Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość he-de
Z kaczorem zawsze będą problemy. Masz komputer i internet. Zacznij zarabiać, a nie przejmować się kaczorem. Wejdź na stronę http://pl.20dollars2surf.com/?ref=245840 i decyduj o sobie sam. To twój własny świat. PozdrawiamI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zycie za minimalną
Obiad z kawałkiem mięsa? Dwa razy na miesiąc! Obiad z kawałkiem mięsa? Dwa razy na miesiąc! / fot. Michal Zacharzewski / sxc.hu Przeciętny Polak, który zarabia minimalną krajową 1386 zł brutto "na rękę" otrzymuje 1032,34 złote (przy standardowych kosztach uzyskania przychodu 111,25 zł). I zaczynamy zaspokajanie podstawowych potrzeb od pierwszego do pierwszego. Przyjmijmy, że wszystkie rachunki przychodzą mi do ostatniego każdego miesiąca, więc po pensji zabieram się za rozliczanie jej w pierwszej kolejności na pokrycie zobowiązań. W większości poniższe kwoty wynikają z oszczędności ponad przeciętność. Rachunek za prąd: 90,00 złotych (być może winna jest stara lodówka, na nową mnie niestety nie stać, zaznaczam od razu, że pralki nie posiadam i wodę ogrzewam bojlerem); Rachunek za zużytą wodę zimną: 20,00 złotych; Rachunek za zużyty gaz: 30,00 złotych; Rachunek za lokal mieszkalny: 300 złotych (mieszkanie od rodziców, luksus, jaki ma niewielu z minimalną pensją!); Rachunek telefoniczny: 40,00 zł Opłata za zapłacenie każdego rachunku: 5 x 1,99 zł = 9,95 zł. Suma powyższych kosztów: 489,95 złotych (1032,34 - 489,95 = 542,39). Nie biorę w obliczeniach pod uwagę Internetu, papierosów, kawy, książek, gazet, ubrań, butów czy hodowli jakiegokolwiek zwierzątka, to już byłby zbędny luksus, marnotrawstwo. Nie uwzględniam też w tych obliczeniach ewentualnej choroby przewlekłej czy zwykłego przeziębienia przeciętnego obywatela z minimalną pensją, lekarstwa to już 23 proc. VAT. A teraz idziemy na wirtualne zakupy do najtańszego znajomego sklepu. Na liście znajdują się tylko produkty konieczne do zaspokojenia podstawowych potrzeb każdego człowieka w ilości niezbędnej w skali całego miesiąca w domu i w pracy. ŚNIADANIA / KOLACJE / POSIŁKI DO PRACY Chleb: 2,00 złote x 17 szt. = 34,00 zł Margaryna: 500g 2,00 zł x 2 szt. = 4,00 zł Parówki 1kg: 8,00 zł Pomidory 0,5kg: 4,24 zł Ser żółty 22dag: 2,94 zł Kiełbasa tania 20dag: 1,80 zł Mielonka 30dag: 3,30 zł Szprot w sosie pomidorowym 170g: 2,19 zł x 2 szt. = 4,38 zł Konserwa turystyczna 180g: 1,80 zł x 2 szt. = 3,60 zł Jajka 12szt: 3,99 zł SUMA: 70,25 zł OBIADY: Ziemniaki: 2,00 zł x 6 kg = 12,00 zł Cebula: 2,29 zł x 2 kg = 4,58 zł Por: 1,79 zł x 4 szt. = 7,16 Czosnek 1 szt: 1,49 zł Marchew: 1,70 zł x 3 kg = 5,10 zł Pietruszka 0,5kg: 2,00 zł Kapusta kiszona 1kg: 2,59 zł Porcja rosołowa (zupa i drugie danie ): 1,50 zł x 4 kg = 6,00 zł Serca indycze 1kg: 4,20 zł Smalec: 1,00 zł Sól 1kg: 0,80 zł Przyprawy (pieprz, liście laurowe, kostki rosołowe, itp.): 9,00 zł Makaron 400g: 1,09 zł x 4 opk = 4,36 zł Mąka zwykła 1kg: 2,15 zł Ryż 1kg: 3,50 zł Kasza jęczmienna 1kg: 3,50 zł Śmietana 200ml: 1,80 zł x 4 szt. = 7,20 zł Koncentrat pomidorowy 190g: 1,29 x 2 szt. = 2,58 zł SUMA: 79,21 zł INNE Herbata 40 tb: 2,40 zł Woda mineralna 1,5l: 0,79 zł x 12 szt. = 9,48 zł Jabłka 2kg: 6,00 zł Cukier: 3,39 zł Musztarda 180ml: 1,10 zł Mleko 1l: 2,00 zł x 4 szt. = 8,00 zł SUMA: 30,37 zł CHEMIA Podpaski 10szt (tampony to komfort): 3,00 zł x 2 opk = 6,00 zł Pasta do zębów: 2,99 zł Mydło: 1,50 zł x 2 szt. = 3,00 zł Papier toaletowy (szary) 10szt: 2,50 zł x 3 opk = 7,50 zł Płyn do naczyń 1l: 2,00 zł Uniwersalny płyn do czyszczenia 1l: 4,00 zł Szampon do włosów 200ml: 3,00 zł Proszek do prania ręcznego 400g: 3,00 zł x 2 opk = 6,00 zł Zapałki 10 opk: 1,00 zł Worki na śmieci 60l 10szt: 4,99 zł SUMA: 40,48 zł Po opłaceniu rachunków zostało mi 542,39 złotych. Z tego na przeżycie miesiąca wydałam 220,31 złotych. Zatem bez zbędnych rachunków na przyjemności typu: napój z górnej półki, codzienną filiżankę aromatycznej kawy, przy której mogłabym poczytać jakiś opiniotwórczy tygodnik polityczno-kulturalny, wypad na obiad do mamy mieszkającej 200 km ode mnie, itp., itd. zostaje mi 322,08 zł. Z takimi zarobkami i wydatkami kredytu żaden bank mi na pewno nie przyzna, a co ma powiedzieć osoba będąca na zasiłku dla bezrobotnych, która na miesiąc otrzymuje średnio 400,00 złotych? Krótko mówiąc z taką "pensją": "Od powietrza, głodu, ognia i wojny, wybaw nas Panie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zycie za minimalną
zamierzam zajsc w ciaze aby zaoszczedzic na podpaskach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wkurza to zakłamanie, wmawianie wszystkim że homoseksualizm jest normalny. Zgadzam się że nie jest czymś złym, jeśli chce tego dwoje dorosłych ludzi, ale normą to nie jest, ba jest to zdecydowana mniejszość populacji więc pisanie że to jest normalne jest oczywistym kłamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja natomiast uważam
że najgorsza ze wszystkiego jest ciasnota umysłowa, to coś znacznie gorszego od trwałego kalectwa i upośledzenia umysłowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny w sensie że
nie jest chorobą, ja to tak rozumiem, mnie bardziej dziwi państwo, które nie chce takiej parze dać pieczątki z orzełkiem, że stanowią związek, co to kogo obchodzi kto z kim chce mieć jakis papierek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęście geje w dupie
maja twoje wymioty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sama myśl o otulonej
zbiera mnie na wymioty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolicyzm to najgorsza
plaga jaka spotkała Polskę. Ani głupia szlachta, 123 lata rozbiorów, komunizm nie uwsteczniają tego biednego państwa tak jak Kościół Katolicki i przyświecająca ogłupionemu narodowi idea mesjanizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic przeciwko
adopcji dzieci przez pary gejowskie, nic w tym złego nie ma natomiast ty określając ich pogardliwym "homosie" dajesz swiadectwo, że jesteś głupia pizzdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adopcja w tym katolickim
kurrwidołku przez homoseksualistów? Zdajesz sobie sprawę z tego, że dzieci takich par byłyby zaszczuwane, opluwane, szykanowane, prześladowane? Taki los zgotowaliby im miłosierni katolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic przeciw
co do zasady, w polsce to oczywiste, żeby pobili, spalili a potem poszli sie pomodlić i przekazać znak pokoju, innego trzeba zayebać, to podstawowa zasada miłującego bliźnich polaka - katolika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adopcja w tym katolickim
No tak. A tym samym miłosiernym katolikom nie przeszkadza para pijaków lub ćpunów, w której heteroseksualny ochrzczony Polak gołymi rękami zabija swoje dwuletnie dziecko, bo ciągle się darło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest czy nie jest chorobą, lekarze niech sobie orzekają. Mnie jest to kompletnie obojętne. Dopóki np mnie nie podrywa, lub gdy podobająca mi się kobieta okazuje les. :P Znowu co do ślubów, powinien wypowiedzieć się prawnik nie wiem czym konkretnie by to skutkowało. Argument z dziedziczeniem wielu zbija tym że wizyta u notariusza załatwia całkowicie tą kwestię. Adopcja.. tak jak ktoś napisał, w Polsce? Szkoda dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choćby wspólnym rozliczaniem
podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i choćby dlatego
że chcą mieć taki papierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spece już dawno orzekli
że homoseksualizm to nie choroba, nie ma nad czym dywagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe katolełe
zaczniemy akceptować związki gejów a za chwile nekrofile zażądają legalizacji ich związków :classic_cool:, zło i chorobę żelazem wypalić, w imie boga, jakby co ofkors :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:23 [zgłoś do usunięcia] spece już dawno orzekli } Nadal są tacy co temu przeczą, ja nie jestem ani psychologiem ani psychiatrą, dlatego nie będę orzekał czy to choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są i tacy naukowcy
którzy twierdzą, że smok wawelski był dinozaurem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona, ciebie kręci taka
perwa, tylko wychowanie oraz wpojone ci poczucie moralności nie pozwala ci tego okazywać :classic_cool: jesteś na najlepszej drodze do nerwicy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem wulgarnie
że pierrdolisz o sobie jaka ty pełna cnót, szlachetna, godna honorowa i nayzajebistszego charakteru a wyłazi z ciebie kołtun, nietolerancja w stosunku do innych od ciebie, obrażanie, pogarda, czyli cechy pustej durnej suki z trocinami w sercu i w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm Otulona.. czyli cię to wyprowadza z równowagi. Nie szkoda zdrowia na nerwy? ;) Ja do tego nie podchodzę zbyt emocjonalnie. Natomiast jak czytam że w Anglii w przychodniach nie mówią na rodziców tata i mama żeby nie dyskryminować homosiów.. to to mnie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona, a nie odpycha cię
ksiądz pakujący penisa w odbyt dziesięcioletniemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha, czyli uważasz
że homoseksualizm i pedofilia to ten sam kaliber?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba szkoda czasu
na dyskusje z idiotką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce nie jest źle. { Najcięższą karą za kontakt homoseksualny jest kara śmierci praktykowana między innymi w Iranie. } { W wielu krajach islamu (w Iranie, Arabii Saudyjskiej, Mauretanii, Sudanie i Jemenie) stosunki gejowskie (liwat) były i są do dziś karane śmiercią, czego przykładem jest proces i stracenie młodocianych homoseksualistów Mahmuda Asgari i Ajaza Marhoni w 2005. } No i to uważam za mocne przegięcie w drugą stronę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, spójrz na świat zwierząt, ssaków tam homoseksualizm też się pojawia i dotyczy 10-15% populacji zależnie od gatunku. Potem poczytaj sobie o bonobo;) Uważam, że w Polsce powinna się pojawić możliwość rejestracji par coś jak PACS we Francji. Co do dzieci, to nie eksperymentowałabym... choć pewnie lepsze środowisko dwóch kochających się facetów, spokój, dostatek i miłość niz dom dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×