Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość z przykrością informujemy
że nie kliknelismy w żaden link wklejony przez prawdziwego polaka 70b :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr, jeśli w dupie miałeś
demokratyczne zmiany to znaczy, że wtedy stałeś po drugiej stronie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drugiej stronie... będąc w wojsku to sobie mogłem wybrać czy się ogolę z mydłem czy bez. Tyle co najwyżej mogłem sobie zadecydować. Mieliśmy przy każdym strajku w Warszawie ogłaszany stan podwyższonej gotowości bojowej i tz "Trapez". Mieliśmy tłumić rozruchy. Siedząc pod bronią w sali nieźle trzęśliśmy dupskami. :o A za domowe rozkazu wiadomo sąd wojskowy. Chyba każdy się modlił by strajk się skończył jak najszybciej. Dlatego chyba każdy z nas miał to gdzieś. Pisałem kiedyś, wg mojej książeczki wojskowej nie miałem nigdy broni, dziś, jakbym wtedy strzelał do strajkujących, niemożna by było mi nic udowodnić. No i wtedy do wojska nie szło się na ochotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jednak nie jest
tak samo jak za komuny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie klikniesz pajacu jeden z drugim, bo nie wiedziałbyś co odszczeknąć, a tak przynajmniej temat z głowy. Można dalej jechać po Kaczce czy Macierewiczu jak po najgorszej zarazie. Jednak ta najgorsza ma inne nazwiska, o czym też dobrze wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrażamy głebokie zadowolenie
że o polski interes narodowy walczą tak prawi i szlachetni polacy i patrioci jak 70b, tak trzymajcie kolego i dokumentujcie, dokumentujcie i siejcie, siejcie, i tropcie, tropcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najważniejsze że czujesz
się lepszym polakiem, patriotą i człowiekiem, niż ta cała skundlona hołota, myśląca inaczej niz ty. poczucie własnej wartości to ważna i cenna rzecz. wierzymy w was, 70bl. kontynuujcie swoja słuszna walkę, czas ujawnić niewygodna prawdę, trzymamy za was kciuki, kolego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wyborach na szefa
regionalnego koła onr macie nasz głos, 70b!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o ile słyszałem, to lepszymi Polakami czuli się wyznawcy partii o nazwie odmiennej niż PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale że tego wraku nadal
nie ma w kraju... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->wielbiciel 70 B -----> kiedy przytoczono takie oto stwierdzenie : { " 21:50 emerytowany pilot wojskowy : "" „Mnie zawsze uczono, że kontroler lotów to człowiek, który usiłuje cię zabić; polegaj zawsze na swoim rozumie i doświadczeniu. I chyba każdy pilot to wie: to on prowadzi samolot a kontroler siedzi d**ą na bezpiecznym krzesełku. Więc to on, pilot musi ocenić skalę zagrożenia. Bo to on trzyma wolant. " } , a ja to poparłem , uznałeś to za głupotę , brednie. Uzasadniałeś to dość szczegółowo ....tyle , że nie na temat . Inną treść niesie to krótkie stwierdzenie , inną Twoje uzasadnienie o trudnej i ciężkiej pracy kontrolerów lotniczych ( nie zapominaj , że przepracowałem w lotnictwie ponad 10 lat i jakąś tam orientację w temacie mam ) . Jednym słowem nic z tego nie zrozumiałeś . Dzisiaj pisząc : { ""Proszę tylko , żeby politycy mnie mniej okradali i robili to w bardziej subtelny sposób . Nie tak bezczelnie , na chama ." Proszę bardzo, politycy, dymajcie go do woli, okradajcie... tylko mniej i subtelniej, nie tak na chama! Bo on nie lubi brutali. Woli dyskretnie i z wazelinką Tekst miesiąca! Poezja! Z takim podejściem nie dziwne, że wszyscy traktują nas jak śmiecie. Wstyd i hańba! " } dalej udowadniasz , że bardzo mało wyłapujesz sens tego co się tu pisze . Uciekają Ci takie oczywiste stwierdzenia jak : {"( piszę "narodów" bo niestety to odnosi się właściwie do większości krajów świata ) ."} Coś sobie ciasno w głowie zakodowałeś , podzieliłeś na pół i tak na siłę starasz się odbierać otaczającą Cię rzeczywistość . No cóż , można i tak . Dlaczego J. Kaczyńskiego uważam za szaleńca uzasadniał Ci nie będę . On robi to o wiele lepiej ode mnie właściwie każdego dnia . Ale wchodząc w Twoją retorykę , w Twój sposób widzenia świata chciałbym Ci przypomnieć , że na " słynnych listach " Jaruś też jest ujmowany jako osobnik o zdecydowanie "złym" pochodzeniu . Dobre jest też to : {"na koniec wychodzi Tycjan z Shatynem i im podobne kreatury bez krzty honoru twierdząc... Kaczka najgorszym złem " } Hm .... bardzo to dobre ! Przynajmniej dwoje tu piszących stwierdzało , że Shatyn w swoim charakterze jest identyczny z Kaczyńskim . Tak daleko się nie posuwam , bo Kaczyńskiego znamy w miarę dobrze , to Shatyna właściwie wcale nie znamy . Ale na tyle na ile nam się tu jawi to duże podobieństwo jest i ja je widzę . Ogólnie takich ludzi wokół nas żyje dość sporo i osobiście żadnych rządów nigdy bym im nie powierzył . Wspominasz też tu Macierewicza , człowieka , którego Prawdziwie Prawdziwi Patrioci Polscy zaczynają określać jako tego co wyrósł na "prawdziwego męża stanu " . No tego osobnika na równi przy Kaczyńskim bym nie stawiał . Prędzej równałbym go z Michnikiem . Równie inteligentny , tajemniczy , niebezpieczny . Co chce , do czego dąży, komu służy tego nie wie nikt . Wciąż z przodu , ale zawsze z boku . W necie spotkałem takie stwierdzenia " Macierewicz tak wierzy w zamach Smoleński , jak Jaruzelski w życie pozagrobowe " . Uważam podobnie . Jest za mądry , żeby choć przez chwilę uwierzyć w celowe i zaplanowane działanie Rosjan . Czasami patrząc na niego i słuchając go odnoszę wrażenie , że śp. płk Kukliński to przy nim to mały pikuś . Miłego wieczoru "wielbicielu 70B " i zacznij myśleć otwarciej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna uwaga z mojej strony co do Macierewicza, nie przypominam sobie by Macierewicz powiedział coś co by wskazywało na to że wierzy w zamach słyszałem tylko że powiedział coś takiego "zamach traktuję jako jedną z możliwych przyczyn katastrofy". Zastrzegam się że zacytowałem z pamięci. No i IMHO ciężko tego człowieka posądzać o zwidy czy urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie na początku mówił o zamachu ! Ostrość i bezwzględność stwierdzeń zmieniły się po publikacji raportu MAK . Wtedy spora część jego wypowiedzi jak i większości celebrytów z PiS została złagodzona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo tycjan
twoj post z 20:20!!!!!!! bingo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TYCjana
Pokaz mi te wypowedzi Macierewicza w ktorych zdecydowanie mowi o zamachu. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te mocniejsze stwierdzenia padały podczas częstych jego wywiadów w owym czasie w radio M. i TV Trwam . Tych jednak przytoczyć nie potrafię . Pamiętam jedynie ich jednoznaczny odbiór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Tycjanie. Wysłuchaj co powiedział dokładnie, gdy dziennikarka zaczęła dociekać. Powiedział że "możliwe że mieliśmy do czynienia z takim działaniami, które na to miano zasługują". A więc... nie jest to równoznaczne z tym że katastrofę nazywa zbrodnią. TVN w opisie oczywiście manipuluje, tak jak to TVN ma w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TYCjana
w klipie ktory przytoczyles Macierewicz mowi o zbrodni,nie o zamachu PRZESTAN KLAMAC!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragment, {Pytany później przez dziennikarkę TVN24, czy może rozwinąć swoją myśl, odparł: - Nie mógłbym, bo nie mam wątpliwości, że mamy do czynienia z sytuacją tak straszliwą, tak tragiczną, że każde słowo, które uwypukla dramatyzm tej sytuacji jest właściwe. } Wyraźnie chodzi mu o całą sytuację a nie konkretnie o katastrofę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TYCjana
to co pisze Myrevin to nawet wazniejsze bo ja sie skupilam jedynie na samym slowie,Macierewicz nie uzyl ani razu slowa zamach przeklamujesz wypowiedzi tak samo jak Wyborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TYCjana
dodam tylko, gdybys nie wiedzial TYCjan, ze slowo zbrodnia ma znaczenie znacznie szersze niz zamach powtarzam po raz kolejny, PRZESTAN KLAMAC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 20:56 do TYCjana dodam tylko, gdybys nie wiedzial TYCjan, ze slowo zbrodnia ma znaczenie znacznie szersze niz zamach powtarzam po raz kolejny, PRZESTAN KLAMAC!!!!! " } Zamach , zbrodnia , zbrodnia zamach ... jedno wpisuje się w drugie . Sens zrozumiały . Co " autor miał na myśli " , a jak odbierało jego stwierdzenia społeczeństwo to dwie różne sprawy . Nie moją tu intencją kłamać , czy przekręcać fakty . To Macierewicz musiał tłumaczyć się ze swoich jednoznacznie brzmiących wypowiedzi . Robił to jeszcze całkiem niedawno w TV info i był wprost "niegrzeczny" w stosunku do dziennikarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TYCjana
przestan przekrecac fakty! zbrodnia a zamach to dwa rozne slowa!! i wcale sens nie jest jednoznaczny! a tym samym zrozumialy dla tak tepej makowki jak twoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłbym jednak o nie obrażanie się nawzajem. To nie argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tycjanie, nie manipuluj. Znaczenie tej wypowiedzi nie było jednoznaczne. Jednoznaczną zrobili z niej dziennikarze, dlatego Macierewicz musiał się tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwał się myrevin
ten, który nie musiał czytać raportu by wiedzieć, że o badaniu wraku tam nic nie ma....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A konkretnie TVN. Puścił w świat info że Macierewicz nazwał katastrofę zbrodnią, zresztą potem tak głosiły nagłówki niektórych gazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×