Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość ale jesteś wiesz
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za forumowe
olewactfo :classic_cool: podniese, moze moja miłościa dostrzeze moje poswiecenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za forumowe
próba nr 2 chyba rozniwez nieudana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to mówia do trzech
razy sztuka. trzecia próba i...tez porazka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robta wiochy pl
:classic_cool: i nic. chyba Myrek mnie definitywnie olał 😭 a tak sie łudziłam, że.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie brakuje kogoś
kogo może brakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po piwo, ok, ale już z piwem lepiej nie skakać. Potem się nie da otworzyć. :o Przez pół godziny co najmniej.. Wreszcie zassło mi się wszystko Liszta.. :classic_cool: {czyt. List,a} napisał naprawdę zajebiste wariacje na temat Paganiniego.. A np: http://www.youtube.com/watch?v=hEnfZjqMSy0 A ten sam utwór Paganiniego sami se znajdźcie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, najłatwiej się wymigac
schlana twarzą 😠 a ja tu czekam od tygodnia i nic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic se nie bede szukała
bo mnie dzis w duszy inna melodia gra i jestem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 14:41 w jaki sposób JKM chce zlikwidowac ZUS? na to potrzeba wielu lat" jeśli nikt nie zlikwiduje, ZUS zdemontuje się sam zostało 10, max 15 lat i dobrze, im prędzej tym lepiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobryyyyyyyyy
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O CZYM TU SIE
gada?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pada, słońca niet
dlatego chyba bedzie dobryyyyyyyy 💤 co do tematu to, jak w temacie ale z innymi wątkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona ---> zusowska armia liczy ok. 50 tys. ludzi, czyli jakby jedno średnie miasto pracowało dla tylko jednej instytucji :D ale o nich bym się nie martwił w razie upadku tego systemu, w gospodarce wszystko jest ze sobą połączone. Gdyby zlikwidować ubezpieczenia społ. kasa nigdzie nie zniknie, po prostu zostanie jej więcej w naszych kieszeniach, zatem więcej wydamy na konsumpcję, zwiększymy popyt, wzrośnie produkcja = nowe miejsca pracy. Urzędasy będą musiały jedynie zainwestować środki w przekwalifikowanie się. a upadnie na bank, wystarczy spojrzeć na liczby, mówią same za siebie liczba emerytów dzisiaj - 5 mln za 10-15 lat dołączy cały wyż demograficzny z lat '50, wzrost o ok. 50 % czyli będzie ok. 7,5 mln emerytów + 2,5 mln rencistów = 10 mln natomiast zatrudnionych, płacących składki jest zaledwie 8,5 mln z czego w sektorze prywatnym tylko 5,3 mln (62 %), reszta (38 %) na garnuszku państwa kto więc utrzyma to wszystko? nie ma szans na marginesie - w Grecji państwo zatrudnia ok.50 % ludzi, skutki widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dczgxcx
jak zlikwidujesz ubez. społe. to z czego emerytury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appealinggirl
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://poznajdate.com i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:20 otulona_snem nie no mam na myśli sytuację, w której znika cały system - zus, emerytury i składki ------------- 19:24 dczgxcx jak zlikwidujesz ubez. społe. to z czego emerytury? " z tego samego źródła co dzisiaj: podatki, prywatyzacja etc. tylko trzeba polikwidować niepotrzebne instytucje, powycinać z budżetu zbędne wydatki, na samych kosztach utrzymywania ZUSu można zaoszczędzić grube mld rocznie, posprzedawać budynki itd. kasa jest, tylko topiona w chorym niewydolnym systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco po mutacji
witam kaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety ....
co za brednie Do ....wielbiciel 70B Otulona ---> zusowska armia liczy ok. 50 tys. ludzi, czyli jakby jedno średnie miasto pracowało dla tylko jednej instytucji ale o nich bym się nie martwił w razie upadku tego systemu, w gospodarce wszystko jest ze sobą połączone. Gdyby zlikwidować ubezpieczenia społ. kasa nigdzie nie zniknie, po prostu zostanie jej więcej w naszych kieszeniach, zatem więcej wydamy na konsumpcję, zwiększymy popyt, wzrośnie produkcja = nowe miejsca pracy. Urzędasy będą musiały jedynie zainwestować środki w przekwalifikowanie się. >>>>>>>>> Tak, a mysleć to ty potrafisz ? Bo mam watpliwości i to ogromne :( Znasz kraj w ktorym by było tak jak piszesz ? A co chociażby z tymi, którzy choruja ? A co z osobami niepełnosprawnymi pobierającymi renty inwalidzkie ? TU ZIEMIA kolego !!!!!!!!!!!!!!!!!1 TU ZIEMIA !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety .... ---> jak juz się wcinasz w temat, to racz zauważyć, że mówimy o likwidacji emerytur, składek i ZUSu, a nie o zabieraniu rent inwalidom. Gdzie wyczytałeś te rewelacje? do wypłaty samych rent nie jest potrzebnych 50 tys. ludzi, nie trzeba utrzymywać po kilka gmachów w każdym mieście itd., a finansować można to z podatków, oddzielny system ściągania opłat=generator kosztów nie jest konieczny sam pomyśl zanim głos zabierzesz, tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że nie sa ludzie do tego
potrzebni. kazdy kto napisze kartkę do jednego urzędasa w mieście otrzyma rente dożywotnio. bedzie prosta, jasno i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona wiesz ile rocznie
z zusu jest wypłacane pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiesz że czasem
do siebie paru słów nie powiesz? chyba tak źle nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×