Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość my zwarta brygada yeahhhh
milicjant szuka teraz w necie artykułów by ci odp offermo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a może peowski beton by zabrał głos w tej sprawie? no bo powski beton to charakteryzuje się raczej parciem w stronę unii i euro. niektórzy (np ja) powiedzieli by nawet że bezmyślnym parciem. " Peowski beton w odróżnieniu od pieniaczy wypowiada się w sprawach na których chociaz trochę się zna. O gospodarce nie rozmawiam jestem słaby w tym temacie żeby wchodzić w polemikę . Ponadto wielokrotnie pisałem że moja stopka "peowski beton" ma na końcu emotke -->> :D która ludziom inteligentnym daje do zrozumienia że napisana jest z przymrużeniem oka ... ponadto nigdzie niw wychwalam Bronka ani Donka :D .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do strefy Euro, bankructwa Grecji itp. nie wypowiadam się :-) lepsze chyba to niż pisanie głupot o co tak łatwo na tym forum gdzie pisze się że do prezydenckiego samolotu ruscy strzelali bronią magnetyczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dlaczego się przekreślam? chodzi ci o ten beton? przecież kolega o bardzo długim nicku sam sobie w stopkę wpisał że jest zatwardziałym powskim betonem. to nie ja wymyśliłem. " sprawdź emotke --->>> :D a potem pisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zwarta brygada yeahhhh
A JEGO KLAKIER dyplomatycznie sie od gospodarki odcina:D i tez portami trzesie bo zero wiedzy, chyba ze o rozmnazaniu ogorkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O gospodarce nie rozmawiam jestem słaby w tym temacie żeby wchodzić w polemikę ." to ciekawe. czyli czym się kierujesz podejmując decyzje polityczne? jest ci obojętne co się stanie z gospodarką naszego kraju "byle tylko rządziła PO"? jesteś zwolennikiem PO bo są "fajni i cool" a nie dlatego że mogą coś dobrego dla polski zrobić? to nie są pytania retoryczne. chciałbym żebyś na nie odpowiedział jeżeli możesz bo jestem autentycznie zdumiony. 1. gdzie piszę że jest mi to obojętne --->> nadinterpretacja 2. byle tylko rządziła PO --->> bzdura nie mam takiego podejścia 3. "fajni i cool" --->> infantylizując swoje wypowiedzi szczerze mówiąc autentycznie mnie zdumiewasz 4. decyzje polityczne podejmuje również w oparciu o poglądy danej partii na gospodarkę bo jednak całkiem zielony nie jestem , ale.... o Grecji z tobą nie porozmawiam .. nie muszę chyba się znać na wszystkim ? 5. mam odwagę się przyznać ze nie znam się na wszystkim - co nie oznacza że kompletnie nie mam pojecia o gospodarce tyle że w kontekscie twoich pytan uznałem że nie jestem kompetentny aby wejść w polemike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Migalski pisze:
[„Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Stańmy wszyscy przy królu! I co tu komentować? Schorzeń nie komentuje, bo się na tym nie znam. Rzec jedynie można, że jaka partia taki członek.] :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [„Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Stańmy wszyscy przy królu! I co tu komentować? Schorzeń nie komentuje, bo się na tym nie znam. Rzec jedynie można, że jaka partia taki członek. " :D :D :D :D :D sam ten cytat dałem zdaje się wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda zgłos się do
wawuni to tobie wytłumaczy, a najlepiej załóżcie sobie topik swój + otulona i offerma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelu wybacz
nie czytałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" w dupie mamy twoja osobe, jestes smieszny do chipsow i browara, jako wieczorny dodatek gratis " Bardzo się cieszę :D cieszę się też że masz rozrywkę wieczorem : pisanie głupot do obcych sobie ludzi - z ciekawości zapytam : szczytujesz przy tym czy co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zwarta brygada yeahhhh
shatyn solansz ten top zalozyla wlasnie dla Maaagdalenki, Otulonej,Myrevina, on-warszawa, wawci , smoka, offermy ewentualnie iftar i lisicy, ciebie na tej liscie na bank nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie nikt nie wie:O:O tego we wklejkach nie ma czy nie umiecie znalezc......:O:O a jesli chodzi o topic to nie bede wskazywala palcem kto powinien sie stad wyniesc na wlasny topic:D:D tak sobie przelecialam kilka stron i widze, ze tu sa jacys bezdomni.....w ilosci przynajmniej 2sztuki, domu nie maja czy co, caly dzien na cafe.:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a skoro mówisz że się na gospodarce nie znasz a jednocześnie że gospodarka i program gospodarczy obojętne ci nie są to jest jakiś absurd " To się źle wyraziłem ( zbyt ogólnie ) .... potem wyjaśniam oco mi chodziło ( w punktach ) jak nie doczytałeś to trudno. Peowski beton --->> prowokacja, szydera , przewrotnosc.... masa tu oszołomów dla których samo głosowanie na PO to wyraz debilizmu no więc mam taką stopkę która de facto szydzi z ich podejścia ale chyba ją zmienię ... jakoś emotka - :D nie trafia do ludzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafię ocenić program gospodarczy np PO ale nie we wszystkich szczegółach albowiem nie jestem ekonomistą z wykształcenia . Zgadzam się słowa " nie znam się na gospodarce" uzyłem niefrasobliwie co uprawnić mogło do pewnych sądów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupuss esse
Brawo dla offermy. Rzeczowy konkretny argument oparty na stanie faktycznym. Co do Słowacji. Podejrzewam że odbije się Jej czkawką. Takie są fakty. Na nieszczęście to co się dzieje w Grecji nie jest eksperymentem ekonomicznym. Ostrzeżeniem by przedwcześnie nie pchać się w układ który może poważnie zakłócić parametry i naszej gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie znając się a mając zdanie przypominasz wyborcę leppera który łyka jak mu lepper 900 zł dla każdego obieca (był taki postulat samoobrony - 900 złotych zasiłku dla każdego bezrobotnego "nie ze swojej winy"). " Dziękuje za to porównanie :-) mogę być wyborcą typu elektorat Leppera :D :D :D skoro tak uważasz nie zamierzam się wiecej spierać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja wszystko doczytałem. i jak na razie wynika mi z tego jedno: wprawdzie się na tym nie znam i mam odwagę się do tego przyznać ale nie znając się oceniam program po jako najlepszy. to jest przecież żenujące, nawet zapisane w punktach. " To nie potrafisz zrozumieć że uściśliłem zagadnienia na jakich się nie znam to raz. Dwa - wyjasniłem że wypowiedziałem się zbyt ogólnikowo i niefrasobliwie . Trzy - nick offerma - czy mam uznać że on coś mówi o tobie skoro na prawdę nie potrafisz zauważyc faktu , że uściśliłem swoją wypowiedź? no cóż , masz swoją tezę i się jej trzymaj - będziesz się ztym lepiej czuł zapewne :-) zmykam ( nie uciekam - chociaż śmiało napisz tak :D ) bez odobioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze madrusie wiecie o co chodzi z tym komorowskim i WSI? o co tu chodzi, przeciez kandydat na prezydenta Polski powinien byc czysty i clarowny, a tu wszedzie pisza o komorowskim w kontekscie wsi....... no nie moze sie za kandydatem ciagnac jakis smrod i kandydat powinien wszystko wyjasnic....czy tez tak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o programie 'po' nie bede rozmawiac bo cos takiego nie istnieje, albo nie program 'po' to tylko wladza i pieniadze, czyli program dla waskiej grupy, a nie dla calego narodu.....zreczta POLACY juz wybrali i nie ma po co sobie zawracac glowe 'po':P:P film solidarni 2010 na YT teraz ogladam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zwarta brygada yeahhhh
stawiamy flaszke offermo ze sie od obywatela tego na bank nie dowiesz:D chyba ze sie doksztalci w miedzyczasie na wiki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zwarta brygada yeahhhh
zaglądaj tutaj częściej, brakuje tutaj na tych dwch oszolomów jak shatyn i to coś obywatelem zwane, takiego konkretnego miecza👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn :D :D wróciłem bo cię zobaczyłem ponadto ciekaw jestem jak to skomentują mandarynki a może "przylazł shatyn wrócił obywatel " :D :D offerma mógł mnie źle zrozumieć ale .... skoro nie zauważa że później doprecyzowałem wypowiedź to już zła wola chyba albo prawdziwa z niego oferma :-( ( próbowałem być miły ale jak mnie ktoś z Lepperem wyjeżdza to już nie zdzierżę :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×