Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Stokłosa.. nie dziwi mnie bardziej jak Rewiński czy Ross, albo ten z big brothera. To dowodzi tezie że jeśli nie większość to na tyle duża grupa osób wyborców, to idioci, by tacy ludzie nami rządzili. Jest i śmiesznie i strasznie. Nawet w stolicy, wyborcy wybrali na radną Panią Alicję Tysiąc. Sorry, może i dzięki temu że ja nie chodzę na wybory została wybrana, ok. Ale ja wolę nie spotkać się w jednym pomieszczeniu z kimś kto na nią oddał głos. To nieprawda że głupota nie jest zaraźliwa. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
no chodzi o to że trzeba omijać wzrokiem jego wpisy :D mi to w sumie rybka ale inni się mocno wkurzają swoja drogą dzieciak totalny msci się bo nie został przyjęty dobrze kiedy pieprzył bezedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
co do Kubicy to fakt ... ale to są własnie media .. bicie piany , młócenie tematu , wycisniecie tematu jak cytryne ale to im się znudzi zaraz wejdzie jakiś inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
Jak dowiedziała się "Gazeta Wyborcza", kandydowanie w nadchodzących wyborach parlamentarnych rozważają znani politycy SLD - Mariusz Łapiński, Leszek Miller, Józef Oleksy i Włodzimierz Czarzasty. http://tnij.org/kbyj słyszałem że Napieralski chciał tworzyc nową lewice :D :D z tymi nazwiskami na pewno wygrają wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
nie jestem lewakiem :D miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
jestem prawikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
:D :D ale mi dowaliłeś u haha !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest tu jakiś fajny
apolityczny towarek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka leśnego dzbanka
jezdem, jezdem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/kb0c Przyznaję się bez bicia że pierwszy raz czytam o tym Umarowie, albo zapomniałem. W sumie to Rosjanie też mają "wesoło". Tz niemal każdy zwykły obywatel jest potencjalną ofiarą zamachów terrorystycznych. Kiedyś szalała IRA i Baskowie teraz coraz bardziej rozkręcają się islamiści. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jedno jądro?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z aukcji. :classic_cool: {(ten na zdjeciu to zestaw o wielkosci 19,5cm bez polskiech liter) w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. } Myślę że z tym alfabetem dziecku grozi niezłe rozchwianie emocjonalne. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatecznej wersji "Złotych żniw" Jan Gross zmienił szacowaną liczbę Żydów wymordowanych podczas okupacji "przez współobywateli na terenach rdzennie polskich" - z "między 100 a 200 tysięcy" na "kilkadziesiąt tysięcy". We wtorek Znak przedstawił ostateczną wersję omawianej od stycznia książki, która ukaże się w marcu. "Polacy to nie są wyłącznie orły, ale są też sępy, kanalie i szakale" -dyskusja o nowej książce Grossa . Teza książki: tropienie Żydów i grabież ich mienia było w pod okupacją normą wśród Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co w związku z tym?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj otulona🌻 no sporo czasu minelo jestem zalatana w pracy ciagle szkolenia i zebrania ale fajnie tu zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im dalej od wojny tym ciekawsze historie. Grass to kawał gnoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt, jako historyk
to on nie jest wiarygodny, ale nawet gdyby powstały badania wydane w formie książki, bardzo merytoryczne, rzeczowe i sprawiedliwe nt. Polaków dopuszczających się na Żydach morderstw, grabieży, denuncjacji itp, to i tak byście to opluli, a autora zgnoili i postawili w panteonie zdrajców polskich :classic_cool: Co, może nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki co nie ma takich badan
i zapewne nie bedzie wiec stul pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu kolejny ciekway wątek Merkel: Niemcy będą wspierać Polskę podczas jej prezydencji Niemcy wesprą Polskę w czasie jej prezydencji w UE - zapewniła w Warszawie kanclerz Angela Merkel. Berlin zwróci szczególną uwagę na jeden z polskich prirorytetów - Partnerstwo Wschodnie. O poparciu Berlina dla polskiej prezydencji w Unii Europejskiej kanclerz Merkel mówiła dziś podczas szczytu Trójkąta Weimarskiego. Merkel oraz prezydent Francji Nicolas Sarkozy przyjechali do Warszawy na zaproszenie prezydenta Bronisława Komorowskiego. - Bardzo chętnie przybyliśmy tutaj, aby omówić te sprawy, które łączą nasze państwa, to jest pogłębienie współpracy w łonie Unii Europejskiej, pogłębienie kontaktu z naszymi sąsiadami - powiedziała kanclerz Niemiec. Prezydent Komorowski, kanclerz Merkel i prezydent Sarkozy rozmawiali m.in. o stosunkach z Rosją. Zapewniając, że Niemcy będą wspierać Polskę podczas jej przewodnictwa we Wspólnocie, niemiecka kanclerz zwróciła uwagę na jeden z polskich priorytetów - rozwój Partnerstwa Wschodniego. Polska prezydencja w Unii Europejskiej rozpocznie się w drugiej połowie 2011 roku. Hmmmm nie przypominam sobie, żebyśmy jakos dobrze z Niemcami żyli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wycinają ale jak mnie tu bluzgali to 2 tygodnie czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu tez jakoś malo się dziś dzieje. A w Gdańsku tak wieje. Nad morzem to az zrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie się wydaje, otulona
że ćwierć-inteligentni moderatorzy o2 tną twoje posty ze względu na Grossa? Ja yebię i żegnam ozięble :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często jestem na plaży mam naprawdę blisko. Na molo niezle zawiewa, ale jest tu mala knajpka i fajnie przy kawie popatrzec na rozszalale morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz mieszkam nad morzem a ciagnie mnie w gory. Dwa razy w roku jeżdzę w gory. Kocham polskie gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×