go mieć) jak ci udowodniłem manipulacyjkę. A ja się poświęciłem zaszczycając ten nędzny topik swoją obecnością. Ale czy można się było po tobie czegoś innego spodziewać, otulona. Miałem nadzieję ale nikłą- jak zwykle miałem rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się często wydaje , że posługuję się udokumentowanymi faktami i co ? Życie wciąż płata figle i ogrom tych "dokumentów" zamienia się zbyt często w papier toaletowy . Wiedząc to , równie często odwołuję się do odczuć tzw. "ulicy" . Czyli odczuć i interpretacji ogólnie znanych faktów przez zwykłych , ale nie "przeżartych" chorymi poglądami ludzi . Oczywiście w mojej subiektywnej opinii ! Dlatego uwielbiam dyskutować z w miarę normalnymi ludźmi ( hm... co to znaczy "normalny" człowiek - znowu subiektywna osobista ocena ) , których poglądy znacznie różnią się od moich . I to zakładając , że to właśnie oni , a nie ja mogą mieć rację . Podobno świetnie potrafię słuchać . Niech ludzie mówią . Żadnej satysfakcji mi nie przyniesie jak "człowiekowi z ulicy " będę udowadniał swoje racje . Zresztą , ktoś powiedział " ludzie życie tracą na udowadnianiu swoich racji , tylko po co !? ". To " mieć rację " jakoś samo przychodzi z wiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale musisz się wykazać ostrożnością TYCJanie, bo otulona jawnie manipuluje, podobnie jak pewien ksionrze bywający na moim topiku. Myrevin to wiadomo- w takim stanie różne rzeczy się pisze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przepraszam muszę iść- jestem na przyjęciu oficjalnym. Wpadnij później do mnie- zasługujesz na lepszych dyskutantów niż ta pani z tym panem "pod wpływem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesadyzmu . To tylko luźna wymiana poglądów na jednym z setek forum i do tego na dość niskim poziomie . Bez znaczenia w życiu codziennym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 14:14To ja Shatyn Jasny Przepraszam muszę iść- jestem na przyjęciu oficjalnym. Wpadnij później do mnie- zasługujesz na lepszych dyskutantów niż ta pani z tym panem "pod wpływem". " } A Ty się uparłeś na obrażanie ludzi i dziwisz się , że odpłacają Ci tym samym . ---> Myrevin ----> zakładając że "sfora" piszę wiarygodnie , właściwie nie powinno to kogokolwiek dziwić . Zrobią wszystko , żeby po "plamach" jakie zafundowali nam piloci i organizatorzy lotu , nawet cień winy im nie przypadł w udziale . My postępujemy dokładnie tak samo . Przypomnę śledztwo Olewnika i wiele innych . Niby gatunkowo bez porównania , ale zawsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wiarygodność.. przyznają nie znam za dobrze tego portalu.. ale już z nie jednego źródła czytałem o takich brakach w materiale dowodowym. Idę dalej.. :P🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonany , że tych niedoróbek śledczych i tych matactw po stronie Rosyjskiej będzie więcej . Może nie tyle ile w Polsce "spiskowych teorii" , ale na tyle dużo , żeby te procenty winy jakie im przypadają w udziale były jak najmniej czytelne . To oczywiście zaowocuje kolejnymi "teoriami..." . I tu rodzi się pytanie : " czy my postępowalibyśmy na ich miejscu inaczej ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam zawsze rację! Służba zawsze ma rację! Zapamiętajcie to sobie, towarzysze! :classic_cool: Kto jest innego zdania ten obłuda i cham! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczpospolita spada na dno, zerknijcie na ten wywiad... http://www.youtube.com/watch?v=_BunZ-tc1GU Nie wiem jak takie ZERO można zatrudnić w wydawałoby się poważnej gazecie :o Może to zasługa jej eksa, bo w komentarzach ktoś napisał, że jest byłą żoną niejakiego Milana Subotića, słynnego agenta WSI, heh. Żenada dosłownie, co za kreatura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem ten wywiad już jakiś czas temu.. I wybacz wielbicielu, ale nie widzę powodu by tą panią nazywać zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalizm.. owszem nie bardzo. Najbardziej lubię wywiady gdzie strony nie wchodzą sobie w słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jeszcze
raz posłuchajcie sobie ten wywiad i jeszcze raz i jeszcze . ................i pomyślcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:24 [zgłoś do usunięcia] to tak jeszcze} Pomyślałem, w ogóle na ten temat, nie zamierzam tworzyć kolejnej teorii spiskowej, myślę to co od momentu gdy usłyszałem o tej katastrofie. Poznanie prawdy jest nie możliwe teraz i nie wiem czy będzie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkręcisz mnie w taką wyminę zdań. Tak naprawdę leję na to czy to higieniczne, mnie to nie dotyczy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×