Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Nie ma tak łatwo.. jak to kot, jest bardziej leniwy ode mnie, gdy ja będę z potomkami ma plany by zwiedzić drugi pokój, ze szczególnym uwzględnieniem obecnych tam materacy. :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani czytałam dzis jak niszczyłas prawdziwa miłość. Jesteś okrutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upierdliwie nalegam
za co mnie wykasowaliscie ? tym razem za ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upierdliwie nalegam
19:53 [zgłoś do usunięcia] żeby tak jutro byc w Zakopcu i Adasia ujrzec choc raz, nim zapomnim o Nim na dobre a moze Myrek pojechał ? mnie ze soba nie pociagnął egoist z Niego. pije sam, politycznie wciaż nabuzowany, sex wedlug NIego to samo zuło-niehigieniczne ponadto, a gdzie zycie według moralnosci kosciola 19:54 [zgłoś do usunięcia] żeby tak jutro byc wzorem Myrka, nie ogladam peowskiej tv to tez ja :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upierdliwie nalegam
Myrevin skoro juz lecicie to moze całkiem mnie z kafe , co? bo takie dawanie mi do zrozumienia nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, może i tak można to odebrać. ALE! Moi koledzy wycinają właśnie takie numery:o:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było parę stron temu
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz na myśli te wawciowe?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już za chwilę na tok fm
przegląd tabloidów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona nakłada tapetę
i robi przegląd szafy bo na 11-tą idzie się pokazać w kościołku pw. świętego wojciecha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filanrop II as
Na pytanie: Kiedy odda pan władze młodym? Kaczyński odpowiedział: "jak dojdę do 100..." Dodał też, że nawet gdy przegra w najbliższych wyborach nie powie "dość", gdyż Polskę trzeba zmienić". Matko Boska ! ten przechrzta i odszczepieniec nie zna litości . Będzie tu dobrze !? Gówno będzie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk ty to potrafisz
zdecydowanie i inteligentnie powiedziec to co myslisz, mowię tutaj o Wielbicielu :) Masz rację, że dyskusja z Wielbicielem to przelewanie z próżnego w próżne, bo jak jego guru czyli Jarkacz powiedział to POWIEDZIAŁ !!!!!!!!!! , więc nie ma innej możliwości ::(:(:(:(:(:(:( Niech chłopiec się cieszy, że jego na wierzchu :):):):):):):) PS Ta orange, ktora ciągle atakuje iftar niech zastanowi się, bo " tak długo dzban wodę nosi, aż się ucho nie urwie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kretyna orange
Jeżeli chce ośmieszych czy wyeliminowac IFTAR Z DYSKUSJI to życze tobie kretynie zdrowia jak to jest, że głupich nie sieją a ciągle są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro poniedziałek
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk ty to potrafisz
to pisalam ja,Anouk ,w dyskusji o biedronkach nikt sie za mna nie wstawil i dotad mam poczucie sromotnej porazki,zostalam rozdeptana jak robal:( dlatego na pomaranczowo musze sama sobie dodac otuchy i animuszu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibole-onr-pis
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W UK się potrafili z kibolami uporać. U nas dopiero jak się wydarzy jakaś wielka tragedia, rządzący się nad tym zastanowią. Zaszlachtowali jednego maczetami reakcja posłów PiSu.. zakazać ludziom chodzić bez uzasadnienia z nożem dłuższym niż 8 cm. :o I tak uważają Polscy posłowie. Kolejny bzdurny zakaz ma niby dać mi poczucie bezpieczeństwa? Co do kolejny zakaz się pytam? Tylko idiota może sądzić że sam zakaz kogoś powstrzyma. Po tym jak zadźgano tego policjanta na przystanku policja teraz i po służbie może nosić broń. I nie wiem czy to dobrze czy źle, broń zawsze można odebrać przez zaskoczenie.. itd itp. W Warszawie zamiast wypracować skuteczny sposób na parkowanie wstawia się słupki na potęgę. Przykład idiotyzmu warszawskich radnych to np słupki na marszałkowskiej(przystanek metro Świętokrzyska) słupki są i owszem(ciekawe czyja firma to słupkuje) ale samochody są zaparkowane po obu stronach słupków, szczyt debilizmu, ale komu to w końcu przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedajny rząd tuska
chodzący na pasku putina i merkel nie zrobił nic, żeby odebrano nam prawa do euro 2012, a wiadomo, że to rosja i niemcy wpuscili nas w te mistrzostwa, żeby dobić nas ekonomicznie i dokonać V rozbioru :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nas to dobije ekonomicznie.. zobaczymy. Istnieją na to spore szanse.. czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pis na bank wycofałby nas
z euro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galopem jestem
ale :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzienna norma wpisów wyrobiona
dziękujemy, zapraszamy jutro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×