Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość KULTURA KOMUSZEGO RENCISTY
[zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Oczywiscie. Oni, tzn pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda potrzebna do obrażania, tego bardzo nie lubią. Bo to jest fakt. Podobnie jak czesto u mnie. Podaję fakt z którym nie mozna nic zrobić. Ani sobie poopowiadać, ani pokłamac... Nic. Wtedy otwierają swoje chamskie mordy i wydzierają sie obrazajac tych którzy im takie fakt przedstawili... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 10 minut
rozmawiac z tym "toto", ofiara,facet który skończył podstawówke , biedny facet,jesteś małym pieniaczem który przyczepił się do mnie jak kupa do gaci , obsikujesz mi nogawkę i odszczekujesz się , bez odobioru, pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda ,otwierają swoje chamskie mordy i wydzierają sie , to jego przydupas , ofiara i jemu podobnymi pajacami na sznurkach pisiowych, popełniam błąd bo rozmawiając z takim czymś powoduje że jemu wydaje się, że jest mi równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chciałby być równy
dziadowi spod budki z piwem?:( {rozmawiac z tym "toto", ofiara,facet który skończył podstawówke , biedny facet,jesteś małym pieniaczem który przyczepił się do mnie jak kupa do gaci , obsikujesz mi nogawkę i odszczekujesz się , bez odobioru, pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda ,otwierają swoje chamskie mordy i wydzierają sie , to jego przydupas , ofiara i jemu podobnymi pajacami na sznurkach pisiowych, popełniam błąd bo rozmawiając z takim czymś powoduje że jemu wydaje się, że jest mi równy.}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn.....
jak tam suszi i pace?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZatyn i ty jestes kulturalny?
[zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Oczywiscie. Oni, tzn pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda potrzebna do obrażania, tego bardzo nie lubią. Bo to jest fakt. Podobnie jak czesto u mnie. Podaję fakt z którym nie mozna nic zrobić. Ani sobie poopowiadać, ani pokłamac... Nic. Wtedy otwierają swoje chamskie mordy i wydzierają sie obrazajac tych którzy im takie fakt przedstawili... aż to skopjuje, zeby mieć gdy wklejkowicz bedzie wklejał na innych wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn.....
"Ale zdaiwoił mnie ten mąz młodej Kaczyńskiej" widać, że się zdziwiłeś :D masz nawet kłopoty z poprawna pisownią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 10 minut
rozmawiac z tym "toto", ofiara,facet który skończył podstawówke , biedny facet,jesteś małym pieniaczem który przyczepił się do mnie jak kupa do gaci , obsikujesz mi nogawkę i odszczekujesz się , bez odobioru, pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda ,otwierają swoje chamskie mordy i wydzierają sie , to jego przydupas , ofiara i jemu podobnymi pajacami na sznurkach pisiowych, popełniam błąd bo rozmawiając z takim czymś powoduje że jemu wydaje się, że jest mi równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn....
pace? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn....
a może suszi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sie pacnie paczka suszi
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn czytałeś Samolubny gen lub Rzekę genów .. Dawkinsa ? dobre ksiązki ... lecz ... nie zgadzam się ze wszystkim co on pisze ( w świecie naukowym Dawkins jest też krytykowany ). Obawiam się że Dawkins z fundamentalnego darwinizmu zrobił swoją religie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobro i moralność według
ateisty... rozmawiac z tym "toto", ofiara,facet który skończył podstawówke , biedny facet,jesteś małym pieniaczem który przyczepił się do mnie jak kupa do gaci , obsikujesz mi nogawkę i odszczekujesz się , bez odobioru, pisiorowi oszołomkowie, z zamałymi mózgami ale za to szeroko rozwartą morda ,otwierają swoje chamskie mordy i wydzierają sie , to jego przydupas , ofiara i jemu podobnymi pajacami na sznurkach pisiowych, popełniam błąd bo rozmawiając z takim czymś powoduje że jemu wydaje się, że jest mi równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobro i moralność według
Czytałem za to jakies skróty.} czy chodzi o fragmenty?:D bo na skróty to się chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoło jest czasami poczytać
polonistę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sie pacnie paczka suszi
czytał skróty :D:D:D "jakieś" ale pajac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoło jest czasami poczytać
jak się kiedyś walczyło o pace, teraz je suszi to można czytać skróty, co nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelu łatwo dziś nie było
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn.....
PACE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wybaczę
Shatyn co przeszkadza ci, ze ktoś ma inne zdanie ?(piszę tutaj o naszym dzienniku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany pan P
warto przeczytać także komentarze pod artykułem Rosjanina 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak można wymagać wiedzy
od kogoś, kto czyta skróty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK MOŻNA WYMAGAĆ
zeby gość po trzech klasach zawodówki czytał coś innego niż skróty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UE plajtuje
"Rząd mógłby podjąć inne działania, a nie zabierać pieniądze rencistom, którzy zarabiają 500 euro miesięcznie" - powiedział prywatnej telewizji Mega przewodniczący związku zawodowego funkcjonariuszy państwowych Spyros Papaspyros. Pracownicy sektora publicznego, w tym nauczyciele ze szkół państwowych i pracownicy szpitali, we wtorek rozpoczęli 48-godzinny strajk. @@@@@@ A u nas jeszcze się zaciaga kredyty, jeszcze sie drukuje obligacje. 700 miliardów wisimy bankierom, roczne odstetki od tego długu to 35 miliardów. tyle dostaja bankierzy za nieudolność polskiego rządu (wszystkich kolejnych). no bo przecież zawsze na horyzoncie sa jakieś wybory więc KRUSu nie ruszamy, emerytur mundurowych nie ruszamy, emerytur górniczych (gdzie facecik pracujacy na powierzchni jako elektryk po 25 latach ma emeryture) nie ruszamy...A jak się trafi CUD w postaci gogantycznych złóż gazy które mogłyby pokryć ten deficyt to sie te złoża oddaje za bezcen. Ciekawe jakie ludzie w Polsce będa miec te emerytury za 20 lat, zanosi się że głodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to już jest po południu... 07:19 [zgłoś do usunięcia] Shatyn Samanto... Żeby mozna powiedziec o kimś "złodziej", "morderca" trzeba miec ku temu podstawy w rodzaju np wyroku... Bo wczesniej to jest tylko pomówienie o czym przekonał sie Ziooro..........] Shatyn wybacz ale dla mnie to kompletna durnota jeśli wiem że Iks ukradł Ygrekowi zegarek to nazywam rzeczy po imieniu czyli mówię na Iksa złodziej i żaden wyrok mi do tego niepotrzebny nie jestem Ziorrem ani żadną inną osobą publiczną nie stoję przed kamerami ani nie udzielam wywiadu tylko sobie klikam na forum tak więc mogę nazywać Polańskiego jak mi się podoba > jeśli Polański ma z tym jakiś problem, jeśli Jego zdaniem go oczerniam to niech mnie poda do sądu :D pan Polański zaprosił do domu 13latkę, upił ją, odurzył prochami i zgwałcił > no to kim On jest ? odpowiem Ci : z prawnego punktu widzenia Polański jest pedofilem bo popełnił czyn pedofilski czyli zgwałcił dziecko z medycznego punktu widzenia Polański nie był badany a bez tego nie można ani pisać 'Polański to pedofil' ani 'Polański nie jest pedofilem' medycyna nie pomoże zostaje zdrowy rozsądek > proponuję nazwać Polańskiego zboczonym sk....nem gwałcącym dzieci i na tym zakończyć tą dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to napisac
offerma, mądry, rzeczowy, zdrowo myślący facet z Ciebie, nie było postu pisanego przez Ciebie, aby się nie móc z nim zgodzic :) z.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×