Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość w gminie mamy 20 tys.
mieszkańców i ponad trzystu kandydatów do Rady Miasta :classic_cool: W ogóle jak wczoraj wyściubiłam nos z domu, to się złapałam za głowę. Wszędzie plakaty, jakieś wozy Drzymały oblepione billboardami stoją na skwerach, telebimy, gadające autobusy, co się kurrwa dzieje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motzne w chooy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaś do mamy: - Mamo, mamo znalazłem babcię... -Ty gówniarzu jeden, ile razy ci mówiłam, że masz nie kopać w ogródku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za finezja
Jak kupić samochód wart 85 tysięcy za 10 złotych? Na taki pomysł wpadł 39-letni mieszkaniec Lublina. Nowym nabytkiem nie nacieszył się jednak zbyt długo, teraz odpowie za oszustwo. Mężczyzna wypatrzył auto w jednym z lubelskich komisów samochodowych. Umówił się, że całą sumę wpłaci przelewem. Na konto przelał jednak jedynie dziesięć złotych i postanowił sfałszować dowód wpłaty. Zapłaconą kwotę przerobił na 85 tysięcy i podrobiony dokument zaniósł pracownikom salonu. - Ci wydali mu samochód. Dopiero po jakimś czasie zorientowali się, że dokument jest sfałszowany, a na konto salonu wpłynęło nie 85 tysięcy, a 10 złotych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu wchodzi do klasy rzuca plecak i zakłada nogi na ławkę. Oburzona Pani zwraca mu uwagę: - Jasiu wyjdź klasy i wejdź ponownie, tak grzecznie jak twój ojciec gdy wraca z pracy. Jaś wychodzi. Po chwili drzwi otwierają się pod wpływem mocnego kopnięcia. Jasio wpada do klasy i krzyczy: - A k*rwaa!!! Nie spodziewałaś się mnie tak wcześnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani kazała dzieciom przynieść do szkoły swoje domowe zwierzątka... Małgosia przyniosła kotka, Jadzia pieska, a Jasio przyniósł żabę... - No i co ta twoja żaba potrafi, Jasiu? - pyta pani. Jasio szturchnął żabę, a ona: - Kła! Jasio ze stoickim spokojem jeszcze raz szturchnął żabę, ale ona znowu: - Kła! Wreszcie Jasiu się zdenerwował i uderzył pięścią o stół, a żaba: - Kłanta namera, tarira kłantanamera, kłanta namera... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kolejce stoją 6-letni syn i ojciec. Przed nimi stoi otyła kobieta - tak minimum ze 150 kg. Synek mówi do ojca: - Tato, patrz jaka ta baba jest ogrooomnaaaa... Ojciec się zaczerwienił, głupio mu się zrobiło i mówi: - Synku, nie można tak mówić o ludziach. - Ale ona jest taka gruuubaa... nigdy nie widziałem takiej grubej baby. - Dobrze, ale to niegrzecznie w ten sposób mówić o innych. W tym momencie grubej babie przy pasku odzywa się komórka: - Pi, pi, pi, pi... A synek z przerażeniem: - Tato! Uważaj! Będzie cofać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie. :P Jakieś inne opisy na tej samej stronie już ktoś na forum wklejał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuczek pyta się babci: - Babciu widziałaś moje tabletki? Oznaczone były LSD. Babcia na to: - Pier*olić tabletki, widziałeś tego smoka w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka szkoda, że WIKITERIA
:classic_cool: już nie funkcjonuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wziąwszy pod uwagę że
Myrevin jest przed Lechem Kaczyńskim i Jezusem - to gratulacje! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Myrevin jest przed Lechem Kaczyńskim i Jezusem - to gratulacje! } To nie jest śmieszne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie plany na zieloną noc?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba wpadnę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź ze sobą respirator
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u-u jest skuteczniejsze
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u-u jest we wtorek
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie sie objadasz
słodyczami z nadzieją na zbawczy atak próchnicy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co mi próchnica
skoro organizm zakwaszony? :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skojarzyłem, że
we wtorek idziesz do dęty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z czym innym
żadnych dentystów w ciągu najbliższych pięciu lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie sie ubierz
i zrób smoky eyes :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weterynarze to cfaniaki
poszłam kiedyś z kotką na refundowaną sterylizację, nie pierwszą zresztą, siedzę, czekam, nagle wychodzi ubabrany wet i z wielce zbolałą miną rzecze do mnie tak: "Nastąpiły komplikacje, otworzyłem jamę i znalazłem nowotwór, spory. Trzeba go usunąć, ale będzie pani musiała dopłacić". Spoko, wydygana poleciałam do domu po kasę, operacja się skończyła, kot wrócił do formy. Idę se kilka tygodni później ulicą, spotykam koleżankę z psem. Pytam się, jak się psina chowa, a ona na to, że spoko, ale była na sterylizacji i w trakcie zabiegu okazało się, że był rak, trzeba go było usunąć, za dopłatą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty raczej nie lubią
zmiany otoczenia, więc może rzeczywiście to jakaś nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieski zbierasz?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, dzięki bardzo
:D brakuje mi dwóch naklejek do szóstego. Zbieraj dla siebie, promocja trwa do końca stycznia. A potem mają być kotki :O :classic_cool: Ale dzięki za pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś wymyślisz
Jakiej akcji? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobisz?
nic nie zrobisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×