Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość spec. bez logowania
... i swego czasu PIS też skorzystał z tego otulona bo jak napisałas kazda partia to robi tyle że to jest patologia wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
co do Staniszkis to z kolei ja zostawie komentarz dla siebie :-) kobita jest wiekowa a to publiczne forum nie będe się więc wypowiadał co o niej mysle masz racje otulona że PO traci .. u mnie też traci juz od dłuzszego czasu mnie wkurzają .. niestety na scenie politycznej nie ma dla mnie ugrupowania na chwile obecną i nie wiem czy czasem z odruchem wymiotnym nie bede musiał na nich znów głosowac ( SLD, PIS, PSL nie odpowiadają mi kompletnie a partie spoza parlamentu to plankton )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
otulona wg mnie nie isć na wybory to jeszcze gorzej ... ale to moja opinia i moje poglady szkoda Garego Moora 58 lat to nie wiek na umieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
zmieniając temat po kiego grzyba Kubica pchał się do rajdu na miesiąc przed rozpoczeciem sezonu F1 ? wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
jak dla mnie brawura , głupota i uzależnienie od adrenaliny a zespół Renault to już w ogóle porażka ..mieli swietnego kierowce zostali z Pietrovem :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
ogladałem w kinie " Jak zostac królem " tam pokazano jak premier Baldwin zrezygnował z urzędu z powodów honorowych był to chyba rok 1939 ... kiedyś byli męzowie stanu teraz są patałachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
ja nie sciągam filmów wole isc do kina lub na DVD poczekac film jest bardzo dobry ze względu na gre : Colina Firtha Heleny Bonham Carter Geofrreya Rusha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaprzestałem chodzenia na wybory od momentu obalenia rządu Olszewskiego. Zrozumiałem że to co widzimy to tylko szopka dla nas. Prawdziwa rozgrywka jest prowadzona gdzieś poza tym co widzimy możemy czy mamy jakikolwiek wpływ. Zachowanie Wałęsy, Tuska, Pawlaka i innych dobitnie pokazało kim są ci ludzi. Na 100% nie chodzi im o dobro Polski, chronią interesy jakieś grupy osób, jakiej, ja nie wiem a domyślać się nie zamierzam. Jest jak za komuny, to że ktoś idzie na wybory tak naprawdę nic nie zmienia. NIC. Jaruzelski czy Kiszczak nadal mają się dobrze. No mają jakieś śmieszne procesy, by ludzie nie stracili resztek złudzeń. Po jaką cholerę mam tracić czas w niedzielę skoro i tak jeszcze żaden polityk nie zrobił tego co obiecywał? No niech mi to ktoś logicznie wytłumaczy. Co da mój głos, skoro obietnice wyborcze to jedno, po wyborach zawsze jest grane zupełnie coś innego. To że oddam głos zagwarantuje tylko jakiemuś cwaniaczkowi poselską dietę, czy apanaż prezydenta Warszawy. Tylko to. No więc ja wolę w tym czasie wypić zdrowie idiotów, którzy myślą że idąc do urn robią coś dla wszystkich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
dzięki Myrevin ostatnie Twoje zdanie określiło mnie jako idiotę :-P bo ja do urn ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
co wiecie otulona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
z tym ze zadna obietnica wyborcza nie została spełniona ja się nie zgodzę , z tym że większosc nie zostaje spełniona juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
" i tak jeszcze żaden polityk nie zrobił tego co obiecywał" no to ta twoja wypowiedź Myrevin prawdy nie odzwiercedla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
Po miało wyprowadzic nas z Iraku i wyprowadziło więc tak nie do konca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 07:40 Myrevin Ja zaprzestałem chodzenia na wybory od momentu obalenia rządu Olszewskiego. Zrozumiałem że to co widzimy to tylko szopka dla nas. Prawdziwa rozgrywka jest prowadzona gdzieś poza tym co widzimy możemy czy mamy jakikolwiek wpływ. Zachowanie Wałęsy, Tuska, Pawlaka i innych dobitnie pokazało kim są ci ludzi. Na 100% nie chodzi im o dobro Polski, chronią interesy jakieś grupy osób, jakiej, ja nie wiem a domyślać się nie zamierzam. Jest jak za komuny, to że ktoś idzie na wybory tak naprawdę nic nie zmienia. NIC. Jaruzelski czy Kiszczak nadal mają się dobrze. No mają jakieś śmieszne procesy, by ludzie nie stracili resztek złudzeń. Po jaką cholerę mam tracić czas w niedzielę skoro i tak jeszcze żaden polityk nie zrobił tego co obiecywał? No niech mi to ktoś logicznie wytłumaczy. Co da mój głos, skoro obietnice wyborcze to jedno, po wyborach zawsze jest grane zupełnie coś innego. To że oddam głos zagwarantuje tylko jakiemuś cwaniaczkowi poselską dietę, czy apanaż prezydenta Warszawy. Tylko to. No więc ja wolę w tym czasie wypić zdrowie idiotów, którzy myślą że idąc do urn robią coś dla wszystkich. " } Tak z grubsza biorąc to 10 / 10 . Podstawowa różnica to ta , że należę do tej grupy idiotów co od 18 roku życia zawsze na wybory chodzą . Chodzę zawsze w nadziei , że może mój głos w ciągłym głosowaniu na mniejsze zło pozwoli na chwilę refleksji tym , co chcą uchodzić za zbawców narodów ( piszę "narodów" bo niestety to odnosi się właściwie do większości krajów świata ) . W coś takiego jak prawda , sprawiedliwość , równość społeczna i równość wobec prawa już bardzo dawno przestałem wierzyć . Proszę tylko , żeby politycy mnie mniej okradali i robili to w bardziej subtelny sposób . Nie tak bezczelnie , na chama . Obawiam się też dojścia do władzy szaleńców takich jak przykładowo Jaruś . I nie to , że skłócą wszystkich w kraju . To jakoś przeżyjemy . Damy sobie po mordach i przeżyjemy . Obawiam się ich tylko ze względu na możliwość maksymalnego poróżnienia nas z sąsiadami . Krótko mówiąc o spowodowanie jakiegoś konfliktu zewnętrznego . To dość realny scenariusz . A przy naszej reputacji , przy jawnym lekceważeniu nas przez USA pomocy skądkolwiek trudno by było się spodziewać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
witaj Tycjan w klubie idiotów :D mam taki sam pogląd jak przedstawiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Proszę tylko , żeby politycy mnie mniej okradali i robili to w bardziej subtelny sposób . Nie tak bezczelnie , na chama ." :D:D Proszę bardzo, politycy, dymajcie go do woli, okradajcie... tylko mniej i subtelniej, nie tak na chama! Bo on nie lubi brutali. Woli dyskretnie i z wazelinką :D Tekst miesiąca! Poezja! :D Z takim podejściem nie dziwne, że wszyscy traktują nas jak śmiecie. Wstyd i hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel o swoich
problemach z erekcją poinformuj specjaliste :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście pierwszy winny Kaczor, największa zakała. Bo Tusk jest lepszy, nie? Lepiej lizać putinowską dupę, merkelową, albo śmierdzące żydowskie tyłki, amerykańskie albo miejscowe, byle tylko nikomu się nie narazić!! Niech samoloty spadają, a co tam, szkopy niech nas wykupią i zniszczą przemysł w zamian za parę miliardów dla plebsu, a żydkom oddajmy majątki i 65 mld USD gratis, co wraz z niemal 800 mld długu da okrąglutki bilion do zapłaty. Bo po co komu Polska, prawda? Przecież to nienormalność. no ale Kaczor to ten najgorszy z najgorszych, przecież wódz tak powiedział i wódz ma zawsze racje, a jak... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
otulona ja bym ci uzasadnił ale tego nie zrobie bo unikam od dawna tematów powodujących smród na topikach :D więc odpuszczam .. zawsze za to jestem gotów pogadać o muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ W coś takiego jak prawda , sprawiedliwość , równość społeczna i równość wobec prawa już bardzo dawno przestałem wierzyć . } No ja też, dlatego stoję z boku. Całe szczęście demokracja mi na to pozwala, za komuny musiałem głosować. Dzielnicowy w dniu wyborów przychodził do domu i prosił ojca by przypilnował abym poszedł to zrobić. Komuna upadła przez chwilę uwierzyłem że coś zmieniło. Wałęsa "nocną zmianą", skutecznie mi oczy otworzył. Ta klasa polityczna jest dla mnie najbardziej obłudną grupą społeczną. Niech sobie rządzą, ale bez mojego poparcia, w końcu i tak mają to w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
otulona nie prowokuj ... ja się zmieniłem od kilku miesięcy o unikam takich drażliwym tematów a mógłbym dośc dosadnie sprawe opisac .. o polityce jak najbardzie ale w rozsądnych granicach kwestia chorego umysłu danego polityka to już jazda po bandzie a to co mysle w tej sprawie to moja sprawa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
no to nie !!!! :classic_cool: :D ja płacę mało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 zł za 10 mega
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×