Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość kalisz ma dziś urodziny
sto lat panie rysiu 🌻:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym pójśc
z panem Kaliszem, od zawsze mnie kręci :classic_cool: przy okazji mogłabym zaczerpnąć odrobinę nie tylko ogłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:46 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem Tu nie o to chodzi, jasne że to co i z kim robi dorosła osoba prywatnie w łóżku nie powinno być przedmiotem zainteresowania mediów. I na tym powinno w praktyce się to kończy. Brukowce(i nie tylko) zawsze dokładnie tym się będą interesować. Oczywiście nie znam okoliczności w jakich Marta zdradzała męża, więc nie oceniam, zawsze może być tak że pił i bił np albo sam zdradzał. Tego nie wiemy. Natomiast jakby teraz chciała mnie pouczać co jest moralne a co nie, prawa do pouczania jej nie odbieram, wyglądałby to dziwnie. Mnie o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalisz ma dziś urodziny
ja z nim byłam 👄 stuprocentowy menszcizna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kim dorosły Myrevin
chodzi do łózka ? pomijająć kota nazwanego ...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr a dlaczego czujesz
że ktoś chce cię pouczać, ja nie mam takiego wrażenia ani nikomu do pouczania mnie prawa nie daję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaplątałeś się chłopie
ale wybaczamy ci, nie idź dalej tą drogą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaj się, przeproś
i biegnij na podwórko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:55 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem rozumiem,chociaz nie przypominam sobie zeby Kaczynska kiedys wchodzila w role"pouczajacej moralnosci" } Zgadzam się, ale partia, którą popiera już tak. Dlatego media wyciągnęły to z taką radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia8338383333333333333333888
gdzie jest nen topik o smoleńsku plis to ważne masz w ulubionych to dopisz coś niech wypłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona sama nie. Ale jej stryj i obecny mąż i owszem. Polityka jest taka, że mackami dotyka osoby trzecie. Poza tym jak pisałam - wizerunek szczęśliwej, porządnej rodziny wykorzystano w trakcie kampanii z 2005 roku. I to jest już problem publiczny. Zgryźliwość michnika jest wprost proporcionalna do tamtego kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona - jak nie popiera to nie bierze udziału. Ubezwłasnowolniona nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietopsze
:classic_cool: Zastąpienie zaświadczeń oświadczeniami, wprowadzenie leasingu konsumenckiego, zmniejszenie kar dla firm, likwidacja niektórych zezwoleń i rejestrów - to niektóre ze zmian, które wprowadza przyjęta przez Sejm ustawa o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców. Już niedługo do poświadczenia nie będą musieli ślęczeć w urzędach, pobierać i wypełniać rozmaitych druków, by zanieść je do innych urzędów. Np. takich, że nie mają zaległości podatkowych, że nie zalegają ze składkami na ZUS, że w przeszłości nie byli karani. Blisko 220 zaświadczeń, odpisów oraz wypisów, które trzeba było przynosić do urzędów, ma zostać zniesionych. - Zamiast nich wystarczy, że przedsiębiorca napisze oświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o której skoki?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona pani Marta sie zadeklarowała politycznie. I sama na świecznik wystawiła. Piszesz, że ślub Tuska. Jasne to też sciema. Ale my ciagle słyszymy, że PiS to samo morale i katolickie wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wolno się czepiać ubeckiej rodziny Michnika, a nie mozna czepić ubeckiej przeszłości Dubienieckich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzdrowiej żyć swoim
życiem i nie czepiać się żadnych rodzin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona zadeklarowała sie poglądowo. A blok powstał o interwencji stryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:26 [zgłoś do usunięcia] najzdrowiej żyć swoim życiem i nie czepiać się żadnych rodzin } Taa... a życie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona Marta Kaczyńska nie jest prywatna osoba. Jest córką polityka, który został głowa państwa powołujac sie na konkretne wartosci. Nie moze byc tak, że jego osobiste podwórko od tych wartosci trzyma sie z daleka. Kazdemu innemu człowiekowi zostało by to wypomniane. Szkoda mi pani Marty. Ale sorry taki lajf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najzdrowiej żyć swoim życiem i nie czepiać się żadnych rodzin Wzniosłe, patetyczne i oczywiste. Szkoda, że wygłoszone po tym jak z drugiej strony obrobiło sie juz wszystkie tyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ to ze jest corka polityka,a raczej byla nie oznacza ze to daje prawo michnikowi lub komukolwiek do zagladania jej za przeproszeniem w d**e } Jasne, ale media, nie tylko Michnik z upodobaniem to robią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale piękne popołudnie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie słoneczne i bezwietrzne
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rossmannie rozdają
próbki żelu antycellulitowego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona to się nazywa relatywizm moralny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyc zagra Wałęsę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę ci go wetrzeć
w uda i otulić celofanem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×