Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jelonekk..
jak ma się nie żyć lepiej w ostatnim czasie ....skoro " przejadło się " TYLE KASY przez te trzy lata ... a wielkich inwestycji ZERO ;) mnie normalnie już rozśmiesza ta naiwność co poniektórych ....chociaż wiem , że zgromadzili jakąś tam skromną kasę na rachunkach ...i dlatego się cieszą , niew wiedząc , że gro oszczędności - to sumy GRUBYCH RYB kasa na kontach dotyczy tylko nielicznych ( nie jak na Zachodzie - ok połowy ) ....i tu jest właśnie odpowiedż na pytanie : gdzie są te pieniądze ??? są na kontach 5 % Polaków , którzy wykorzystali te 20 letnie przemiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jelonekk.." Mecz był piękny !!! I co by nie powiedzieć Polacy grali świetnie ! A , ze w podłych barwach to już inna bajka ... Coś się tak pesymistycznie nastawił ? Słońce świeci , są mistrzostwa , jutro wybory , jest dobrze , a po wyborach będzie jeszcze lepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jelonekk.." Mecz był piękny !!! I co by nie powiedzieć Polacy grali świetnie ! A , ze w podłych barwach to już inna bajka ... Coś się tak pesymistycznie nastawił ? Słońce świeci , są mistrzostwa , jutro wybory , jest dobrze , a po wyborach będzie jeszcze lepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( a to jaja jakieś , bo ja tego ostatniego wpisu dwa razy nie wypuszczałem ??? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
nasi wygrali zawsze silni , dominujący i gospodarni ;) ...a nie jacyś tacy " ciągle na łasce " ...koniunktury ogólnoświatowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
był kiedyś taki Grabski , który ... i inwestował , i uzdrawiał , i budował , a nie zadłużał się następcy też nie byli najgorsi wzrost PKB wynosił wtedy nie 2% , tylko ok 15 % rocznie ....niestety dzisiejsi zwyciężcy meczu położyli temu kres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metrostaeyr
{ Efektem reformy Grabskiego był sukcesem,gdyż dużą rolę odegrało przekonanie społeczeństwa, że reforma zostanie zrealizowana. Gdy na wiosnę 1924 r. ceny nominalne przestały rosnąć, a płace realne wzrosły, nasilało się powszechne zaufanie do rządu. Robotnicy byli nawet skłonni do ustępstw, by umożliwić realizację reformy. Większość jej ciężarów poniósł jednak kapitał prywatny płacąc ogromną daninę majątkową. Pomyślne rezultaty reformy skarbowej i w lutowej Grabskiego odbiły się na utrwaleniu kryzysu nadprodukcji w przemyśle. Realne koszty produkcji wzrosły, a wobec braku eksportowej premii inflacyjnej polski eksport okazał się niekonkurencyjny. Wzrosło bezrobocie i deficyt w bilansie handlowym. Sfery prywatno- przemysłowe przystąpiły do obniżek płac. W lecie sytuacja rynkowa nieco się poprawiła na skutek wzrostu przychodów gotówkowych ludności wiejskiej po żniwach, a także wpływu pierwszych pożyczek zagranicznych. W tym samym czasie specjalne konsorcjum polsko-francuskie rozpoczęło budowę portu w Gdyni. } A może by poczytał o faktach i mitach Polski międzywojennej . I nie to , że reforma Grabskiego nie była sukcesem , o nie . Bo była . Ale o kosztach jaki poniósł naród itd... Później niech to wszystko spróbuje porównać z dzisiejszymi realiami i gotowością społeczeństwa do wyrzeczeń . Zbyt dużo tych pierdół i mitów o Polsce międzywojennej .Kwiatkowskim , Grabskim , Piłsudskim i wielu innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! U Was pewnie też już słoneczko grzeje ! No to co , idziemy głosować i to koniecznie na Pana K . Kampania się skończyła , mamy wiele naobiecywane pozostaje tylko czekać i patrzeć z optymizmem w przyszłość . I nic to , że my naprawdę jesteśmy jeszcze bardzo dzikim krajem . I nic to , że głupota u nas dominuje na każdym kroku . Damy radę , gorzej bywało . Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myrevin ! Gdzie się to ukrywasz po opłotka w ostatnim czasie ? Na Danie nie wyruszasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam się. Po prostu mam mało czasu na kafe. Cały lipiec wziąłem sobie wolny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kaczuszka.
Oczywiscie, ze pójdziemy zagłosowac na pana K. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i dobrze . Mnie chwilowo wolne nie grozi . Ostatnio trzykrotnie byłem w W-wie na potrzeby "ostatniej posługi " ( oj , wymiera mi stara warszawska rodzinka - już ich mało zostało ; na Chełmską już pewnie jeździł nie będę ) i skracałem sobie drogę przez słynną Magdalenkę . Byłem przerażony obecnym ohydztwem tego , dawniej urokliwego , miejsca . Nie bardzo nowoczesność służy okolicą W-wy . Pomieszanie stylów , brak ładu i składu , brud , dziadostwo pomieszane z kiczowatym przepychem . Przykre to sprawia wrażenie . W samej stolicy nic lepiej . O makabrycznych korkach nie wspomnę . Jak tam rządzisz !? Piskora nie ma , dziadostwo zostało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. Magdalenka była urokliwa za PRL'u.. Fakt. Często wożę tam meble.. To samo dzieje się w innych podwarszawskich okolicach. Nie znajduje innych słów jak "takie czasy". ;) Chełmska.. tam gdzie kiedyś dość często chodziłem na grilla (zaraz przy zajezdni autobusowej, której dziś już nie ma) dokładnie tam, stoi apartamentowiec. ;) Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królewskie poza tym że jest dość tanie .. no i Królewskie sponsoruje Legię.. Ja akurat za jego smakiem nie przepadam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś było bardzo dobre . Stało się w długich kolejkach w Super-samie żeby je dostać . Już dawno go nie piłem . Na Podkarpaciu nie do dostania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechała córka sąsiadki na wakacje . Wyszła za Niemca . Od rana jej dzieci "szprechają" mi na balkonie . Podobno nie chcą "gadziny" mówić w ludzkim języku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestawią się jak matka o to zadba . Ale w tym . konkretnym przypadku mam wątpliwości czy się o to zadba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek jak zwykle
fantazjuje [tak muszę przyznać , że parę rzeczy mnie szokuje ...a zwłaszcza te dotyczące gospodarki dziwi mię nieco , że fakt zadłużenia Polski przez ostatniew trzy lata o te poonad 80 mld Eu ( 350 mld zł ) jakoś tak nastawia kogoś poradczo , zamiast wzbudzić w nim choćby refleksję] juz nie mowiąc , dosadniej, że się po prostu ośmiesza nadal :( dowód ;) [dziwi mię nieco , że fakt zadłużenia Polski przez ostatniew trzy lata o te poonad 80 mld Eu ( 350 mld zł )] Co ty za brednie tutaj piszesz dziecko, odpuść sobie Pisząc takie dyrdymały wchodzisz w towarzystwo zaplutych Karłów kaczyzmu czyli nie kwalifikujesz się do dalszej rozmowy :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płód nie czuje bólu
podczas aborcji tak twierdzą naukowcy i są tego pewni. [Brytyjscy naukowcy nie mają wątpliwości. Płód nie odczuwa bólu podczas aborcji, bo nie czuje go aż do 24. tygodnia ciąży. Co więcej, prawdopodobnie po tym okresie również nie jest w stanie go doświadczyć - informuje "The Guardian".] więcej ... http://www.sfora.pl/Plod-nie-czuje-bolu-podczas-aborcji-a21536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
"Co ty za brednie tutaj piszesz dziecko, odpuść sobie Pisząc takie dyrdymały wchodzisz w towarzystwo zaplutych Karłów kaczyzmu czyli nie kwalifikujesz się do dalszej rozmowy " a cóż tu za jakiś ciemnotłuk się odezwał ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
'wchodzisz w towarzystwo zaplutych Karłów kaczyzmu ' hehe ...zaplute karły imperializmu - to był HIT lat 50tych .... to tu tacy piszą , co pamiętają takie zwroty ??? czy to już "next generation" ...w prostej linii ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panu/ni juz podziekujemy
do "jelonek jak zwykle fantazjuje" ej, pomylisles topik, dla takich jak ty, jest miejsce u shatyna.. Tu porzadni ludzie pisza, wiec do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....jelonekk..
Słuchaj palancie, piszesz brednie i potem masz o to pretensje do kogoś ? Myslisz, że obrzucanie kogoś inwektywami ciebie usprawiedliwi Wróć amebo do bajorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....jelonekk..
To pisałem ja, Shatyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
Brednie to tu wielu pisze a czepiłeś się mnie . Czep się własnych dzieci . Ja uważam że w kraju jest źle i gnębi mnie te ponad 80 mld Eu . To tylko za ostatnie trzy lata . Wszyscy kradną a ja nie mam nic zaoszczędzone. I nikt się tym nie przejmuje . Tylko potraficie nabijać się ze mnie . Nie będę tu pisał . Koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×