Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Była ciekawostka o konkretnym tworze, nie wybieram się żenić. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, wy tu dalej spekulujcie, ja zamierzam obejrzeć "kod nieśmiertelności". :P🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ychy juz wiem
jakie Wy ? sama jestem tu z Tobą :classic_cool: a Ty wolisz jakies kody :o :P chyba przemysle to wszystko jeszcze raz :classic_cool: po co byc po psychologicznemu OK skoro ktos nie jest Ok i tarktuje mnie mocno przedmiotowo 😭 no wiesz :O po prostu zabijasz ostanie, we mnie bedace, pragnace tu przynudzac komorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ychy juz wiem
co tam literowki :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginalnie to jest "kod źródłowy", ale kretyni przetłumaczyli jako "kod nieśmiertelności". I jeszcze biorą za to partactwo kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
jestem oburzona nieuzasadnioną agresją policji wobec tych wspaniałych umięśnionych prawdziwych mężczyzn na stadionach. "Staruchowi" wysłałam paczkę na dołek a naczelnikowi prośbę o widzenie. Tak mi szkoda Piotrusia 😭 :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko Hela
Staruchowi włos z głowy nie spadnie. Zadbają już o to, jak dotychczas jego przyjaciele z PO- posłowie Halicki i Kidawa-Błońska. Bronili takich jak on i będą z pewnością dalej bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogie...
zastanawia mnie w jakim stanie umysłu byli Ci posłowie jak bronili kiboli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
czuję się trochę uspokojona, ale dla pewności napiszę maile do posłów :classic_cool: Trzymaj się Piotrusiu 👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela jak wstała po dwóch
dniach katatonii i się dowiedziała co Arłukowicz odpierrdolił, uznała że udaje się spowrotem do śfaita akinezji na czas nieokreślony :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeflancowaliście ten topik
i efekt jest- Agatki tutaj malusio. :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////////////////
;) Ktoś tutaj teskni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kaczyńska zaopatrzyła
się[ w nowy samochód za - bagatela - ćwierć miliona złotych. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej weszła niedawno w posiadanie BMW X5. Wsiadającą do nowego nabytku Kaczyńską przyłapali reporterzy "Faktu". Srebrna terenowa limuzyna jest kolejnym motoryzacyjnym nabytkiem małżeństwa Dubieniecki-Kaczyńska. Obecnie są oni w posiadaniu subaru, terenowego bmw oraz porsche. Nie wiadomo z czego wynika potrzeba posiadania tylu samochodów, ale jedno jest pewne - jest się czym "wozić".]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie wymieciona
to takie sugestywne wszystko, ze :O i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj helcia, delikatnymi
powolnymi ruchami wyczołguj się na powierzchnię 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr poważnie uważasz
że zwolennicy radia maryja to prawdziwi polacy a ci co uważają, że rm namawia do nienawiści to antypolacy? :classic_cool: czy to tylko takie wieczorne niekontrolowane rozrzewnienie? :classic_cool: 22:58 [zgłoś do usunięcia] Myrevin dopóki nie było procesu i nie zapadł wyrok, pisanie że radio Maryja szerzy nienawiść i nietolerancję oraz sugestia że łamie obowiązujące w Polsce prawo jest złamaniem tegoż prawa i nazywa się pomówienie, ale to typowa broń anty-polaków. helciaaaaaaaa, wstawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby Myrevin został zwole
nnikiem teorii głoszonej przez prezia J o prawdziwych Polakach ? byłoby to dla mnie szokiem i przykre :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą tą wypowiedź proszę traktować żartobliwie. Nie jestem osobą wierzącą, pisałem wielokrotnie. Na referenda w sprawie aborcji czy legalizacji związków homoseksualnych bym nie poszedł, te kwestie mnie nie dotyczą i mi kompletnie zwisa ich stan prawny. W ogóle traktowanie tutaj bardzo poważnie wszystkich wypowiedzi jest niepoważne no ewentualnie tą można. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, Jozik isdet
:(a wczoraj była 30 rocznica Boba Myrus, pociesz, przytulajac, co ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, Jozik isdet
W ogóle traktowanie tutaj bardzo poważnie wszystkich wypowiedzi jest niepoważne własnie :P wciąz o tym przypominam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes wiesz
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×