Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Nie miewam planów... :P Słonce od rana idę na spacer zaraz wysłucham tylko do końca tego co gra ta Azjatka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=vPcnGrie__M Niccolo Paganini .. skomponował 24 takie Kaprysy.. 24-ty najsłynniejszy i chyba najbardziej znany. No i nie każdy skrzypek potrafi je zagrać. :classic_cool: Dziwne.. nie potrafię się od takich utworów oderwać. Kiedyś potrzebowałem nastroju, nastawienia.. teraz słyszę te palce szarpiące struny i nie wiem czemu się to zmieniło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietę z wiadra?
wstyd :classic_cool: ale nikt mnie jeszcze nie oblał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek, jak tam pole?
i czy też koffasz Gienka Loskę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole leży odłogiem
:classic_cool: jak takaś spragniona polewki to się do żaby przejdź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba zamknięta
lachuny przyjeżdżają dopiero o 14stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 godziny to wietrzność
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się wytrzymać
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja niezwykle precyzyjna
wielofunkcyjna stacja meteorologiczna (by lidl, 29,90 zł), komunikująca się z zewnętrznym czujnikiem temperatury drogą radiową wskazuje 12,1 stopnia :classic_cool: zachmurzenie 9/10, z trudnoocenialną tendencją do późniejszych przejaśnień :classic_cool: wypylam polewać licealistki w białych półprzezroczystych bluzeczkach :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeszcie się
:classic_cool: Przez cztery lata Małgorzata W. mamiła Dorotę, że jest zakochanym w niej mężczyzną i wyłudzała pieniądze. Udało jej się naciągnąć naiwną kobietę na ponad 400 tys. zł. Teraz pójdzie za to do więzienia na dwa lata i dwa miesiące - zdecydował wrocławski sąd apelacyjny Dorota słono płaci za swoją łatwowierność. Ma złamane serce i ogromne długi. - Wzięłam urlop bezpłatny na rok i jadę za granicę do pracy, może uda mi się oddać choć część pieniędzy - wzdycha ładna 37-letnia blondynka. Kobietę, przez którą ma problemy, po raz pierwszy zobaczyła w sądzie. Wcześniej z nią e-mailowała, SMS-owała, rozmawiała przez telefon. To wystarczyło, by zaangażowała się uczuciowo. Zaczęło się od audycji w jeleniogórskim radiu. Jesienią 2005 roku Dorota odpowiedziała na apel, by samotni, którzy chcą poznać drugą połówkę, zgłosili się do audycji. Wysłała swój numer telefonu. Dostała odpowiedzi od dziesięciu osób. Wybrała Grzegorza. Bo jego SMS zrobił na niej wrażenie. Odpowiedziała. Zaczęło się od kilku SMS-ów dziennie, później bywały dni, że było ich i 250. Potem był list od niego. Zapewniał, że kocha, planuje założenie rodziny. Dołączył swoje zdjęcia - całkiem przystojny mężczyzna. Już mieli się spotkać w realu, gdy przysłał wiadomość, że miał wypadek. Wpadł pod samochód, ma krwiaka mózgu. Potrzebuje pieniędzy na leki. Dorota wysłała mu pierwszą kwotę. Potem kolejne. Raz było to 500 zł innym razem 9 tys. zł. Najpierw były to oszczędności, a gdy się skończyły, Dorota zaczęła pożyczać od znajomych, z banków. Kiedy Dorota nie miała od kogo pożyczyć, Grzegorz zrobił się agresywny i wulgarny. Groził zerwaniem znajomości. W czerwcu 2009 roku Dorota odebrała telefon od młodego mężczyzny. Przedstawił się jako chłopak siostry Grzegorza. Powiedział, że "Grzegorz" ma na imię Małgorzata i jest oszustką, która już wcześniej kogoś naciągnęła na pieniądze. Dorota może wystąpić o odszkodowanie na drodze cywilnej. Ale nawet jeżeli sąd je przyzna, to od 27-letniej Małgorzaty W. ciężko będzie ściągnąć jakiekolwiek pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich naiwniar to grzech
nie porabiać, no sorry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja się zastanawiam
jak musiało wyglądać życie tej kobiety, żeby nie widząc kogoś na oczy wysłać mu 400.000, z czegoś to musiało wyniknąć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z braku bolca tu i tam
oraz desperackiej natury, zapewne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto by cztery lata na
bolca czekał :classic_cool:, tam raczej nie było potrzeby sexu tylko wielka potrzeba bycia kochaną i wielka samotność i pewnie 5 ton całej masy innych rzeczy, tak czy inaczej patologiczna naiwność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiń temat
bo widzę że cię zainteresował :classic_cool:$$:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę rozwinąć bo
potrzebuje trochę kasy na leki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej, biedactfo
rozchorowałeś się? :classic_cool: Ile ci potrzeba? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota, chyba to będzie trafne określenie. Jeszcze mniej by to zdziwiło gdyby miała za dużo pieniędzy, ale jeszcze długów sobie narobić.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z 500 ojro bym na
początek potrzebował bo leki muszę z dojczland ciągnąć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nazywaj miłości
głupotą bezduszny potworze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko, ale nie ma nic za darmo
hi hi hi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypielutam ci faremkę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×