Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Proszę wykazać związek między moją niewiedzą na temat raportu a manipulacją TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tvn24.pl/0,1665724,0,1,rzad-sobie-nie-radzi--sledztwu-nie-ufamy,wiadom W 8 sek . wywiadu Macierewicz używa słowa "zbrodnia" . ---> " do TYCjana" ---> odsyłam do słownika . Słowo " zbrodnia" ma znacznie szerszy kontekst niż zamach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o m f g
Tycjan jeebie ci juz na dekiel tak samo jak Shatynowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wchodzi ten link.. no i 8 sek wyrwane z kontekstu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby była jasność . Ja napisałem , że Macierewicz jest za mądry , żeby choć przez chwilę uwierzyć w celowe i zaplanowane działanie Rosjan . Stwierdziłem też , że słyszałem jego wypowiedź o zamachu .Ta wypowiedź jest w necie , tyle że używa tam słowa "zbrodnia" . Słowa o znacznie szerszym i "groźniejszym " znaczeniu niż zamach . Gdzie manipulacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milknę nie słyszałem wszystkich jego wypowiedzi.. te co słyszałem, nie potwierdzają by "jednoznacznie" uważał że to był zamach. Idę pod prysznic. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele razy już było to
wytłumaczone....słowo to nie padło jako ocena czyichś działań z pw konkretnego zagrożonego karą przestępstwa a w potocznym rozumieniu braku nieetycznego postępowania.....nie ma sensu, o tym nawijać w kółko bo to się staje już nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele razy już było to
braku etycznego zachowania-miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuci w google " Macierewicz o zbrodni smoleńskiej " Jego wypowiedź i użycie słowa zbrodnia jest jednoznaczna . Słucham sobie teraz i innych jego wypowiedzi . Już nie tak powiedziane wprost , ale jednoznacznie sugerujące . Tu nie ma co manipulować . Wystarczy spokojnie posłuchać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zacietrzewionych
W rozumieniu prawa karnego ZBRODNIA to czyn zabroniony zagrożony karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 albo karą surowszą (sprawdź rodzaje kar). Zbrodnię można popełnić tylko umyślnie. Warunkowe umorzenie postępowania nie może być stosowane wobec sprawcy zbrodni. W obowiązującym prawie w Polsce następujące przestępstwa są zbrodniami: * wszczęcie lub prowadzenie wojny napastniczej * ludobójstwo * stosowanie środków masowej zagłady zakazanych przez prawo międzynarodowe * przestępstwa wojenne polegające na pogwałceniu konwencji międzynarodowych odnoszących się do sposobów walki i poszanowanie m.in. osób składających broń, sanitariuszy czy jeńców * zamach stanu * zamach na konstytucyjny organ RP * zamach na Prezydenta RP !!!!!!!!!!!!! * zabójstwo, w tym morderstwo * przejęcie kontroli nad statkiem wodnym lub powietrznym (piractwo), którego skutkiem jest śmierć człowieka * kwalifikowane typy zgwałcenia * handel ludźmi * zakładanie lub kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze terrorystycznym * rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu * fałszowanie pieniędzy * wykorzystywanie seksualne dzieci * niewolnictwo i handel niewolnikami * sprzedaż narkotyków * zbrodnie określone w dekrecie PKWN z dnia 31 sierpnia 1944 r. o wymiarze kary dla faszystowsko-hitlerowskich zbrodniarzy winnych zabójstw i znęcania się nad ludnością cywilną i jeńcami oraz dla zdrajców Narodu Polskiego * Kierowanie lub organizacja obcego wywiadu na terenie RP. * Gwałt na osobie małoletniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o m f g
Tycjan nie kompromituj sie z jednej strony piszesz, ze Macierewicz jest za madry zeby wierzyc w zaplanowane dzialania Rosjan (zamach) z drugiej strony caly czas po nim jedziesz twierdzac klamliwie, ze ciagle zdecydowanie mowi o zamachu, mimo ze de facto mowi o zbrodni nie o zamachu CHLOPIE OGARNIJ SIE wreszcie!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o m f g
dziekuje za cytat z prawa karnego, jak ktos juz wspominal zbrodnia ma znaczenie szersze niz zamach, wiec wypowiedz Macierewicza nie jest tak jednoznaczna jak twierdzi Tycjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam jak pisywał
widocznie wcale nie taki jeden gupi :classic_cool: czyli koniec pierrdolenia :classic_cool: łapy pod kołdry i dobranoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogarnąłem się wreszcie i przyznałem , że użył słowa "zbrodnia" nie "zamach" . Coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycjan zajmij się już
swoim penisem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> o m f g ----> gdybyś przeczytał to , co napisałem i dało początek tej dyskusji to wiedziałbyś , że wszystko co później zostało napisane było już tylko pobocznym wątkiem - sporem o niczym . Zamach , zbrodnia ....? itd ... odbiór społeczny użytego słowa jest bezdyskusyjny . Sam Macierewicz się go nie wypiera , łagodzi tylko jego wydźwięk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycjan penis cie wzywa
pora na cowieczorny rytuał:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to czasem nie paradoks? Na wewnętrznej stornie oprawek na okularach do czytania, mam jakieś napisy, ale bez włożenia ich na nos na pewno ich nie odczytam. :o :D Cyknę tym napisom fotę i będę wiedział. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ........................
20:48 [zgłoś do usunięcia] do TYCjana w klipie ktory przytoczyles Macierewicz mowi o zbrodni,nie o zamachu PRZESTAN KLAMAC!!!!!!!!!!!!!!! >>>>>>>>>. to ty przestań opowiadać bajdy i wrrzuc sobie w GOOGLE MACIERWICZ O ZAMACHU Jak widzę zabierasz glos na temat , ktory tobie jest zupełnie obcy Od kilku miesięcy w RTV trąbią dziń w dzień o kat. smoleńsku, oszołom Macierewicz opowiada androny, a ty spadłes na Ziemię z innej pklanety i nie wiesz kto o czym mowi. Poducz się, a potem zabieraj glos dziecino Nikt nie będzie tobie podsyłac gotowych linków , szukaj sobie sam, jest tego od groma i trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ........................
bardzo po cichuśku i korzystając z tego, że na orendżu, przyznam się Wam, że Macierewicz od wielu lat mnie fascynuje i moim marzeniem jest zrobic mu ustami jego prawdziwiepolską parówkę oraz wymiętolić jego patriotyczny wszechmosznowy worek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o m f g
a ty przestan wyslugiwac sie googlami, tam jest milion odnosnikow i jakos w zadnym nie widze konkretow, wszedzie mowa jest albo o hipotezie chcesz stawiac jakies zarzuty??????? wklej tutaj konkretny cytat z Macierewicza, najlepiej z data i miejscem jego wypowiedzi lub klip video w ktorym mowi "katastrofa Smolenska to zamach" oczekuje konkretow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o m f g
bardzo przepraszam ale musze zmykac, przyszlo wlasnie paru kolegow z flaszka no i sami rozumiecie ze polityka polityka a sex to sex 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o m f g.
nie dosc ze palant sie podszywa, to jeszcze zahaslowal nicka nie ma nic do powiedzenia wiec musi radzic sobie w taki sposob:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Macierewicz tak wierzy w zamach Smoleński , jak Jaruzelski w życie pozagrobowe" Tycjan- też niezbyt trafny ten Twój cytat- znasz troszkę życiorys Jaruzelskiego? On pochodzi z rodziny ziemiańskiej, oczywiście katolickiej- ukończył szkołę ks. Marianów z doskonałym wynikiem. Jest wierzący i przyjmie zapewne ostatnie namaszczenie. No i taki paradoks, wierzy szczerze w komunę, wie że Polski nie musiał swoimi zbrodniami ocalać- ale wierzy że to była najlepsza droga. To tak marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
macie zamiara jeszcze labiedzić o Macierewiczu ? :D bo mógłbym się wypowiedzieć ale zgodnie z moim imperatywem :-P omijam tamaty błotniste, bagniste i smierdzące :classic_cool: otulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
a słyszeliście że nasz kochany Henrek Stokłosa wybrany został bodajrze do senatu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
:-( nie odmachłaś mi otulona a ja się witam z Tobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
czy tylko Tusk ?????? " W Wielkiej Brytanii, Irlandii i wielu innych krajach dopalacze są już zakazane. Niedawno do grona zapobiegawczych stanów dołączyła amerykańska Floryda. Zgodnie z zakazem wprowadzonym w trybie natychmiastowym przez prokurator generalną Pam Bondi, na razie przez najbliższe 90 dni nie wolno sprzedawać i używać najważniejszego chemicznego składnika środków, metylenodioksypyrowaleronu, czyli MDPV." http://tnij.org/kbyf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
no ładnie mi pomachałaś :D a wiesz że ladaco nam topik rozwala i jeszcze Frela się przyłączyła :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×