Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość nie lubię Grabaża
(i Maleńczuka :classic_cool:), ale z ciężkim, bo ciężkim sercem, szapo ba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda, że tak niewielu
ludzi to czai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę Ci Myrek
w tej chwili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze tej muzy emocjonalnie
nie łapię, może za daleko przeskakuję ale bardziej czuje klimaty odrażających, brudnych, złych i dzieci sanczeza, no wiem, nie ta bajka, zmykam, słitaj, szukaj i drimaj :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezwanie do Waszej trzezwości
Wódka zabija. Bądźcie trzeźwi. To iluzja, że po głębszym wszystko jest lepsze. Do życia trzeba SIŁY - jaką siłę można mieć z wódki. To nie ma sensu! A mózg? Jak chcesz myśleć trzeźwo, rozsądnie, dobrze oceniać sytuacje będąc pijanym? Człowieku, Polaku - nie pij!!! Oto taki dramatyczny apel kieruję na kafe. Zbliża się Adwent - nie upijajcie się rodacy w tym czasie. Zobowiążcie się do abstynencji chociaż w tym czasie. Przemyślcie sobie ten mój apel na tym forum. Zróbcie taką ofiarę Bogu za wszystkie kobiety, które piją jak chore umysłowo z wielu powodów, a póżniej tracą dzieci . Przeproście Boga za to. Alkohol to śmierć. Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezwanie do Waszej trzezwości
Na tym Topicu szczególnie rządzi Szatan. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek, jaki lewak?
czy w wieku 23. lat można być lewakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście ciut nie na miejscu to było. I zawsze przy okazji gdy mowa o PW, zastanawia mnie takie coś, Polacy są dość chętni by je opluwać, że bezsensowne itd. Ale powstania w getcie Żydowskim nikt nie krytykuje, choć obawiam się że było jeszcze bardziej bezsensowne. Który naród mądrzejszy? Retorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ czy w wieku 23. lat można być lewakiem? } Można mieć takie poglądy, ale nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powstanie w gettcie
a PW to zupełnie dwie rożne rzeczy i jako mieszkaniec Warszawy czaisz tę kwestię, Myrek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. :P Pisałem znałem osobiście dwóch ludzi co brali udział w powstaniu, dla tego nie uważam je za bezsensowne, mimo że ich argumenty nie były wcale patriotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On pisał poezję
którą przy lekkiej wczucie zrozumie nawet troglodyta, studiował, poznał na studiach swoją laskę, zakochał się, zapłodnił ją, ona zginęła będąc zdaje się w czwartym, piątym miesiącu ciąży, on kilka dni po niej. Socjalista? Wrażliwy człowiek, który miał pecha, albo żył w takim dziwnym zbiegu okoliczności, jak wolisz. W każdym razie, etykietka lewaka ni chuuja do Baczyńskiego nie pasuje. Gloryfikowanie Powstania jest głupotą w dzisiejszych czasach. Liczy się symbol i pamięć. Po to kurrwa, aby więcej taka hekatomba się nie zdarzyła. Chwała Ołdakowskiemu :classic_cool: Śpij słotko, otulinko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etykietę lewaka przypięło mu PRL, tak mniemam. Już nie czepiajcie się mnie o tego lewaka. Wypsnęło mi się, za dużo pamiętam ze szkoły, którą kończyłem w tamtych czasach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek, byłes w Muzeum PW
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1939-1944 pięć lat życia na kolanach.. tego nie trzeba gloryfikować, wystarczy zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrek, byłes w Muzeum PW } Nie, słyszałem o "atrakcjach" typu przejścia fragmentem kanału czy cos takiego..dla mnie cenniejsze są relacje ludzi, którzy to przeżyli. Muzeum to dla mnie coś nie do końca zrozumiałego. Masz eksponat, opis, plus często komentarz przewodnika.. Nie lubię przewodników, ad hoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzysz z perspektywy czasu
ale oni nie żyli na kolanach, to nie polska mentalność. Po prosu robili swoje, żyli, kochali, pieprzyli się, zdradzali, umierali, aż nagle przyszedł moment mobilizacji i... nic się nie zmieniło. Przejdź się do Muzeum PW. Relacje relacjami, ale Muzeum jest niesamowite i zrobi na Tobie wrażenie. Stawiam flachę, że tak :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni nie żyli na kolanach,} Czepianie się szczegółów. :P Mentalnie ktoś to tak mógł czuć. Godzina policyjna, łapanki, i w ogóle całe to gówno, które nie pozwalało normalnie żyć. Tramwaje z napisem jak w piosence Lao Che, przypomnę dla hitlerowców byliśmy podludźmi. Muzeum.. może i odwiedzę skoro tak namawiasz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×