Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Obszerny wywiad z Mannem ... :classic_cool: { Parytety, temat na czasie - popiera pan? - Proszę się nie obrazić, ale nie. Parytet to dla mnie rodzaj narzuconego rygoru. Gdyby na przykład istniał taki parytet, że musi być odpowiedni procent grubych osób w mediach, to ja bym się tym zmartwił. Bo dla mnie to przyjemność i satysfakcja, że chociaż nie mam urody Artura Żmijewskiego, daję sobie radę bez wsparcia nakazem urzędowym. } http://tnij.org/jz9g Całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by to ująć, wszystkie przeboje operowe są dość "oklepane". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a która prawda jest nasza?
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak każdy typowy pisowiec
uważasz, że twoja prawda jest prawda narodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda ta obiektywna jest jedna, ale najbliżej niej byli ci co już nie żyją. { W 1993 został absolwentem liceum lotniczego w Dęblinie. W 1997 ukończył z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie. Od tego samego roku pełnił służbę w 36 Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego, od 2009 jako dowódca załogi. Był pilotem klasy mistrzowskiej, posiadał pierwszą klasę pilota wojskowego, uprawnienia do wykonywania lotów w dzień i w nocy wg procedur IFR przy warunkach IMC w charakterze dowódcy załogi na samolotach Tu-154M i Jak-40, a także uprawnienia pilota doświadczalnego III klasy samolotu Tu-154M. Jego ogólny nalot wynosił 3531 godzin, na samolocie Tu-154M 2907 godzin, w tym 445 godzin na stanowisku dowódcy. } To o Protasiuku.. widać tu że pan w telewizji trwam nagiął trochę dane, niby niecałe 100 godzin to niedużo ale jednak. http://tnij.org/j0cp Do końca walczył o zminimalizowanie skutków katastrofy.. {Odnośnie położenia nóg drugiego pilota w chwili zderzenia samolotu z ziemią, analogicznie z powyżej przedstawioną dynamiką zmiany pozycji dowódcy statku powietrznego, podczas gwałtownego narastania pozagranicznego przechylenia w lewo on również próbował nawet w odwróconym położeniu dociągnąć prawą nogę do pedału i wykonać na niego nacisk w celu skontrowania obrotu samolotu" } Może czas pogodzić się z tym że prawda jest nie do ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .....
15:42 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem dlaczego Pisowiec? wielokrotnie pisalam ze,wedlug mnie na razie nie ma innego wyboru dla mnie,ale PIS tez mnie rozczarowuje,raczej bardziej mi blizej ku argumentom JKM,niz ku Pisowi..chociaz fakt pozostaje faktem ze glosuje na tzw prawice od wielu lat,i ku niej sie sklaniam >>>>>>>> jestes tutaj trochę i zaczynasz mysleć inaczej widzisz jak u nas jest, widzisz tą wojne polsko-polską jaka prowadzi PiS ... dlatego uważam, że Polacy, którzy mieszkają poza granicami naszego kraju więcej jak 3 lata nie powinni mieć prawa glosu Jak chcą głosować to niech tutaj pracują i mieszkają, a nie nam wybierają KOGOŚ , a potem my ponosimy konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ ... dlatego uważam, że Polacy, którzy mieszkają poza granicami naszego kraju więcej jak 3 lata nie powinni mieć prawa glosu } A ja uważam że ludzie z takim myśleniem nie powinni mieć prawa głosu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos maja ci co podatki
do polskiego budżetu płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swój telefon znalazłem bo usiadłem na sofie a zazwyczaj tego nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:41 TYCJan 24 Mój komentarz odnosił się jedynie do pierwszego zdania tego cytatu (co jasno zaznaczyłem, bo fragment był skopiowany), a nie całości jak próbujesz mi imputować. W tym momencie manipulujesz moimi słowami, więc co najwyżej możesz sobie rękę podać z Shatynem. Albo naucz się czytać ze zrozumieniem, stary pierdzielu (to w ramach rewanżu) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> " wielbicielu.."---> aleś mi dołożył ; może się otrząsnę ... To pierwsze zdanie jest tu najważniejsze . Bez niego cała reszta to zwykły truizm ! Czyli trudno doszukać się tu manipulacji . Ale jeśli tak sądzisz .... ----------------- A z Shatynem i bez Twojej podpowiedzi w bardzo wielu kwestiach śmiało podam sobie rękę . Bo wielokrotnie ma zdecydowanie rację . A , że sposób w jaki ją przedstawia wiele osób irytuje , to już nie mój problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tak "otulonka ..." wydelikatniała ? Ostatnio pisałaś " Tycjan wypierdalaj " ! Coś się wydarzyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czujcie się zdegustowani . To wstrętny podszyw ! "otulona_snem" NIGDY tak się nie zachowuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×