Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

kolego offerma :D 1. pomimo moich wyjaśnien dotyczących mojej wiedzy o gospodarce gdzie doprecyzowałem swoją wypowiedź , wciąż kierując się złą wolą pisałeś o mnie kłamstwa 2. gdyby nie punkt pierwszy całego zamieszania by nie było ale ty wiesz lepiej ... :-O a teraz po czytaniu twoich postów i sposobu w jaki odnosisz się do innych oraz bezedur jakie wypisujesz dałeś mi kolejne powody do ignora który chwilowo zawiesiłem :-) bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" BO TO NIE JA PISAŁEM. ja nie mogę odpowiadać za chamstwo wszystkich zwolenników pisu i ich chamstwo nie może być argumentem usprawiedliwiającym wyzywanie mnie. o tym właśnie pisałem wcześniej. " o moherach i katolach też nie pisałeś ale ... SKOMENTOWAŁEś ... :-O przewrotny jestes jak baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma dobrze prawi:-)))
nie masz mi co wybaczać wyjaśniłem ci tylko niuanse jakie kierują ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"""Kardynał Stanisław Dziwisz już wie, że decydując się na pochowanie Lecha Kaczyńskiego na Wawelu, wystąpił wbrew interesom Kościoła katolickiego. Wplątał Kościół w bieżący spór polityczny, a w dodatku opowiedział się, z punktu widzenia Kościoła, po niewłaściwej stronie. Prawo i Sprawiedliwość to jedyna od 1989 r. siła polityczna, która sprawując władzę, podważyła autorytet Kościoła, dążyła do przejęcia nad nim kontroli i podporządkowania państwu. Metropolita krakowski przekonał się o tym na własnej skórze obóz Lecha Kaczyńskiego wspierał niechętnie nastawionego do Dziwisza ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, rycerza walczącego o lustrację w Kościele. """ http://wiadomosci.onet.pl/1609696,2677,1,hufce_lecha,kioskart.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lech Kaczyński w Katyniu: 10 kwietnia 2006 r. - nieobecny 17 września 2006 r.- nieobecny 10 kwietnia 2007 r. - nieobecny 17 września 2007 r. - obecny (wybory do sejmu) 10 kwietnia 2008 r. - nieobecny 17 września 2008 r. - nieobecny 10 kwietnia 2009 r. - nieobecny 10 września 2009 r. - nieobecny 2010 - ..........................(wybory prezydenckie i samorządowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn to tylko małość
a obywatelek to taka jego miniaturka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz obywatelu
o sorry.. wklej gdzie był wtedy premier Tusk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz obywatelu
Tuska nikt tutaj nie wywyższa zaś co do ś.p Prezydenta pisana jest cała mitologia taka różnica mała } możesz napisać w którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz obywatelu
Tuska nikt tutaj nie wywyższa zaś co do ś.p Prezydenta pisana jest cała mitologia taka różnica mała } napisałeś TUTAJ to sie pytam w którym miejscu? masz kłopoty z czytaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma nie będe ci ułatwiał skoro nie potrafisz korzystać z internetu :D i nie wiesz gdzie takie dane mogą być :D :D ja z niczego nie słynę ... masz obsesję shatyna i mnie :D ps. a propos Begier ja ci nie odpowiedziałem bo ignorowałem twoje wpisy a że dziś troszkę z toba popisałem "dla sportu" nie oznacza że będe pisał dalej .... i juz doprawdy ... IGNOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" napisałeś TUTAJ to sie pytam w którym miejscu? " Ja nie wywyższam Tuska , wielokrotnie krytykowałem PO .... Nikt też nie pisze na tym topiku w samych superlatywach uważając go za męza stanu itp. Następnym razem pisz precyzyjnie ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma ---->>>>>> faulujesz od pierwszych postów jakie do mnie napisałeś, jesteś małym pieniaczem który przyczepił się do mnie jak kupa do gaci , obsikujesz mi nogawkę i odszczekujesz się , szkoda że nie skomentowałeś tych wizyt w Katyniu ... :-O ps. prymitywny post ? :D no piszę tak żebyś zrozumiał :D bez odobioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn.....
suszi i pace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 10 minut
rozmawiac z tym "toto", ofiara,facet który skończył podstawówke , biedny facet,jesteś małym pieniaczem który przyczepił się do mnie jak kupa do gaci , obsikujesz mi nogawkę i odszczekujesz się , bez odobioru, pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda ,otwierają swoje chamskie mordy i wydzierają sie , to jego przydupas , ofiara i jemu podobnymi pajacami na sznurkach pisiowych, popełniam błąd bo rozmawiając z takim czymś powoduje że jemu wydaje się, że jest mi równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Shatyn przepraszam ale czasem znikam nawet o tym nie informując wszem i wobec całego forum i do tej pory nie robiłeś z tego problemów co do Polańskiego wypowiem się po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×