Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Przysposobiano Go na Prymasa Polski . Plotki o żydowskim pochodzeniu i lewicowych odchyleniach przekreśliły jego karierę . Może był i kontrowersyjny dla wielu ortodoksyjnych katolików , dla mnie wśród tego nieprzejednanego betonu był taką perełką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu....straszne i smutne. Diamentem był, nie perełką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życiński to kanalia
dobrze że zdechł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłem w totalnym szoku kiedy około 17:00 zadzwoniono do mnie z tą informacją . Niestety , są już potwierdzenia tej smutnej wiadomości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za takie teksty chciałabym, żeby ścignęła kogoś takiego jak ty prokuratura, a jeśli jesteś wierzący: żeby to było tobie przypomniane, gdy staniesz przed obliczem boga. Zero! Nawet mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 20:08 [zgłoś do usunięcia] Życiński to kanalia dobrze że zdechł " } OTO POLSKA WŁAŚNIE ... To jest chore , ale jakże powszechne w naszym kraju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życiński to kanalia
w du pe mnie pocaluj idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru. Tam to się sam całuj! Zero jesteś! Over

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janukowycz
Życiński był zoofilem, są świadkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ "" Życiński był niezwykle aktywny: członek Komitetu Biologii Ewolucyjnej i Teoretycznej PAN, Europejskiej Akademii Nauki i Sztuki w Wiedniu, Kongregacji ds. Wychowania Katolickiego, Papieskiej Rady ds. Kultury, Komisji Wspólnej Episkopatu i Rządu RP, Komisji Episkopatu do Spraw Nauki Wiary, członek Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych, przewodniczący Rady Episkopatu do Spraw Apostolstwa Świeckich i Rady Programowej KAI. Był także członkiem Rady Fundacji Auschwitz-Birkenau. W 2005 został mianowany doctorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego.Publikował m.in. w „Tygodniku Powszechnym, "Znaku", "Więzi" i "Rzeczpospolitej", współpracował także z regionalno-katolicką rozgłośnią archidiecezji lubelskiej oraz Pierwszym Programem Polskiego Radia. Napisał ponad 50 książek i ponad 300 artykułów poświęconych problematyce filozoficznej, teologicznej, kulturowej, naukom przyrodniczym. "" } Dla wielu rodaków był po prostu za mądry . Zbyt mądry , żeby mogły Go pojąć masy zapatrzone i sterowane przez Radio M !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak .............
no to o. Rydzyk odetchnął sobie głośno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten piewca Michnika i pelo?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:22 TYCJan 24 a co ty tak naraz biskupa bronisz?? z uwagi na jego dawne zasługi? pod pseudonimem TW Filozof? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspólpracowal z biezpieka
to na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, Tycjanie. Mnie napawa wstrętem myśl, że człowiek zmarł chwilę temu, a pomarańczowe hieny i tak nie umieja sobie odpuścić.... i jeszcze oceniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspólpracowal z biezpieka
spierdalaj idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:25 to ten piewca Michnika i pelo? swój do swego ciągnie, wiadomo ;) wystarczy na Tycjana spojrzeć, czy Shatyna, o swoich złego słowa nie dadzą powiedzieć, przeciwnie - będą wychwalać pod niebiosa, zobacz tylko jaką listę zasług wkleił powyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:27 Anouk Mnie napawa wstrętem myśl, że człowiek zmarł chwilę temu, a pomarańczowe hieny i tak nie umieja sobie odpuścić.... i jeszcze oceniają } odmawiasz prawa do oceny?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocenę to sami sobie wystawiają takimi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miał wiedzę , którzy z kapłanów byli zarejestrowani jak TW za przyzwoleniem , a nawet z polecenia swoich przełożonych , a którzy z własnej nieprzymuszonej woli ... ... , a z resztą szkoda słów . W naszym kraju to norma żeby światłych i mądrych upadlać nawet po śmierci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę , ze jeszcze wiele wody upłynie za nim zaczniesz coś pojmować z otaczającego Cię świata . " Skończ Waść i wstydu sobie oszczędź"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to agent byl niestety
„Józef Życiński był w latach 1977-1990 rejestrowany pod numerem 1263 przez Wydział IV KW MO w Częstochowie jako TW ps. „Filozof. Materiały archiwalne zniszczono w styczniu 1990 r. ,,Filozofa miał pozyskać naczelnik Wydziału IV ppłk Alojzy Perliceusz, a jego kolejnymi oficerami prowadzącymi byli: kpt. Stanisław Boczek (1978-1984), por. Zbigniew Kalota (od 1984). Z zachowanych akt lokalu kontaktowego SB o krypt. „Wanda (ul. Józefitów 15/7 w Krakowie) wynika, że odbywano w nim spotkania z ,,Filozofem. Por. IPN Ka 0026/1067.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak i Ty, wielbicielu, w tym momencie. Over

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×