Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość muszę to napisac
A o jednym dziecku zgwałconym przez Polanskiego czytałeś?? ile musi dzieci zgwałcic, by móc nazwac go gwałcicielem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska jest zadłużona po uszy
Tylko że Polska w czasie rządów Tuska zwiększyła dług o 200 miliardów (po zaledwie dwóch latach rządzenia PO). Czyli widać efekt "snieżnej kuli" - zadłużamy się coraz szybciej, poza tym według ekspertów ekonomicznych Polska ma mnóstwo tzw długów ukrytych w rozmaitych segmentach gospodarki i samorządach. Po prostu idziemy drogą Grecji, dokąd będa kupowac nasze obligacje dotąd rząd będzie je drukował i tym pokrywał deficyt zamiast wziąć się za reformy finansów i ożywienie gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisac
[zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Oczywiscie. Oni, tzn pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda potrzebna do obrażania, tego bardzo nie lubią. Bo to jest fakt. Podobnie jak czesto u mnie. Podaję fakt z którym nie mozna nic zrobić. Ani sobie poopowiadać, ani pokłamac... Nic. Wtedy otwierają swoje chamskie mordy i wydzierają sie obrazajac tych którzy im takie fakt przedstawili... A czy to jest ok pisac o ludziach tutaj, których sie nie zna w ten sposób? Okreslac wszystkich takich mianem, bo głosuja na PIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia do ciebie tak mówiła
nie wydzieraj mordy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisac
no i to jest własnie ta twoja metoda, bo nie napisałes wszyscy oni, tylko "Oni, tzn pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda potrzebna do obrażania, tego bardzo nie lubią." i wszystko tłumaczy...prawda. brak słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja odpowiem
rozmawiac z tym "toto", ofiara,facet który skończył podstawówke , biedny facet,jesteś małym pieniaczem który przyczepił się do mnie jak kupa do gaci , obsikujesz mi nogawkę i odszczekujesz się , bez odobioru, pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda ,otwierają swoje chamskie mordy i wydzierają sie , to jego przydupas , ofiara i jemu podobnymi pajacami na sznurkach pisiowych, popełniam błąd bo rozmawiając z takim czymś powoduje że jemu wydaje się, że jest mi równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten się nie skompromitował
rozmawiac z tym "toto", ofiara,facet który skończył podstawówke , biedny facet,jesteś małym pieniaczem który przyczepił się do mnie jak kupa do gaci , obsikujesz mi nogawkę i odszczekujesz się , bez odobioru, pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda ,otwierają swoje chamskie mordy i wydzierają sie , to jego przydupas , ofiara i jemu podobnymi pajacami na sznurkach pisiowych, popełniam błąd bo rozmawiając z takim czymś powoduje że jemu wydaje się, że jest mi równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisac
"A twoja interpretacja mnie nie specjalni interesuje." Mnie tez specjalnie nie interesuje aby na co kolwiek tobie odpowiadac i zrównywac sie do twojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisac
04.05.2010] 14:25 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "proponuję nazwać Polańskiego zboczonym sk....nem gwałcącym dzieci i na tym zakończyć tą dyskusję" Byłby skłonny przystac ale... Nie słyszałem ani nie czytałem o tym, żeby Polański gwałcił dzieci. Może Ty o tym cos takiego wiesz... Chętnie poczytam... A to juz dowód na obrzydliwe pokretne zachowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wrocilem !!! teskniliscie?? orange musisz jedno wiedziec dla shatyna to forum to cale zycie i on tutaj zeby sie palilo srało i pierdzialo nigdy nikomu nie przyzna racji wiesz czemu??? bo monopol na racje ma tylko on sam:D dlatego coraz czesciej albo go zlewaja tutaj albo juz go ignoruja sa na to dowody wystarczy zobaczyc jak sraja na niego na redakcyjnym bo maja juz dosyc jego lamentu :D:D podejrzewane jest ze on juz gada sam ze soba robiac sobie tak zwana auto reklame :D:D:D:D a wiec nie przejmuj sie nim i nie wdawaj sie z nim w zadna dyskusje bo jest to zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisac
mogłes mi nie odpowiadac, nie rozmawiasz przeciez z orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec do matki tak mówił
Wtedy poziomem mogłas sie zrównac a teraz jak wyszłas na idiotkę to juz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisac
idz na suszi, pace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci wspólczuję
rodziców wyhodowali sobie takie gada czyli sami nie byli lepsi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisac
hahaahahahaa dobrze, ze sie w koncu nauczyłes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzę szatyn że znasz
angielski:) peace, sorry , no comment:D całkiem, całkiem tylko to suszi ci nie wyszło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisac
ale peace, to on dopiero sie nauczył.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisac
przy tobie to mozna tylko zdurniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczył się PEACE bo mu
od wczoraj kilkadziesiąt razy wszyscy ten dłąd wytykali gdyby to była literówka zorientowałby się sam od razu a nie dopiero jak ktoś mu wypomniał i kiedy sam sprawdził w słowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn wiesz że dzwonią
ale nie wiesz w którym kosciele stąd to PACE i SUSZI chcesz być swiatowy, ale niestety słoma z butów ci wystaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn znasz angielski
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem, gdzie dzwonią. Tzn w którym kościele. W tym obok a zaczynaja zakłócać spokój o 6.20... to idz protestowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak długo? Zaczęło się od spisywania moich danych. Prokurator mając przed sobą mój paszport, w którym były moje dwa imiona, zapytał mnie, czy używam jednego imienia, czy dwóch. Odpowiedziałam, że jednego. Wpisał jedno imię w protokół, a ja na chwilę wyszłam. Po powrocie stwierdził, że w paszporcie są dwa imiona i trzeba na nowo spisać protokół. Wówczas odpowiedziałam, że przecież o tym wiedział, mało tego, dokładnie mnie o to pytał. Powiedziałam, że jestem prawnikiem i z mojej wiedzy wynika, że na dole protokołu możemy dopisać informacje o drugim imieniu. Usłyszałam, że tego nie przewiduje rosyjska procedura i wszystko trzeba spisać na nowo. Pytano mnie, gdzie pracuję, jaki jest adres mojej pracy i telefon, gdzie mieszkam. Po zakończeniu odbierania danych ponownie na moment opuściłam pokój. Kiedy wróciłam, któraś z tych osób podała mi długopis i ja się podpisałam. Za chwilę okazało się, że znowu pojawił się problem, bo na jednej stronie podpisałam się na niebiesko, a na innej na czarno. I znów prokurator powiedział mi, że wszystko musimy zrobić od nowa, ponieważ w rosyjskiej procedurze dokumenty muszą być podpisane jednym kolorem długopisu. Po jakimś czasie odmówiłam udziału w dalszych czynnościach, na co Rosjanka przedstawiająca się jako psycholog, tłumaczyła mi, że jestem w szoku, dlatego nic nie rozumiem, i chciała podać mi leki uspokajające DZIEKUJE NIE MAMY WIECEJ PYTAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn znasz angielski
jasne, że nie dlatego nie powinnieneś używać wyrazów angielskich nie byłoby wtedy literówek i mniej byś się ośmieszał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn znasz angielski
i jadałbyś sushi a nie suszi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałeś sie wylogować
15:22 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) No przyznaj się szatyn. Znasz angielski ? widac kto tutaj na orange pisze:D szatyn sam do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicivici
Dorosły factet, powinien juz dawno dac za wygrana i nie wciągac się w tego typu zarciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma napisać
przecież w myśl pojednania wszystko jest oki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×