Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość ale piekny dzionek
:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg dzisiejszej Wyborczej Marta Kaczynska, córka śp Prezydenta RP, która w czasach kampanii 2005 pozowała do zdjęć szczęśliwej rodziny, nie tylko waliła męża w rogi i zaszła w ciążę z Dubienieckim będąc mężatką ale także udowodniła badaniami genetycznymi, że pierwsze dziecko też nie jest byłego męża. Nizłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest jej prywatna sprawa
i chooy ci do tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi do tego, że to są ludzie z układu, który chce ludzi uczyć moralności. I już wiadomo, co miał na myśli Wałesa mówiąc, że pani Marta nie powinna się mieszać do polityki, bo dziennikarze ją zjedzą. Z takimi faktami z życiorysu i obecnym mężem, którego rodzina działa w spec służbach peerlu to dziewczyna ma przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden dzionek ne będzie
piękny póki u steru znienawidzona przez naród platforma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar, nie bądź głupia
dziennikarze wsiadają na Kaczyńską tylko dlatego, że jest kobietą i sierota po parze prezydenckiej. Wielu polityków z jak mówisz 'układu' ma tak nayebane w życiu prywatnym, że mała bania i jakoś nikt nie takich spraw wyciąga ich w walce politycznej. Chooy ci do tego z kim ona ma dziecko, z kim się puszczała i w jakiej pozycji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz ponoć
pradziad dubienieckiego współpracował z carem i donosił na uczestników powstania styczniowego, nie możemy tego tak zostawić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by sie puszczała córka Tuska to by pisiaki na niej suchej nitki nie zostawiły :P. I łoczerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wam to nawet przeszłość rodziny Dubienieckich nie przeszkadza, tacy jesteście załamani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjątkowo zgodzę się z Wałęsą. {Od moralności nikt nie zwalnia tego, kto innych umoralnia} To po drugie. { dziennikarze wsiadają na Kaczyńską tylko dlatego, że jest kobietą i sierota po parze prezydenckiej. } Jeszcze raz przeczytaj fakty, które przytoczyła Iftar. Zgadzam się że dziennikarze to hieny, ale tu akurat mają się czego czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzina dubienieckich
jak każdego lata nam koło chooja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr puknąłby martusię
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Kaczyńskiej też suchej
nitki nie widzę, ogarnij się, babo :D A przeszłość Rodziny Dubienieckiego przeszkadza mi tak samo jak przeszłość rodziny Anny Dembowskiej, czyli generalnie mam na to wyjeebane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na naszym socjalistycznym
topiku na dubienieckiego nie pozwolimy powiedzieć ani złego słowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanie innymi
jest odwrotnie proporcjonalne do ilości przeżywanych orgazmów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie zupy lubicie?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół i pomidorową
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tobie Myr osobiste traumy
nie pozwalają ocenić sytuacji obiektywnie. Dla ciebie sam fakt, że osoba Marta Kaczyńska zdradzała swego męża i zaszła w ciążę z innym mężczyzną będąc w małżeństwie, kwalifikuje się do tego, by przyznać Wałkowi rację. Dziennikarze ją zjedzą. Dzifkarza Dorna nie zjedli, nawet gdy napierrdolony jak tramwaj zwyzywał grupę kilkunastu dziennikarzy. Nie ma nic bardziej podłego, niż zaglądanie ludziom do łóżek, obojętnie kimkolwiek są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natomiast niepokoi mnie
że myr wykazuje zaintersowanie moim penisem, ze zlotu definitywnie więc nici :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cebulowa?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że z Wałęsą nie należy się zgadzać nawet wtedy, gdy fakty mówią same za siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar nie bądź gupia
chodzi o to że chooj komu do tego co ktokolwiek robi w sferze prywatnej i tyle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądanie ludziom do łóżek jest jak najbardziej be, zwłaszcza, że pod kołderkami kryją się niezłe kwiatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulową być może jadłem
raz w życiu więc nie wiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z tym, że chooj. Jak się pretenduje do rangi wyznacznika narodowej moralności to własne podwórko należy mieć czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kochankę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:57 [zgłoś do usunięcia] a tobie Myr osobiste traumy } Nigdy nie pisałem że jestem obiektywny. { Nie ma nic bardziej podłego, niż zaglądanie ludziom do łóżek, obojętnie kimkolwiek są. } Ale osobom na świeczniku dziennikarze bez przerwy zaglądają. Oczywiście że nie powinni, ale wyobrażasz sobie że teraz gdzieś pani Marta wypowiada się na temat wierności? Tz ja to sobie wyobrazić potrafię tylko jak by to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×