Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Jeśli chodzi o związki i seks jestem tradycjonalistą, choć z tym drugim bywałem eksperymentatorem, ale bez popadania w dewiacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:27 [zgłoś do usunięcia] Zaryan na zaduszki dobra To może być.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj mam męża, bo tak chciałam;) I dobrze mi tak. Al przyznam , że jesienią byłam nieco zaskoczona pewnymi wydarzeniami... i kupnem motoru przez mojego;) Wszystko ma swoje konsekwencje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam całą dyskografie Heńka, ale obecnie nie umiem porzucić klasyków. ;) Lae wysłucham z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnoszę wrażenie że stężenie
alko rośnie szybciej niż żarliwe deklaracje piszących :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:30 [zgłoś do usunięcia] Anouk Motor.. mężczyzna musi mieć choć jedną zabawkę i nie bronię, nie znam kompletnie sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupiłam gramofon, to była pierwsza rzecz, którą puściłam: Hendrix. Mam jeszcze koncertową wersję Dave Mathews Band.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska, słyszałam to
dziś rano w radiowej dwójce i jakby iluminacja... Jajka na twardo same zaczęły wyłazić ze skorupek, pomidor sam się pokroił, chleb posmarował, a cała trójka wraz z solą i pieprzem krzyknęły kurrewsko gorrrrące HELOŁ, w czasie gdy zwariowana cytryna wyskoczyła z herbaty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przezyje faktu
że Myrek mnie nie kocha 😭 która mi Go odebrała ? aja juz w marzeniach wybrałam sobie Myrka na męża i na sama myśl o Nim ma, nanana sie zwężą 😭 lepiej zmyje gary 😭 sobie ulżę :P goupki :P piszta piaszta, przynajmniej mam co czytac :P a i usteczka w podkówkę mię układają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby miał jedną, to nie byłoby problemu:P Nawet nie chcę się denerwować wyliczanką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eremef ef eeeem
stężenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:36 [zgłoś do usunięcia] nie przezyje faktu że Myrek mnie nie kocha } Znasz mnie tylko z forum? Jak miałbym cię tu pokochać? No, tak ja też mam więcej jak jedną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem sam, mnie nikt nic nie probuje narzucać. :classic_cool: To jest wielki plus samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, a tam nikt....zawsze są głośni sąsiedzi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myro, to już było.... Coś tam czytałam, że pisałeś,że nie wiesz, czy Kiepura po ślubie z Marthą miał romanse.... Powiem tak: wystarczająco wiele miał zanim ją poznał. Wiesz dobrze, że tu nie tylko Ty jesteś wielbicielem tego chłopaka z Sosnowca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przezyje faktu
jak, jak jak to jak ? :P tak jak ja Ciebie kocham, :P o szczegóły nie pytaj ;) dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluczowe, będzie "zanim poznał". :) Ja jestem najgłośniejszy z sąsiadów. :classic_cool: Żart. Nie mam problemów jesli idzie o sąsiadow. A szczekające psy mi nie wadzą, one czasem muszą. I muszę się oddalić. Nie wiem na ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:53 [zgłoś do usunięcia] nie przezyje faktu Hmmm.. 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna impreska
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes otulonej nie ma impreski
blu daba di :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×