Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość takajedna..
TYCJan 24 Czy ktoś oglądał teraz "kropę nad i " w TVN 24 ???? Ludzie ! Świat się kończy !? Jarosław Kaczyński w roli obrońcy Edwarda Gierka i tzw. "epoki Gierka". Pan Przewodniczący w ostatnich dniach jakby na zawołanie daje mi dowody , że wszystko co o nim pisałem jest prawdą , a przede wszystkim to , ze dla władzy zrobi i powie wszystko . Niedowiarkom polecam koniecznie oglądnąć . To jakiś chichot historii. Prof. Staniszkis dostanie palpitacji serca . O matko jak TY starsznie nainterpretowales te słowa.. Przeciez powiedzial wyraznie, ze nie broni go absolutnie, ale ze byli gorsi od niego..itp. A poza tym Polakom to nie dogodzi.. Jak tak to mowia, ze maja dosyc tych klotni, wracania do przeszłosci itp. a jak Kaczynski chce pokazac, ze jest mozliwe porozumienie dla dobra kraju, zeby przestac sie obrazac, przesmiewac jak to czesto robia niektórzy w tym tez Olejnik..to tez zle, doszkuje sie ze ukłon robi w złych kierunkach, przeciez ma byc przydentem wszystkich Polaków, a nie tylko czesci, jak to mowili przeciwnicy LK, ze to nie ich prezydent.. Jak tu dogodzic ludziom?? no jak?? Wybierzcie sobie zdrajce Komora, bedziecie wtedy szczesliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To numer
Do ...z blogu Dorna Kazimierz Marcinkiewicz przyznał w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, że był zszokowany tym, co powiedział Jarosław Kaczyński podczas niedzielnej debaty: Prezes PiS twierdził, że to jego rząd uchwalił zmiany podatkowe i wspominał o specjalnym programie europejskim dla tzw. Polski B - najbiedniejszych województw. To przecież mój rząd tego dokonał, więc jeśli ktoś tego nie pamięta lub świadomie kłamie, nie nadaje się na prezydenta. Zrobiło mi się bardzo przykro. Po wywiadzie były premier wysłał w tej sprawie list do Bronisława Komorowskiego. Dlaczego to zrobił? Nie mogłem tej sprawy tak zostawić, bo nie chcę, by ktoś podpisywał się pod cudzym dziełem powiedział Marcinkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Pytanie o Gierka było z tej kategorii, że co by nie odpowiedział Kaczyński to i tak się ideologie dorobi do tej odpowiedzi: czyli jak chwali to komunista jak gani to kłutliwy. Ale żeby to zauwazyć to treba mieć IQ na poziomie min 75 i byc trzeźwym a nie spijać resztki ze znalezionych puszek jak pewien osobnik z NH z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
macie swojego bronka: "Wojciech Jaruzelski stwierdził, że choć popiera Grzegorza Napieralskiego jest przekonany, że wybory wygra Bronisław Komorowski. Gen. Jaruzelski zadeklarował, że w II turze zagłosuje na marszałka Sejmu." liberałowie zwierają szeregi hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion.....
Do Tycjan24-doprawdy nie wiem dlaczego dziwi Cię deklaracja JKM w sprawie zalecenia by oddać głos na JK. Po pierwsze Komorowski też nie jest liberałem w jego wydaniu więc tu kwestie gospodarcze w ogóle odpadają na samym początku no chyba że ty naiwnie wierzysz w jakieś tajemne zakusy platformy co do umocnienia wolnokonkurencyjnego kapitalizmu w kraju. Po drugie jeśli Cię dziwi jego deklaracja to sobie ją przeczytaj raz jeszcze a zrozumiesz że JKM chcąc nie chcąc udzielił też odpowiedzi dlaczego należy oddać głos na Kaczyńskiego. Tam jest na to odpowiedź tylko się w to wczytaj./ Do Ło matko ni hu hu-piszesz o przyklaskiwaniu kłamcom....a komu ty przyklaśniesz w tych wyborach? Tylko mnie nie rozśmieszaj tekstem,że ta osoba,której udzielisz poparcia rano,wieczór,we dnie,w nocy mówi tylko prawdę. Każdy ma swego kłamczuszka i Ty też i dobrze o tym wiesz. Jak jest z podwyżkami dla nauczycieli? Jak jest z umową pging? Najpierw sobie te rzeczy i wiele jeszcze innych przemyśl a dopiero potem szarżuj tu w obronie prawd absolutnych bo wydajesz się w tych tekstach strasznie naiwny....../ co do tych orzeczeń to chciałbym Ci tylko napisać iż zapadłe w trybie wyborczym nie opierają się na tzw powadze rzeczy osądzanej i choćby wyczerpały w takim trybie wszystkie instancje to można złożyć w ich sprawie ponownie kolejny pozew na mocy kpc więc wiesz jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem oburzenia wypowiedziami Jarka o Gierku czy w programie "Kropka nad i". Nie powiedział tam, ani nie zrobił nic niestosownego, wręcz przeciwnie. Ale oczywiście czerwono-różowe bractwo musi, jak zwykle, poprzekręcać jego słowa :o {{ 21:59 smaugolll macie swojego bronka: "Wojciech Jaruzelski stwierdził, że choć popiera Grzegorza Napieralskiego jest przekonany, że wybory wygra Bronisław Komorowski. Gen. Jaruzelski zadeklarował, że w II turze zagłosuje na marszałka Sejmu." liberałowie zwierają szeregi hahahahaha }} dobreeee :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ 01.07.2010] 19:50 ło matko u huhu ..... i pytałem o DOWODY ws. Komorowskiego } W sprawie Jaruzelskiego czy Kiszczaka też chcesz się domagać tutaj dowodów? A dopóki sąd (haha) ich nie skaże, będziesz ich uważał za niewiniątka? :D:D:D Najpierw należałoby uzdrowić wymiar sprawiedliwości, wyczyścić z czerwonych szumowin i przywrócić mu wiarygodność, a dopiero wówczas nosić dowody do sądu, prokuratury, czy Trybunału. no ale takie rzeczy chyba tylko Tobie trzeba tłumaczyć, Shatyn. Bez odbioru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Dowodem sa babole komorowskiego jak integracja młodziezy, bo komor mysli ze młodzież do 45roku życia nie ma nic innego do roboty tylko integrować się i wymieniać młodzież z zrss, ukraina, chrl, mongolą, koreą pn, kuba i wenezuelą..itd zalezy którą noga komoroski wstanie. Mówie młodzież bo w programie "młodzież kontra" po stronie PO był siwy koles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion.....
Tu ktoś napisał aby nie czynić w przestrzeni publicznej porównań kandydata po do np pewnych osób z wysokiej kasty prlu. I słusznie. Byłoby to swoistym nadużyciem albowiem na forum publicznym to byli ludzie jacy przynajmniej do 89'stali po przeciwległych stronach barykady. Mimo rozmaitych spekulacji co do tego jak sytuacja wyglądała de facto w końcu lat 80'tak było....mnie jednak dziwi fakt jednej rzeczy...dlaczego np Napieralski powierzył swym wyborcom,kwestię poparcia kogoś z kandydatów,osobistej refleksji i nikt właściwie go nie pytał na kogo osobiście zagłosuje. Jaruzelski np nie kieruje już żadną partią a należał tylko do jednej;) mimo to wyeksponowano fakt,że z miejsca poparł kandydata platformy. Ja się w tej kwestii nie chce rozpisywać. Ale może ktoś np Tycjan24 lub ło matko ni hu hu nam tu wyjaśnią co powoduje, iż akurat na niego a nie na Napieralskiego? Można się domyślać,że powodem były wskaźniki poparcia. W istocie to pierwszy powód. Czy wyłączny? A czego boi się po stronie Kaczyńskiego? I jeszcze jedno. W kropce nad i nie ma i nie było nigdy jeszcze czegoś takiego jak normalna rozmowy. Co najwyżej permanentne próby zapędzania w tzw "kozi róg"szczególnie nie lubianych przez prowadząca adwersarzy. Od strony szczerej konwersacji i możności tego by wyjaśniać pewne poglądy analitycznie to ten program warsztatowo z przykrością muszę stwierdzić jest goowno warty. Tak tak. On się nie opiera na niczym innym jak kreowaniu formy rozmowy pod oglądalność i uwierz mi po tym programie gdyby poszerzyć spektrum rozmów poza polityką nie jeden hetero zostałby uznany za homo,nie pierwszy i nie ostatni sekretarz kc za wolnościowca i opozycjonistę,czarne byłoby fioletem a biel szylkretem także ja bym się tak emocjonował szczególnie kropka nad i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion.....
Tzn "nie emocjonowałbym się kropką nad i"to chciałem napisać a mój post wyżej był w kontekście tego co napisał Tycjan24 o obronie Gierka. A tak poza tym to komu jak komu ale chyba pani redaktor tego programu obrona Gierka nie powinna przeszkadzać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Dokładnie, sami otaczają się czerwonymi ale jak Kaczyński jedno zdanie palnie przychylne czaewonym to od razy rzucają się żeby to uwypuklić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion......
Pani redaktor MO (no cóż inicjałów się nie wybiera)powinna powiedzieć,że oto widzi Człowieka prawdziwego kompromisu i porozumienia na wszelkich poziomach. Ale im to zawsze coś tam będzie przeszkadzać.....(ps oczywiście to było pół żartem...;) bo nie wierzę aby wnioski z tego spotkania tu co niektórych były opiniotwórcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Orion....." Tu oświadczenie JKM : "" Spora część moich zwolenników oświadczyła, że w niedzielę zbojkotuje wybory bo nie widzi większej różnicy między Kandydatami. Istotnie: w tych wyborach mamy obecnie dwóch rozsądnych polityków; żaden z nich Polski nie skompromituje, ale też żaden niczego szczególnego dla niej nie zrobi. Jednak wielu moich zwolenników pyta: „Który Kandydat jest mniejszym złem? - i chce iść na niego głosować. Odpowiadam: problemem nie są Kandydaci, tylko stojące za nimi mafie, chcące rozkradać Polskę, obsadzać wysokopłatne posady i brać łapówki. Mafia stojąca za Bronisławem Komorowskim znana jest z większego rozmachu w tym względzie. Co więcej: jeśli ta sama mafia opanuje całe państwo, to znacznie łatwiej będzie jej kraść. Ja bardzo lubię Bronisława Komorowskiego ale patrzę też, kto Go popiera. I jeśli taki np. gen.Marek Dukaczewski ogłasza, że otworzy szampana, jeśli wygra Komorowski to tym, co chcą głosować, radzę: zamknąć oczy, zatkać uszy i głosować na Jarosława Kaczyńskiego! "" Tu moja odpowiedź : ""JKM , którego bardzo szanuję i poważam od wielu lat , bardzo mnie zastanawia tymi swoimi namowami do głosowania - bądź co bądź - bardzo lewicującego Kaczyńskiego . Mając większą wiedzę ocenia to przez pryzmat "kto za kim stoi " . Pomija tu całkowicie osobowość Kaczyńskiego i jego zdolność do sprawowania kierowniczych i decydenckich stanowisk . "" ........ " takajedna.." To nie nadinterpretacja , ale porównanie prezentowanego przez niego stanowiska teraz z tym co mówił wcześniej . ....... 21:57 " smaugolll " Pamiętaj , że na wiecu podchwytliwych pytań nie było . Była tylko deklaracja , że teraz jest już lewica . Postkomuchy po I turze rozpłynęły się . Jak się tak bardzo powołujesz na te IQ to pododawaj tak wszystkie te wypowiedzi . ........ Oczywistym jest i przynajmniej dla mnie nie podlega to dyskusji , że Prezydent powinien być takim integrującym Ojcem Narodu . I takie "zmiany" Kaczyńskiego , są czymś pozytywnym i w dobrym kierunku gdyby ( co nie daj Boże) został prezydentem . Tylko , że te zmiany wielu przewidziało już lata temu ( w tym i moja skromna osoba ) . A upatrywaliśmy je nie w potrzebie zaprowadzenia zgody narodowej , ale bezwzględnej konieczności posiadania władzy za wszelką cenę i wszelkimi środkami . Pytanie pozostaje : przemiana na potrzeby kampanii , czy przemiana rzeczywista . Ja takim ludziom niewierzę . .............. Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion.....
To jest dla Ciebie oczywiste i to jest Twój pogląd,do którego masz prawo. Nie mniej wg mnie JKM przynajmniej nakreślił w swej wypowiedzi(w swym charakterystycznym stylu zresztą)dlaczego powinno się zrobić tak a nie inaczej./ Ja jeszcze wrócę tylko na chwilę do wspomnianego wcześniej programu tv. Wg mnie on się stał nudny. Poważny polityk obawiam się,że tam marnuje swój cenny czas i uważam,że JK nie musiał koniecznie korzystać z zaproszenia. Jest wiele ciekawych filmików choćby na yt,w których zestawione są dla porównania różne rozmowy i to komu prowadząca ewidentnie cukruje a kogo namiętnie chwyta za każde słowo przerywając mu w pół zdania pytanie z zupełnie innej beczki. Po nazwisku polityka można poznać jaki będzie przebieg dyskusji i dlatego,że to takie przewidywalne to i zarazem już nudne. Jedna rozmowa mnie jakiś czas temu tylko zaskoczyła z Dodą:D:D No ale to za sprawą charakterystycznego sposobu prowadzenia przez nią dyskusji. Był tekst w rodzaju np " Ja pójdziemy na wódkę to Ci mogę pokazać parę sztuczek,o których nie wiedziałaś"he he he. No i to jest w pewnym sensie dowód na to w jakiś sposób można zdominować dyskusję. Chcąc tam coś przedstawić w rozsądny i analityczny sposób traci się tylko czas wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot, taki "kwietuszek"
Co tam oświadczenie Korwina Mike . Wpis z dzisiaj jest jeszcze lepszy ____________Przepraszam, że początkowo uzyłem użyłem frazy śp. tow.Ziuka - ale ona aż się prosi, gdy przeglądam komentarze po moim Oświadczeniu; zarówno te ganiące, jak i te pochwalające... Ludzi! Kiedy nauczycie się myśleć politycznie? I bardziej długofalowo? Przecież Prezydent ma na sprawy gospodarcze wpływ dość niewielki. Natomiast jeśli chcecie, by następne wybory parlamentarne wygrał PiS to głosujcie na Bronisława Komorowskiego!______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel ----------------------------->>>> ------------->> >>>>>>>>>>> " Najpierw należałoby uzdrowić wymiar sprawiedliwości, wyczyścić z czerwonych szumowin i przywrócić mu wiarygodność, a dopiero wówczas nosić dowody do sądu, prokuratury, czy Trybunału. no ale takie rzeczy chyba tylko Tobie trzeba tłumaczyć, Shatyn. Bez odbioru " xxxxxxx Rozumiem , że twój Jarosław to zrobi :-) a wiesz kto był rzadzie PIS swego czasu ? sędzia z rodowodem .... czerwonym rodowodem :D więc ufaj swojemu Jarosławowi .. ufaj :D I powiedz nam drogi wielbicielu ... jakie masz dowody na łamanie prawa przez Komorowskiego . Bo zdaje się że pomówiłeś wczoraj tego polityka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnijmy sobie ... 19:24 [zgłoś do usunięcia] wielbiciel 70B ło matko u huhu = Shatyn ? "za co Komorowski by siedział ???????" - za milionowe przekręty na WAT, między innymi. xxxxx Panie wielbicielu , macie tam jakies dowody w powyzszej sprawie ??? A jeśli nie , to czy nie uwaza Pan , że pisanie takich rzeczy na forum jest zwyczajną głupotą i narażaniem się na zarzuty pomówienia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka głupoty polskiej
To potworne ! stokrotka zmiażdżona , już się chyba nie podniesie ! Straszny Kaczor wyznając , że od zawsze myślał dobrze o czasach gierkowskich i starych komuchach zniszczył , zmiażdżył starą córę SB ka . Doprawdy to był nokaut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHOĆBY NIE WIEM
CO NIGDY NA PO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutne to gdy wygra Kaczynski
to byłaby prezydentura ciągłego konfliktu i możliwych koalicji z każdym, jak kiedyś z Lepperem i Giertychem. To będzie powtórka IV RP, niechętnej mniejszościom i akceptującej tylko swoich zwolenników. Los Polski jest dziś w rękach jej obywateli. Jak sobie pościelimy, tak się wyśpimy - kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO WYBIERA BRONKA
Ten kto na Bronka swój głos oddaje Ten obok Jaruzela i Urbana staje Ten za Kwachem kłamcą i chamem Siwcem się opowie Którzy drwili z Jana Pawła II i z grobów Patriotów w Charkowie Jeśli chcesz być tym podłym komuchom równy Wrzuć swój głos poparcia za Bronkiem do urny Bronka także gorąco ci wyborcy popierają Którzy popapraną jak Bolek Wałęsa przeszłość mają Tak jak pupile PRL-u Wajda, Kutz czy pijaczek Olbrychski I ci którzy mają połamany kręgosłup moralny wszyscy I jeśli odpowiada Ci furiata Bartoszewskiego nagonka Wtedy również daj głos swój na Wtopę Bronka Dalej stoją kłamcy , wśród Bronka elektoratu Którzy kłamią od rana do wieczora, aż do potęgi kwadratu Dziennikarze Lis z Olejnik, Paradowska z Wołkiem i zawsze Żakowski Nie zlustrowani sędziowie i łże media z Północnej i Zachodniej Polski Jeśli jesteś także w tej załganej koalicji strachu To głosuj za Gafą Komorowskim oszukiwany POLAKU Następna grupa jest bardziej podła niż pierwsza bo jakość chamstwa i podłości jest wśród nich największa Kuba Wojewódzki, Figurski, Majewski, Skiba i cała ta hołota Którzy w nienawiści i chamstwie są gorsi od Sławka Nowaka oraz Palikota Jeśli chcesz być tym wszystkim nienawistnym chamom równy Wrzuć za Bronkiem Czereśniakiem swój głos do urny Aferzyści Zbycho , Miro , Grzecho oraz inni Janusz Lewandowski tak jak tamci jest też ponoć niewinny To następny trochę inaczej uczciwy Bronka elektorat Chyba o wyborcach Bronka napiszę doktorat Jeśli się z przekrętami PO Wy wszyscy utożsamiacie To na Bronka głos swój pojutrze oddacie I na koniec musicie sobie zdawać sprawę Bronka elektoracie Jaką rolę w Tragedii Katyńskiej Katastrofy również macie Bo jeśli nie fizycznie ICH zabiliście, to Wasze skumulowane złośliwości Bronka i Donka, Niesioła z Palikotem Sławka Nowaka oraz innych Gości Jeśli chcecie brnąć dalej w swych nienawistnych poglądach To głosuj na Bronka, bo taki i jego miłość wygląda A jeśli do tego dołożyć wasalstwo do Unii, Niemiec oraz Rosji Za tym wszystkim głosują Ci co głosują za Komorowskim Pełni strachu, pełni nienawiści do patriotyzmu Prawej Polski Taki jest ten kto głosuje za Bronkiem Komorowskim Róbcie co chcecie i głosujcie jak chcecie lecz proszę bez krzyku Bo prędzej czy później i tak się obudzicie z ręką swą w nocniku A za swą głupotę polityczną i poparcie dla PO i Bronka błędnych teorii W ciągu roku wraz z PO znajdziecie swe miejsce na śmietniku historii !!! (Janusz Kępa 2 lipca 2010 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
02.07.2010] 09:39 [zgłoś do usunięcia] Smutne to gdy wygra Kaczynski to byłaby prezydentura ciągłego konfliktu i możliwych koalicji z każdym, jak kiedyś z Lepperem i Giertychem. To będzie powtórka IV RP, niechętnej mniejszościom i akceptującej tylko swoich zwolenników. To niech PO, przestanie robic fochy, i niech przestanie zwalczac PIS ( a w tym wielu ich zwolenników), Kaczyńskii wyciaga do nich reke, ale oni ja tylko kąsają... BK niby podaje łapke, ale to tylko puste gesty..( a w tle Palikocik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
"straszenie PObolszewią kręceniem lodów " Tym akurat nie trzeba strszyc, to jest faktem.. Ale wybacz obywatelku, nie podejmuje z Toba dalszej rozmowy, bo one koncza sie zawsze tym samym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" To niech PO, przestanie robic fochy, i niech przestanie zwalczac PIS ( a w tym wielu ich zwolenników), Kaczyńskii wyciaga do nich reke, ale oni ja tylko kąsają... " 1. poproszę o konkrety na czym polega zwalczanie PIS 2. przykłady wyciagania ręki do PO z góry dziekuje za odpowiedź ale prosze konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
prosze jak sie nauczył od shatynka... chyba na głowe upadłes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek i shatynek
dwie podstarzałe cioteczki, które już tylko w necie mogą sobie popieprzyc 24/7:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej niż hitler
Kazda dyskusja z wami konczy sie plucem jadem i rzucaniem miesem przez was. Jakie to tendencyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczymy się od paligłupa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary malutki obywatelek
nie wiem dokładnie jak ile masz lat, ale pieprzysz od rzeczy tak samo jak stary shatyn.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna pogoda,,,,wakacje
Idź obywatelku z dziewczyną na plażę zamist dyskutowac ze starym dziadem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×