Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

http://www.youtube.com/watch?v=7Z6MKZkHF8s Reakcja Tuska... no jednak.. mimo że pewno wyroku nie będzie(proces chyba w toku) ... nawet Tusk uznał że jedna z rozmów Sawickiej z partyjnym kolegą nie powinna mieć miejsca, a że jak zwykle nikomu nic nie zrobią, toż to u nas norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie nie oznacza, że kręcił :P Huczne zapowiedzi, a potem wielkie łzy. Za to Dubieniecki kręci ile sił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne.. tak jak z aferą hazardową, rozmowa na cmentarzu była.. oczywiście nikomu nic nie udowodniono, tak jak napisałem w Polsce taki bieg rzeczy mnie nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawicka Myrku wyleciała z partii na ten tychmiast :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobiesiak... W czasie afery zamówilismy z bratem kilkanaście koszulek z napisem: Ja też znam Sobiesiaka. Przeznaczone na prezenty:):):):):):) Ubaw był co niemiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napiszę, że zupełnie nie rozumiem Chlebowskiego....w tej całej sytuacji. Ludzie głupieją. Pan poseł mógłby też wolniej jeździć swoim srebrnym passatem po Karkonoskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O różnych interesach Dubienieckiego pisano długo przed katastrofą....jeszcze jeździł subaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumiałaś, otulona, miałam na myśli tylko to, jak dawno temu pisano o jego interesach. Wtedy było coś ze SKOKiem w tle. Potem były kolejne odsłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to jest Bóg wie co. To pokazuje zakłamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to były szef kancelarii w partii jest :P. I nikogo nie obchodzi, że kręci lody z gangsterem. I że ten gangster dostał ułaskawienie w trybie pilnym na wniosek zięcia prezydenta :D Oj bo to takie zupełne nieistotne lodziki są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profil psychograficzny
otulonej idealnie stawia ją w rzędzie potencjalnych ofiar romansującego agenta tomka, łykłaby jego zaloty jak stara pelikaniara :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj otulona, z tą duszą na twarzy to nie popadaj w egzaltację. Nie znamy pani Marty. Jakoś jej gangsterskie powiązania małzonka nie przeszkadzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiesz szumu wokół osoby, która jest/była córką Pierwszego Obywatela Rzeczpospolitej, co sprawiało/sprawia, że ta osoba była/jest wykorzystywana pośrednio w różnych, niezbyt czystych celach??? Naprawdę otulona???????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieć duszę w twarzy
hmm... Mieć dupę z twarzy, to rozumiem, ale duszę w twarzy ni chooya :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumie tylko ją to
denerwuje dlatego udaje, że nie rozumie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dwie podstarzałe panienki
anouk i iftar teraz tutaj nadają? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka z Marty osoba prywatna, że dla pewnych środowisk jest rodzajem ikony. Sama Marta w wywiadzie dla tygodnika Rzepy powiedziała sporo rzeczy oceniających innych. A zaślepiona miłością do męża nie widzi u niego hipokryzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę nastolatkom takiej wytrzymałości organizmu, jaka ja mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazarowa inteligencja nadaje
kto z kim i dlaczego? jaki samochód,jakie torebki:):):):):):):):)zamiast zazdrościć i smędzić na forum weźcie się za jakąś robotę, bo "m jak miłość" wam nie służy:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srednia z niej ikona dla PiSu z tą ciążą pozamałżeńską i rozwodem :D A wywiadem dla Rze ustawiła sie w centrum wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO........................
Anouk Taka z Marty osoba prywatna, że dla pewnych środowisk jest rodzajem ikony. Sama Marta w wywiadzie dla tygodnika Rzepy powiedziała sporo rzeczy oceniających innych. A zaślepiona miłością do męża nie widzi u niego hipokryzji? ============== Ładnie to tak z buciorami włazić w czyjeś życie?:(:(:(:(:(:(:( Pilnujcie lepiej swoich mężów:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona nie osłabiaj mnie :D :D :D Dubieniecki ożenił się z córką prezydenta i zaczął to wykorzystywać do kręcenia swoich lodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO........................
iftar Srednia z niej ikona dla PiSu z tą ciążą pozamałżeńską i rozwodem A wywiadem dla Rze ustawiła sie w centrum wydarzeń. =========== Podsumowała świętojebliwa iftar :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozamałzeńskie ciąże i rozwody
Jakie to nieludzkie:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam biathlon, ależ oni zasuwają łyżwą!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO............................
pozamałzeńskie ciąże i rozwody Jakie to nieludzkie ================== za to powinni palić na stosie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywiadem w "Uważam Rze" sama zmieniła swoją pozycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×