Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość pisek spisek
i może niech Pan Prezes nauczy się mówic Pan Prezydent Brnonisław Komorowski a nie ... Pan Komorowski itp. albowiem należy uszanowac wybór Polaków i urząd Prezydenta RP niezależnie od swoich osobistych sympatii . Facet w jego wieku powinien o tym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisek spisek i może niech Pan Prezes nauczy się mówic Pan Prezydent Brnonisław Komorowski a nie ... Pan Komorowski itp. albowiem należy uszanowac wybór Polaków i urząd Prezydenta RP niezależnie od swoich osobistych sympatii . Facet w jego wieku powinien o tym wiedziec } Przypomnę tylko jak w mediach traktowano nieżyjącego Prezydenta. Też wtedy grzmiałeś/łaś? Wątpię. To jest typowe dla większości dyskusji politycznych. Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisek spisek
myrevin proszę nie odbijac piłeczki i nie bawic się w ping-ponga co typowe dla pisowców :-O nie odniosłeś się kompletnie co do tego jak w tej chwili zachowuje się Pan Jarosław tylko nawracasz do przeszłosci ... Pan |Jarosław głosił swoją przemianę i koniec wojny ... wobec tego będac konsekwentnym powinien teraz nieco łagodniej się wypowiadac to raz . Dwa - poprzez szacunek dla tych co wybrali Komorowskiego na Prezydenta powinien mówic : Prezydent Komorowski a nie mówic że wybór był przypadkowy. Trzy - nie pamiętam żeby o ś.p Prezydencie mówiono poprzez PAN Cztery - skąd wiesz czy grzmiałem wtedy czy nie grzmiałem - nie znasz mnie więc może łaskawie nie wypowiadaj się arbitralnie na temat mojej skromnej osoby . i jeszcze jedno - jeżeli Pan Prezes uważa że ataki na jego brata były podłe to powinien teraz dac dobry przykład i zachowac się inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak już napisałem, nie umiem twojego zachowania określić inaczej jak określiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisek spisek
.... i kończąc dyskusje ( ze swojej strony ) proponuję przyjrzec się temu jak PIS po kampanii prezydenckiej zmienił o 360 stopni swoją retoryke a usta Kluzik-Rostkowskiej zastąpił Brudzińskim . Słowa wypowiadane wobec rządu i Premiera w kontekscie katastrofy to szczyt podłosci ( a podobno miał byc koniec wojny i była wieeeelka przemiana ). :-O uprzedzając wasze argumenty o Palikocie ... facet przegina i należy wiele z jego wypowiedzi potępic i wcale mi się nie podobają . PIS mówiąc to co teraz nie wygra już żadnych wyborów , miałby szanse gdyby poszedł tą łagodniejszą linią wytyczoną przez Poncyliuszai Panią Kluzik ale okazało się to tylko marketingiem na czas wyborów. Prezes poczuł się zagrożony , zwiera szeregi i ponownie do łask wracają RADYKALIŚCI tacy jak Brudziński czy jałowy i dyspozycyjny Błaszczak. miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisek spisek
" Tak jak już napisałem, nie umiem twojego zachowania określić inaczej jak określiłem. " Problem w tym że wyciągasz wnioski co do kogoś o kim nie masz pojęcia i nie wiesz co myślałem i co robiłem gdy obrażano ś.p Prezydenta. Ale rozumiem że typowo dla przedstawicieli PIS będziesz mi wmawiał co myślałem wtedy i co czułem i że pewnie podobało mi się że go obrażano . jak ty mnie znasz ... :D :D :D :D żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiecie moi drodzy
Shatyn może będzie gdzieś leciał i się wszystko zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .........
[Przypomnę tylko jak w mediach traktowano nieżyjącego Prezydenta. Też wtedy grzmiałeś/łaś? Wątpię. To jest typowe dla większości dyskusji politycznych. Hipokryzja.] NIE , NIE MASZ RACJI i podejrzewam wiesz o tym Osoba publiczna jest narażona na krytykę, a Lech K. jako prezydent był osobą publiczną i ... Więc z łaski swojej nie obracaj kota ogonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirtualna polska
"Właśnie dobiega końca heca pod pałacem. Wynik -wygrał Rydzyk, Polska przegrała. Przegrała demokracja, wygrała nienawiść. Wygrała pisowska mniejszość, przegrała większość rozsądnych Polaków. Przegrali prawdziwi katolicy, wygrała toruńska sekta. Splugawiono krzyż, opluto prezydenta, zdeptano godność narodową. Wygrało menelstwo -rozhisteryzowane baby, otumanione antyrządowymi kazaniami, emeryci upatrujący w Kaczyńskim zbawcę narodu, przegrała polityka łagodzenia podziałów, wygrały bojówki oszołomów pisowskich. Poniosło także klęskę kunktatorstwo, którego celem jest utrzymanie władzy za wszelką cenę - za cenę poświęcenia Rzeczpospolitej w jej obecnym, tak przecież upragnionym kształcie. Winię za to -rząd Donalda Tuska! Chciałbym , aby wreszcie zajrzał do kart historii i przypomniał sobie, co w podobnej sytuacji zrobił marszałek Piłsudski. Dość już judzenia Polaków w TVP - uchwalić odpowiednią ustawę natychmiast i zlikwidować tę szczekaczkę. Rydzykowe media Krajowa Rada już dawno powinna zamknąć, a dla PiS-owskich zdrajców ojczyzny należy stworzyć współczesną Berezę. Jeśli Polska ma ocaleć -to są kroki niezbędne i do natychmiastowego podjęcia. Rząd upokorzony i tchórzliwy boi się wystapić zdecydowanie przeciw tym, którzy państwo przywiedli na skraj przepaści, a dzisiejsze wydarzenia odebrały mu resztki autorytetu. Mam smutną konstatację - jeśli dalej Tusk będzie stosował strusią politykę -rządy Platformy trafi szlag. Być może słusznie. Ale powrót PiS-u do władzy to katastrofa, a innych perspektyw nie ma. Co dalej, Polsko? A co do roli Kościoła: jak się ustępowało hierarchom na każdym kroku, jak wieszało się krzyże wszędzie bez zgody zainteresowanych, jak rozdawalo się chciwym klechom majątki -to utwierdziło się w klerze przekonanie, że wszystko im wolno. Gorzką konsekwencją są wydarzenia na Krakowskim Przedmieściu, w których niebagatelny udział mają politycy w sutannach. I dlatego też wygrał Rydzyk, a przegrał prezydent. Przenieście więc stolicę do Torunia! Weźcie sobie tam całą hierarchię kościelną, politycznie zblatowaną, działajacą jak nieraz w historii bywało - przeciw polskiej racji stanu. Apage satanas! Jeżeli Polska ma być Polską, to czas podjąć stanowcze działania, panie Tusk! Potrafi pan? Bo jeśli nie, to niech pan przynajmniej ściągnie państwową flagę z pałacu prezydenckiego, by nie zhańbiła jej zwycięska hołota."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty_pierdaty_kapucha
i gnaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..............
wirtualna polska święta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz gwałcił nie tylko
kleryków. Także własne dzieci [Watykan pozwany za Legionistów Chrystusa. Założyciel zgromadzenia Legionistów Chrystusa - ojciec Marcial Maciel Degollado gwałcił nie tylko pozostających pod jego opieką kleryków, ale także własne dzieci. Przez lata chronil go Jan Paweł II - donosi ABC News. Twierdzi tak 30-letni Raul Gonzalez, który przedstawia się jako syn ojca Maciel Degollado. W sądzie w Connecticut złożył właśnie pozew przeciw Watykanowi o ukrywanie od 1950 roku seksualnych przestępstw swojego ojca. W wywiadzie dla ABC News Gonzalez powiedział, że założyciel zgromadzenia Legionistów Chrystusa gwałcił jego oraz przyrodniego brata Omara podczas wspólnej podróży do Madrytu 20 lat temu. Miał zmuszać chłopców do masturbacji, całowania się i robił im w tym czasie zdjęcia. Mój ojciec był chroniony przez Jana Pawła II. Mówił, że śmierć papieża będzie oznaczać dla niego poważne kłopoty - powiedział Raul Gonzalez. Dodał, że ojciec Marcial Maciel Degollado miał dzieci także z kobietami z Hiszpanii i Szwajcarii.] pedofilie w kościele należy tępić na zasadach ogólnych bezwarunkowo i srogo..w tej sytuacji już nie ważne czy ,,ksiądz ,, czy ktos zestresowany,,oczyścić kościół dziś to szansa na jego przetrwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papież Jan Pawel ll
nigdy nie zostanie świętym, bo za dużo wychodzi spraw na jaw, które za czasów jego kadencji, bylo ukrywanych. Wspomnicie moje slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś mi się wydaje,
że tym klechom poprzewracało się w baniach od dobrobytu! Wciskają głupim barankom wiarę w swojego mistrza i straszą wiecznym ogniem sami nie bojąc się tego piekielnego ognia. Moim skromnym zdaniem, im głupszy, tym wierniejszy i bojaźliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualna polska "Właśnie dobiega końca heca pod pałacem. Wynik -wygrał Rydzyk, Polska przegrała. Przegrała demokracja, wygrała nienawiść. Wygrała pisowska mniejszość, przegrała większość rozsądnych Polaków. } Od samego początku twierdziłem że obrońcy krzyża to fanatycy i zdania nie zamierzam zmieniać. Natomiast to co zacytowałem to jest właśnie manipulacja mediów. Demokracja by przegrała gdyby rozpędzono fanatyków religijnych przy pomocy czołgów czy pałek policyjnych. A tak, śmiem twierdzić przegrał zdrowy rozsądek i to u obrońców tego krzyża. Czemu to "przegrała większość rozsądnych Polaków"? Co to za bzdura? Ja się nie czuję jakbym przegrał, daleko mi do takiego poczucia. Nie jestem fanatycznym ateistą, symbole religijne są mi obojętne, dopóki ktoś np nie nakaże mi ich wieszać u mnie w domu. Przypomnę tylko że kiedyś symbol krzyża był widoczny w naszym godle państwowym. Komuniści strącili go wraz z koroną, do dziś krzyż tam nie wrócił. Mam zatem napisać że wygrali komuniści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak tam z jego żoną było czy jest naprawdę. Na jego stronie jest wywiad z nim.. { RW: Żonę też można zmienić. WC: W moim świecie - nie. Jestem katolikiem do szpiku kości i nie znam takiej opcji. Żona to nie przedmiot. Mogę stwierdzić, że się nie dogadujemy i musimy zamieszkać osobno. Ale dla mnie przysięga przed ołtarzem, składana wobec mojego Boga, zobowiązuje. } Więc się powstrzymam od ocen. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kościół i Pospieszalski nie
są już świętymi krowami Pod krzyżem znowu się dzieje. I choć wszechobecność tego tematu w mediach jest coraz bardziej irytująca, to w niedzielny wieczór chyba rzeczywiście wydarzyło się coś nowego. Nie dlatego bynajmniej, że „skończył się w Polsce klerykalizm, jak twierdzi Wojciech Orliński. Ani nie dlatego, że grupa ludzi postanowiła zrobić sobie jaja z nazbyt rozgorączkowanych staruszków. Coś jednak drgnęło okazało się, że Kościół katolicki, religijni fanatycy, Cejrowski czy inny Pospieszalski nie są już świętymi krowami - pisze w felietonie dla Wirtualnej Polski Michał Sutowski z "Krytyki Politycznej". więcej ... http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kosciol-i-Pospieszalski-nie-sa-juz-swietymi-krowami,wid,12558652,wiadomosc.html?ticaid=1aaf8&_ticrsn=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jak rozwodnik
może brac 2 raz ślub kościelny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedny Jareczek
Biedaczysko nie może zrozumieć, że wyborcy już po raz drugi go nie chcą. A biedaczysko dalej myśli że jest najlepszy i niezastąpiony. Chłopie zrozum że jesteś beznadzieją oraz nieudacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co gdzieś czytałem, Cezary Pazura już 4 razy wziął kościelny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZ BIDUSIE NIE ZOSTAJE
WAM NIC INNEGO JAK PRIV:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obok bo szkoda chuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie racja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×