Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

10:16 [zgłoś do usunięcia] stary malutki obywatelek nie wiem dokładnie jak ile masz lat, ale pieprzysz od rzeczy tak samo jak stary shatyn xxxxx pieprze od rzeczy bo popieram PO ?? jestes tak miałki w tych swoich ripostach że aż żal :D :D tobie się wydaje że mnie znasz smutny człowieczku ? :D skoro nie wiesz ile mam lat to co pierdzielisz farmazony o starych ciotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
obywatelku, nie bedziesz mi mowil co mam pisac, czy cos ci udowadniac... rozmowa z toba jest dla mnie obraza wiec .. zegnam cie i sie nie wysilaj w smetne teksty, bo na mnie to nie dziala.. jestes dla mnie niedojrzalym chlopcem, ktory "podlizuje" sie shatnkowi.. i faktycznie poszukja sobie dziewczyny jak ci ktos podpowiada, bo skonczysz na kafe jak shatyn... b/o (twoje ulubione skroty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gorzej niz gorzej hitler
gdyby twoj tusk umial sie dogadac z pis gdy doszlo do wladzy i za koalicje nie rzadal by ogromnej ceny to by kaczynski nie musial sie bratac z lepperem jelopie. pamiec juz nie ta kolezko?takze za 4 rppodziekuj taskowi i jego lizodupom zlodziejom. prezszkadzalaci 4 rp? a co ty bandzior i zlodziej? tylko takim przeszkadzala. bardzo dobrze.tepic kurestwo i zlodziejstwo i tobie podobnych. prymitywow-wyborcow po. tusk do dymisji i przed trybunal konstytucyjny za utrudnianie sledztwa w sprawiezabojstwa przezydenta- ale on woli medale od niemcow dostawac no tak dziad w wermahcie.. i dlatego brobka,tuska,mira i ich elektorat to niestety ciemny lud ktory nie ma pojecia o historii ani o prawdzie. tvn zgwalcilo wammozgi a wy sie usmiechacie. bezmyslne matoly. won tad smierdziele..a co do twojego niku- poczytaj troche durniu jeden z drugim a dowisz sie ze gorszy niz hitler jest w tej chcwili putin(przyjaciel twojego idola tuska( ktory morduje obywateli potem zzycajac wine na czeczenow..przyklad:wirzowce,metro..itd.. nie wiedzialo sie? tak jak nie wiesz MASE innych zeczy- wiec na wybory zopstan w domu kretynie bo tylko zaszkodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gorzej niz gorzej hitler
p.s co sie stalo z musztarda.wewo i shatynem? buty kaczynskiego poleruja- no tak - wkoncu zmadrzeli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:23 [zgłoś do usunięcia] takajedna.. obywatelku, nie bedziesz mi mowil co mam pisac, czy cos ci udowadniac... rozmowa z toba jest dla mnie obraza wiec .. zegnam cie i sie nie wysilaj w smetne teksty, bo na mnie to nie dziala.. jestes dla mnie niedojrzalym chlopcem, ktory "podlizuje" sie shatnkowi.. i faktycznie poszukja sobie dziewczyny jak ci ktos podpowiada, bo skonczysz na kafe jak shatyn... b/o (twoje ulubione skroty) xxxxxxxxx Z Shatynem wielokrotnie się nie zgadzałem więc co ty pieprzysz o podlizywaniu ????? Wiesz co masz zakrzywiony obraz mojej osoby ponieważ niejednokrotnie zagiąłem cię argumentami . Teraz siedzisz taka sfrustrowana i nie wiesz co masz napisac . Nie potrafisz podać przykładów na swoje tezy to przestac paplać jęzorem bez sensu oki ????? :D miłego dia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej niz hitler
faktycznie- macie racje. moj ciemny umysl nie wie o wielu rz\eczach-dalem sie zmanipulowac telewizji tvn- ogladalem wybiorcze fakty,wierzylem w tuska i jego obietnice.przepraszam.poczytam i wtedy sie wypowiem. wybaczcie.Kaczynski - love you. oddam swoj glos na ciebie napewno iwszystkich do tego namawiam ;) kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej niż hitler
Wyzej to podszyw. Zreszta to widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej niz hitler
wiadomo ze komur to buc i przymityw- lalka sterowana na kazdym kroku. po afganistanie pojechal do armenii i spotkal sie z ruskami- juz sie zaczyna( fakt sie byl podany w zadnej tv). czytajcie niezalezna.pl - tam tyllko prawde mowia i w tv publicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam. To raczej z PIS nie da sie dogadac. To oni sa skloceni z wszystkimi. To oni sa awanturnikami i ciagle marudza. Tusk dogadal sie PSL. Natomiast wasz przywodca wybral Samoobrone :) Zalosne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandydat PO na prezydenta
Bronisława Komorowski zapowiedział, że jeśli wygra wybory, w ciągu 500 dni jego kadencji rozpocznie się budowa tysiąca kilometrów nowych dróg. Komorowski nie chciał komentować opublikowanych, niekorzystnych dla niego sondaży przedwyborczych. http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/komorowski-nie-chcial-skomentowac-niekorzystnych-s,1,3315828,aktualnosc.html Bronisława? a podobno to Maria...znowu kłamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
Z Shatynem wielokrotnie się nie zgadzałem więc co ty pieprzysz o podlizywaniu ????? Wiesz co masz zakrzywiony obraz mojej osoby ponieważ niejednokrotnie zagiąłem cię argumentami . Teraz siedzisz taka sfrustrowana i nie wiesz co masz napisac . Jaki ty jestes przediwywalny, ze az nudny.. Juz do shatynka na skarge poleciales? :D między innymi o taim podlizywaniu sie mowie.. Lecisz tam i się chwalisz co ty nie zrobiles na tym topiku.. czekasz na pochwale shatynka?jaki to jestes dzielny ? :D matko, jaki jestes zalosny ... Shatyn i tak tu wchodzi i pisze jako pomaranczka, wiec sam przeczyta co tu bazgrzesz, nie musisz mu donosic :O A na koniec ci napisze, ze takajedną, to mozesz w dupke pocałowac, ale przez chusteczke, bo sie brzydzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
Policyjni związkowcy protestują. - List premiera był pilnie kserowany w niektórych komendach. Policjantów w całej Polsce jest 100 tysięcy. A papier do kserokopiarek nie jest za darmo mówi wzburzony podinspektor Andrzej Szary, szef NSZZ Policjantów w Wielkopolsce. Bieda w policji jest taka, że sami musimy kupować długopisy, ze względu na oszczędności każe się „odzyskiwać nawet koperty, a teraz wydawane są pieniądze, bo premier chce wpłynąć na funkcjonariuszy przed drugą turą w wyborach prezydenckich. Nie godzimy się na to. http://niezalezna.pl/article/show/id/36119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo policjanci
powoli powoli naród budzi się z wizji polityki miłości.Oby tak dalej i na jesieni przyspieszone wybory a potem trybunał stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
Wąsy odrastają, woda spływa, tylko głosów cofnąć się nie da. Uważaj! Gajowy szuka jeleni! Czym różni się Tusk od Komorowskiego? Pierwszy woli leniwe, drugi Ruskie. Polskiej wódki tym nie zakąsisz. Kto powiedział, że Moskale to są bracia nas, Lechitów, temu pierwszy w łeb wypalę pod kościołem karmelitów. Kto chce klękać przed Moskalem z Komorowskim oraz Tuskiem, temu z myśliwskiej dwururki w łeb wypalę w Budzie Ruskiej. PO zapowiedziało, że po wygranych wyborach zapewni obywatelom 500 dni spokoju. Nie powiedziało jeszcze z jakiego paragrafu. :D http://niezalezna.pl/article/show/id/36084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywróćmy Polskę Polakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViVoee
Parę chwil temu było w tvp info coś w rodzaju wiecu Pani Kopacz.... Oj nieładnie proszę Pani....rozumiem miesiąc temu lub za miesiąc ale dziś? Piękny pokaz krzykliwej przedwyborczej propangandy,który jak raz miałem przed chwilą okazję obejrzeć w obecności lekarza i nie było dla mnie zaskoczeniem,że był innego zdania a przede wszystkim odebrał to jako zwykły element kampanii bez merytorycznej odpowiedzi na to co usunięto jako rzeczywiste i węzłowe problemy służby zdrowia. Nadal są to peany na temat reform jakie czyni się najmniejszym z możliwych kosztem. To,że ta gowniana szczepionka nie została zakupiona by nie stracić kupy kasy jaką się w ten sposób pompuje do kieszeni spekulantom to jedyny de facto sukces oszczędnościowy resortu albowiem wątpliwy był pomysł z tworzeniem akurat tu rezerwy za miliardy. Reszta kwestii, o których powiedziano to obiecanki i kolorówanie niestety. Szkoda tylko,że w tak mało wiarygodnym z pw obiektywnego przekazu momencie. Nagle teraz. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....................
Tu oświadczenie JKM : "" Spora część moich zwolenników oświadczyła, że w niedzielę zbojkotuje wybory bo nie widzi większej różnicy między Kandydatami. Istotnie: w tych wyborach mamy obecnie dwóch rozsądnych polityków; żaden z nich Polski nie skompromituje, ale też żaden niczego szczególnego dla niej nie zrobi. Jednak wielu moich zwolenników pyta: „Który Kandydat jest mniejszym złem? - i chce iść na niego głosować. Odpowiadam: problemem nie są Kandydaci, tylko stojące za nimi mafie, chcące rozkradać Polskę, obsadzać wysokopłatne posady i brać łapówki. Mafia stojąca za Bronisławem Komorowskim znana jest z większego rozmachu w tym względzie. >>>>>>>>>>>>>. Może przeczytaj to co mowi JKM ze zrozumieniem :P Jeżeli JKM uważa, że za JK i Komorowskim stoją mafie to dlaczego nie zgłosi tego odpowiednim organom RP ? Niestety JKM opowiada androny nie od dzisiaj i bedzie opowiadał, aż ktoś nie wkurzy się i dobierze mu się do d... PS Ciekawe jaka mafia stoi za nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
Jak popieraja BK to nie wazne kim sa :D , to jest oczywista oczywistosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....................
Tu oświadczenie JKM : "" Spora część moich zwolenników oświadczyła, że w niedzielę zbojkotuje wybory bo nie widzi większej różnicy między Kandydatami. Istotnie: w tych wyborach mamy obecnie dwóch rozsądnych polityków; żaden z nich Polski nie skompromituje, ale też żaden niczego szczególnego dla niej nie zrobi. Jednak wielu moich zwolenników pyta: „Który Kandydat jest mniejszym złem? - i chce iść na niego głosować. Odpowiadam: problemem nie są Kandydaci, tylko stojące za nimi mafie, chcące rozkradać Polskę, obsadzać wysokopłatne posady i brać łapówki. Mafia stojąca za Bronisławem Komorowskim znana jest z większego rozmachu w tym względzie. >>>>>>>>>>>>>. Może przeczytaj to co mowi JKM ze zrozumieniem :P Jeżeli JKM uważa, że za JK i Komorowskim stoją mafie to dlaczego nie zgłosi tego odpowiednim organom RP ? Niestety JKM opowiada androny nie od dzisiaj i bedzie opowiadał, aż ktoś nie wkurzy się i dobierze mu się do d... PS Ciekawe jaka mafia stoi za nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XwXwX
_ff_ nie spłycaj tego problemu. Nie trudno jest krytykować rządy prlu a krytyka jest słuszna bo na to zasłużyły budując system oparty na kłamstwie jakiego prędzej czy później nie dałoby się obronić. Sztuką jest jednak spojrzeć na pewne działania pozytywnie pewnych osób w oderwaniu od całokształtu problemu. Ta wypowiedź dotyczyła pewnej ściśle wyekstrachowanej z problematyki prlu kwestii. Chodziło o zwrócenie uwagi na Polskę poza swoim geopolitycznym obszarem. I tylko i wyłącznie w sensie gospodarki. Gierek być może nie był tego najszczęśliwszym przykładem z uwagi na następstwa w postaci zadłużenia ale to za jego czasów miał miejsce pewien fenomen w tych uwarunkowaniach jakie były we wschodniej europie. Doszło do dialogu kogoś kto był poza Moskwą i był od niej zależny z krajami zachodnimi. Co więcej z konkretnymi przedsiębiorcami np z Francji. I to wrażenie jakie tym wywołał na tzw "górze"było w swoim wymiarze bezcenne. Co do reszty spierać się nie będę. To nie były czasy wolności ani też prawnego bezpieczeństwa obywateli jacy "myśleli inaczej"dlatego obrona władzy z tego okresu może się tylko oprzeć na porównaniu z władzą wcześniej jak i później(Jaruzelski,Stan wojenny etc)bo tylko pod tym wg ten okres wypada wg najlepiej. Nie jest jednak słusznie mówienie o nim jako o okresie szanowania opozycji czy w ogóle traktowania jej poważnie jak i okresie"bez ofiar",gdy się jednak przyjrzymy całej rozmowie z Moniką Olejnik to raczej takich wniosków jak twoje _ff_ja bym osobiście nie wyciągał bo są pochopne. Sam Wałęsa kiedyś dawno jeszcze przed skonfliktowaniem się z braćmi Kaczyński powiedział,że ceni sobie ich albowiem postawę antykomunistyczną wyssali z mlekiem matki(Tak mniej więcej to Wałęsa sformułował). Każdy to jednak będzie powierzchownie podchodził do rzeczywistości uwierzy prędzej retoryce Palikota w oparciu o zabawy w cytowanie prac np doktorskich gdzie nie sposób było ominąć na tym szczeblu naukowym w tamtych czasach pewnej frazeologii jeśli np dokonuje się rozprawy naukowej na tematy prawne. Kto myśli,że jest inaczej niech wierzy w to u Olejnik chwali się Gierka....a Platforma to rządy zgody za wszelką cenę. I niech się bawi dalej dobrze. Jego prywatna sprawa. Ale jak nie rozumie pewnych rzeczy do końca to niech się imperatywnie o pewnych sprawach nie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....................
14:21 [zgłoś do usunięcia] przypomnijcie mi i Przypomni mi bo zapomiałem do kogo to robił oko i komu chciał się przypodobać Jarosław Pinokio Kaczyński ???? Z tego co pamiętam to koniecznie SLD, Oleksemu, synowi gierka, wychwala też E.Gierka - to tej cacy komunista, nawet ręke poda Wałęsie, nasi przyjaciele to Rosja, Niemcy ... Dopisz dalej ........ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×