Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

19:34 TYCJan 24 no cóż, ty mi od bezkrytycznych szczeniaków, a ja tobie od starych pierdzieli. Pierwsze zdanie przede wszystkim jest idiotyczne, a cała reszta i bez niego po części truizmem, a po części kompletną bzdurą. To tak samo, jakby powiedzieć kierowcy "piłeś - nie jedź" albo "na drodze obowiązuje zasada ograniczonego zaufania", o której nawet średnio rozgarnięty kierowca doskonale wie i nie trzeba mu o tym przypominać. Tym bardziej nie trzeba przypominać podobnych rzeczy pilotom, bo tam średnio rozgarnięci nie mają czego szukać. Natomiast co do kontrolerów - jak można wygadywać brednie w stylu "kontroler usiłuje cię zabić" albo "kontroler siedzi z dupą na bezpiecznym krzesełku"???? I to mówi jakiś wojskowy? Chyba ktoś pokroju B.Klicha na antenie TVN24! Jest to praca jeszcze bardziej odpowiedzialna od pracy pilota. Gdyby nie kontrolerzy lotów, codziennie spadałyby dziesiątki samolotów, a bezpieczne lądowanie przy kiepskiej widoczności zapewne nie byłoby możliwe. Zdajesz sobie w ogóle sprawę jak spraliżowałoby ruch lotniczy, gdyby każdy pilot myślał "kontrola próbuje mnie zabić i muszę polegać jedynie na sobie"??? To do czego w ogóle potrzebni są kontrolerzy, skoro twoim zdaniem i zdaniem owego wojaka piloci mogą być zawsze całkowicie samodzielni w powietrzu??? :o Tam nie pracują idioci, przesiew jest pewnie ostrzejszy niż w przypadku pilotów. Ponadto powyższe ma swoje odzwierciedlenie w wysokości zarobków. Kontroler lotu zarabia więcej od pilota. Więcej od pilota w cywilu, bo z wojskowymi nawet nie ma co porównywać. Pilot F-16 z kilkuletnim doświadczeniem, z tego co wiem, zarabia w okolicach 6-8 tys. Kontroler lotu z kilkuletnim doświadczeniem 2 razy tyle, a najlepsi ponad 2 dychy. Nie wspominam już o naprawdę dużych lotniskach. Kopara by Ci opadła, gdybyś wiedział ile zarabiają kontrolerzy np. na Heathrow i jakimi mózgami muszą być. Jedyne praktyczne zastosowanie takiego podejścia ("kontroler lotów to człowiek, który usiłuje cię zabić"... itd.) znajduję w sytuacji, kiedy jedno państwo wysyła w jednym samolocie połowę najważniejszych osób w kraju do innego państwa, które niekoniecznie musi być doń przyjaźnie nastawione, zwłaszcza jeśli uwzględni się historyczne zaszłości. Wówczas faktycznie można spodziewać się celowego, zamierzonego działania, sprowadzającego realne niebezpieczeństwo na załogę i pasażerów. i EOT, nie mam ochoty więcej dyskutować na ten temat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze garść linków, jeśli macie czas i ochotę... Dokumentalny - List z Polski 1/5 (Polskie napisy) szczególnie warte uwagi wypowiedzi Bukowskiego: http://www.youtube.com/watch?v=mDcd0SvjE5A http://www.youtube.com/watch?v=It3yYxN5kWw http://www.youtube.com/watch?v=PK6hqVddT7k http://www.youtube.com/watch?v=izq_P_n01BA http://www.youtube.com/watch?v=7XgSvy-A3OA i jak zwykle fantastyczny Michalkiewicz w podsumowaniu ostatnich wydarzeń: http://www.youtube.com/watch?v=ExoZiKnyhkg 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stary pierdziel
co nie rucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ " wielbicielu 70B " ! Ja się nie obrażam - bo pisząc "stary pierdzielu" napisałeś najprawdziwszą prawdę ! ( osobiście nie użyłem słowa "szczeniak" - ale to drobiazg ) Całą resztę przeczytałem z uwagą . { "....i EOT, nie mam ochoty więcej dyskutować na ten temat" } i słusznie . Ja też nie będę polemizował z "emerytowanym pilotem wojskowym " , tym bardziej , że widzę w tym głęboki sens i jakoś bardziej to jego zdanie przemawia do wyobraźni , niż Twoja z nim polemika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+30C Polacy śpią bez żadnego nakrycia. Amerykanie zakładają swetry. Mieszkańcy Miami włączają ogrzewanie. +10C Mieszkańcy domów komunalnych w Helsinkach zamykają okna. Lapończycy (nie mylić z Japończykami!) sadzą kwiatki w oknach. +5C Lapończycy opalają się na balkonie, jeżeli słońce jest jeszcze nad horyzontem... +2C Włoskie samochody nie zapalają. 0C Woda zamarza. -1C Oddech staje się widoczny. Czas zaplanować urlop nad morzem śródziemnym. Lapończycy jedzą lody popijając zimnym piwem. -4C Kot wchodzi pod kołdrę. -10C Czas zaplanować urlop w Afryce.. Lapończycy idą popływać. -12C Zbyt zimno na śnieg. -15C Amerykańskie auta nie zapalają. -18C Właściciele domów w Helsinkach włączają ogrzewanie. -20C Oddech staje się słyszalny. -22C Francuskie auta nie zapalają. Za zimno na jazdę na łyżwach. -23C Politycy zaczynają współczuć bezdomnym. -24C Niemieckie auta nie zapalają. -26C Z oddechu uzyskuje się materiał na budowę igloo... -29C Kot wchodzi pod pidżamę. -30C Japońskie auta nie zapalają. Lapończyk klnie, kopie w koło swojej Toyoty i zapala Ładę. -31C Za zimno na pocałunki - usta przymarzają do siebie. Lapońska drużyna narodowa zaczyna przygotowania do sezonu wiosennego. -35C Czas zaplanować dwutygodniową kąpiel w gorących źródłach. Lapończycy odśnieżają dachy. -39C Rtęć zamarza. Za zimno by myśleć. Lapończycy zapinają ostatni guzik w koszuli. -40C Niemiec bierze samochód pod kołdrę. Lapończycy ubierają swetry. -45C Lapończycy zamykają okienko w wychodku. -50C Lwy morskie opuszczają Grenlandię. Lapończycy zamieniają rękawiczki z pięcioma palcami na jednopalcowe. -70C Niedźwiedzie polarne opuszczają biegun. Na uniwersytecie w Rovaniemi organizuje się bieg długodystansowy. -75C Św. Mikołaj opuszcza krąg polarny. Lapończycy opuszczają nauszniki z czapek na uszy. -250C Alkohol zamarza. Lapończycy są wkurzeni. -268C Hel staje się płynny. -270C Piekło zamarza. -273,15C Zero absolutne. Brak ruchu cząstek elementarnych...Lapończycy przyznają: "Tak,jest nieco chłodno, rozłupmy sobie flaszeczkę na rozgrzanie..." } Wychodzę.. :P🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teza też uprawniona
"ale gdzie nagle sprzed trzech miesiecy twierdzenie np Niesiolowskiego ze i on byl na celowniku" Niesiołowski świadomie kłamał- zresztą jak to zwykle robi- ale wynika to z jego choroby na tle psychicznym- którą w skrócie można nazwać patologiczną nienawiścią. Nie ma odpowiednika w żadnej partii takie zjawisko jak ten pan. Na starość sfiksuje do końca. Bo nie diagnozuje swojej choroby w celu przynajmniej redukcji pewnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stul pysk wulgarna
suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stul pysk wulgarna
to pisalem ja shatyn👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzindoberek i ziew
-29C Kot wchodzi pod pidżamę. ? i co on, ten kot robiłby z moim bobrem :classic_cool: ale bzdury czytasz 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10:10 [zgłoś do usunięcia] do pośmiania się 10-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To jest v-ce marszałek Sejmu RP. Jakbyś zapomniał- jest to funkcja państwowa. A obrażenie takiej osoby może skutkować ściganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Muszę jechać zaraz... Tego marszałka wybrali ludzie- obrażasz ich...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jedz dokad tam jedziesz
tylko uważaj :O slisko jest, wiem, bo kreciłam baczki mimo tego,że jezdze ostroznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie zdumiewa ze przy
macierewiczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Macierewicza tak jak Tuska nigdy nie mam siły by wysłuchać w całości ich wystąpień. Obaj są tak samo nudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natomiast podczas wystąpień
kaczyńskiego pęcznieją mi spodnie w kroku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×