Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
To ja- pomyłka w nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wczoraj topik pana Shatyna jeszcze był, dzisiaj ni hu hu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top nie istnieje he he
Teraz dziadek musi swoje frustracje leczyć na innym forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik z Rogalina
A co się stało, że mu wycieli następnego topa? Sam podał do likwidacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A to dziękuje za info- wczoraj tam zajrzałem ok 21.00- ktoś po nim jechał jak po murzynie w czasach niewolnictwa- zrobiło mi się go żal i nie skomentowałem. Czyli moja misja się skończy? Nie wierzę- stary założy nowy top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że założy
Dziwię się redakcji i właścicielowi portalu. Oni nie widzą, z jakim manipulantem mają do czynienia? Jak on potrafi wkurzać ludzi? Powinni go zablokować za antyspołeczne zachowania. finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że założy
Myrevin ja osobiście jestem przeciwna takim zachowaniom mnie krzyż nie przeszkadza i rozumiem ludzi broniących go jest dla nich symbolem walki z zakłamanymi mediami, z manipulacją oraz z nierzetelnym śledztwem ale istnieje też tego drugie dno - w taki sposób leją wodę na młyn PO, o to właśnie chodziło, aby skompromitować tych niejednokrotnie starych ludzi, którzy z racji swojego wieku są blisko z Bogiem na stare lata często wraca się do korzeni, a są one u większości tego pokolenia chrześcijańskie poza tym w sporze umknęło kilka innych ważniejszych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Był blokowany- to nic nie dało. Ale to forum to all life naszego dziadka. Jest na rencie i tu rozładowywał swoje frustracje. Czuł się potrzebny. Myślał, że pełnił ważną misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że założy
właściwie - nie w sporze, a dzięki sporowi i "wojence" pod pałacem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że założy
wiem Zastępczy, co nie zmienia tego iż wreszcie właściciele kafeterii powinni przestać się dawać manipulować i głaskać pod włos to teoria, w praktyce wiadomo jak będzie pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dokładnie tak myślę- myślę że sam Tusk zabronił ruszać krzyża. Dzisiaj słyszałem Shetynę- ten scedował to na Gajowego. Chodzi o zagłuszenie posunięć rządu. Nikt nie zajął się stanowiskiem konserwator zabytków- aby odblokować klincz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik z Rogalina
Nowy topik Shatyna już jest:)) Ciekawe ile on przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pa 🌼 Krzyż nie jest nawet trzeciorzędnym problemem- problemem jest to wczoraj w Sejmie mówilil Tusk i Rostowski. Tusk zakwestionwał właściwie polską wiedze ekonomiczną. Stworzył coś w rodzaju ekonomii tuskowej. Nie zająknał się nawet o skoku zatrudnienia w administracji co pożarło właśnie 5 mld. które teraz PO zamierza ukraść Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że założy
muszę iść, ale dam wam radę - olejcie go, choć wiem jakie to trudne ja nawet jak go czytam raz na jakiś czas - tydzień, miesiąc - podnosi mi ciśnienie jestem apartyjną osobą,niewiele rzeczy mi przeszkadza, czy mnie dotyka, ale on osobiście działa na mnie jak płachta na byka, jest toksycznym manipulantem nie wygracie z nim, gdyż musielibyście mieć taką samą osobowość - aspołeczną z takimi ludźmi się nie rozmawia, nie dyskutuje, ich się unika jak ognia do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To prawda co piszesz- ale ktoś musi to wziąć na siebie- to moja rola od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YAR
Zastępczy Shatynek Dokładnie tak myślę- myślę że sam Tusk zabronił ruszać krzyża. Dzisiaj słyszałem Shetynę- ten scedował to na Gajowego. Chodzi o zagłuszenie posunięć rządu. Nikt nie zajął się stanowiskiem konserwator zabytków- aby odblokować klincz. >>>>>>>>. co ty za bzdury klepiesz , szkoda słów wiesz co wczoraj p[owiedział bp Pieronek na temat krzyża przed Pałacem Prezydenckim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chodzi o mnie to
Zastępczy ... już dawno powinien mieć bana i to na stałe dla takich smieci nie powinno tutaj byc miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
Myrevin http://tnij.org/htjw )) Z czego się cieszysz, wg mnie nalezy tylko płakać :( "Żądamy godnego miejsca dla krzyża powiedzieli protestujący nie zgadzając się na przeniesienie go do kościoła" A gdzie moze być godniejsze miejsce dla krzyża jak nie w Kościele ? Czyli Kościół nie jest godnym miejscem dla krzyża wg nich ? Nie dziwię się, że bp Pieronek tak ostro wyraził się o protestujących i nazwał ich fanatykami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..............
09:20 [zgłoś do usunięcia] rolnik z Rogalina ------- podaj link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srrraczka
:);) ;( :( ;> :)) :))) :((( :(( *&6%KL:'[.,{ :{ ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srrraczka
ju anderstend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że założy
Zastępczy, rób jak uważasz, mojego zdania nie zmieniam uważam, że takie osoby się całkowicie ignoruje pozdrawiam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie byłaś jak Cie nie było?
:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisek spisek
Kaczyński podobno przeszedł przemianę a już wszyscy widzą że to była ściema . Język jakiego używa mówi sam za siebie. Podłe zachowanie wobec nowowybranego Prezydenta pokazuje ze to jest facet bez klasy. Nie ważne że Komorowskiego po prostu nie znosi , to jest demokratycznie wybrany prezydent. Mówienie że został wybrany przez pomyłke ... obraża tą czesc Polaków która Komorowskiego wybrała. Kaczyński posługuje się od kilku tygodni agresywnym i podłym jęzeykiem i trzeba miec wiele złej woli by tego nie zauważac. A to że Pan Palikot przegina jest oczywistą oczywistością , tyle że Pan Palikot nigdy nie głosił wielkiej przemiany swojej osoby. PO nie musi niczego wymyślac ( a propos Kaczyńskiego ) on sam podsuwa argumenty swoimi wypowiedziami i zachowaniem. Jeżeli tak zachowuje się osoba po ciężkiej tragedii to włosy dęba stają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisek spisek
Nie musi albowiem PIS samo się "wykończy" :D :D swoją drogą ciekawe że ten ciepły wizerunek jaki wykreowała Pani Kluzik z Panem Poncyliuszem wyparował zaraz po wyborach :D i do głosu doszedł beton z zakonu PC czyli Brudziński itp. jak widac walka o wpływy w PIS trwa i teraz przyszła zmiana na retorykę pokampanijną ( czytaj wojenną ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×