Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość pozdrowionka od lisiczki
ech.. robili i robili sama broniłam tu na forum, no dawniej wyszedł głównie tzw pijar bida z nędzą będzie gorzej > kaczory głupsze, pesele bardziej lapówkowate, elesde też PJN śmiech na sali PAlikot do kabaretu no i co z tym dalej ? co wybory to pomiędzy dżumą a cholerą i co wybory to gorzej niedługo będzie pomiędzy rozstrzelaniem a powieszeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz tam wypiertolic
nie masz kogo ? :P ja tez nie, bo Myrek wciaz nie chce ulec 😭 co tu taka cisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha a ja myslalam ze
przenioslas sie na inne topy :P i zabralas Myrevina za soba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co Ty powiesz
:P to wychodzi, ze skoro tutaj nie pisze to nie chce ? to mi wniossek gotowy z rana z samego poniedzialku, dostarczylas :P dzwięczna Ci jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorowy temat upada
otulinko :classic_cool: i to chyba ma zasluga, co ? to nara 🖐️ i po waszemu )))) chociaz ni w zeba nie wiem cotzn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, o ogrodeczek
sie teraz dba :P nie do siebie nic nie mam :classic_cool: przeciez ja istnieje po to, by zabojcąąm tematow zostac okrzyknietąąm. dlatego staram sie jak umięęm. do milego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat pada bo pis nie ma
szans na wygranie wyborów i sformowanie rządu ocalenia narodowego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie w politykię nie bawie
wole inne, bardziej ludzkie zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie w politykię nie bawie
otulona, jesli masz ochote i jestes troche bi tak jak ja to mozemy popisac na mailu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szybka bestia
:D namierz Ja, ja sie z nia chetnie umowie :P skoro Myrek mnie olewa to sprobuje z lasia :classic_cool: o zesz, jaki piodly podeszyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
jak caly tydzien udawal ze wygrywam to dzis moge sie tu przyssac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
udawalam :classic_cool: ach te opoznione palce, za grosz ambicji nie maja i nie chca za glowa nadazac :P a dzie Myrek ? na czerniakowie ? zapije tych swoich kumpli i zostanie Mu tylko ino kafe i M Y !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
no tak. siedz. nie znaczy, ze ktos ze mna tu posiadziec tez posiedzi :classic_cool: kurfa, ale prawda boli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
ponadto wyjatkowo ? ooo to musoswo ci lezec a nie pisac :classic_cool: wzmiankię, ze nie lazisz za Myrem, pomijam :P a tak na marginesie, to nie wiesz gdzie oN pisze ? w ogrodeczkuto dla mnie za smetnie, same pierdzenie o polityce a mnie tak bardzie uczuciowo :P bierze na ...no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
kolezanko nadazaj z odp :P bo za chwile bardziej nie zrozumiesz o czym gawedzimy i bedziesz sobie musaila wklejki robic :classic_cool: twoje pod moim itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
zóltaczka ? na zabieg sie szykujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
skad wiesz, ze mowia na mnie LOKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
zabieg ? cos powaznego, czy taka tam laparoskopia jakas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
strzealasz :classic_cool: kurna!!! wylaz z za monitora i mnie nie podgladaj 😠 Loczqu, lubie jak tak sie do mnie zwracaja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
ja piertole :O chyba Ci nie zazdraszczam :( ogolnie to od miesiaca mam wieksza awersje do lekarzy a do szpitali nie pałam sympatią 😠 ale dlaczego ? zle poskaldali, czy za dużą przerwe Ci zostawili i sie nie zroslo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
raczej nie chce o tym gadac :O udane wakacje, to tak w skrocie :O zle poskladali, norma :O na twoim miejscu juz teraz myslalabym o dochodzeniu rozszcen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
raczej tak ci doradzam. twoje cierpienie i to, ze przez brak kompetencji czy jak to zwal, narazona jestes na dodatkowe cierpienie i przeciagajace sie w terminie ozdrowienie :D ja w tym co nas spotkało, moge uznac siebie za cudownie ocaloną :) tylko moja psychika jest bardziej zryta, o ile to mozliwe. a tego, zaden lekarz mi nie naprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
po ozdrowieniu maial byc ta :) ale jakaos mi sie tak machnelo :) :P:P:P to na kiedy masz termin powtorki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
czas. :) widzisz czas dziala jakby na moja niekorzysc :) a mily pan, hmmmmmmm :) gdybym na takiego zalsugiwala, pewnie taki ktos bylby ale :) a ciebie ktos wspiera ? w sensie, mily pan ? kwaity te klimaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
a to koljna za trzy tyg i dopiero ? to masz jeszcze duzo literek do przelania na kafe :classic_cool: ale to w dedeerze ci te renkę tak :O tam tez takie partactwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
oł tak :classic_cool: zaslugujęęę :classic_cool: Pl to skrot od partaczy lekarzy ? tak myslalam. ale skoro nas nie stac na prywatna klinike lub nie jestesmy tak znani jak np. Jaroslaw W to pozostaje nam powtorne łamanko kosci, wodoglowie, pekniete jelita po kolonoskopii i co tam jeszcze masz na podoredziu ? bo ja nie cche sie wkurfiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
nom :classic_cool: wymienklas :classic_cool: tez chyba pojde do kuchni, bo przypomnialo mi sie, ze chyba obiadu dzis nie jadlam :) tylko w lodowce jak zwykle, fototapeta i swiatlo. i koklet dzikowo jagniecy :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow topk zdechł
achę :classic_cool: rozumię juz mę gafę :) ide na pakupki, bo czuję gloda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek112
odsyłam do tego blog'u ponieważ jest fajnie napisany i trafia do ludzi, znajdziesz coś na ten temat. www.whatsthatfuzz.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×