Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość głodnemu chlep na myśli
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły wklejasz Myr
Ciekawe jak Kaczynscy otrzymali apartament na Zoloiborzu po wojnie , jako AKowcy i dobrą pracę ???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:52 [zgłoś do usunięcia] pierdoły wklejasz Myr Ciekawe jak Kaczynscy otrzymali apartament na Zoloiborzu po wojnie , jako AKowcy i dobrą pracę ? } Nie wiem? I nie uważam że wkleiłem pierdołę. W takiej sytuacji jest nie tylko ta zmarła właścicielka. Nie ważne wkleiłem jako ciekawostkę, nie widzę sensy się nad rozwodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosyjscy specjalista od badania katastrof lotniczych uważa, że detonację bomby planowano w powietrzu, ale z jakiegoś powodu wybuchła ona na hali lotniska. W wybuchu na moskiewskim lotnisku Domodiedowo zginęły co najmniej 31 osoby, a 130 zostało rannych. Prawdopodobnie był to atak samobójczy. - Na lotnisku Domodiewo w strefie lądowania istnieje system wykrywania materiałów wybuchowych, ale już na hali (w strefie przylotów - red.) nie Jak dodaje, bomba prawdopodobnie została dostarczona jednym z rejsów lotniczych. - Niestety system wykrywania materiałów wybuchowych na lotniskach i wyszkolone psy nie są w stanie zidentyfikować niektórych rodzajów materiałów wybuchowych - mówi Gusiew. Zaostrzone środki bezpieczeństwa Do eksplozji doszło około godziny 16:40 czasu miejscowego wewnątrz budynku, najprawdopodobniej w strefie odbioru bagażu. Według źródeł agencji Interfax za wybuch odpowiedzialny jest zamachowiec-samobójca. W związku z atakiem na Domodiedowo, rosyjskie władze zaostrzyły środki bezpieczeństwa w innych portach lotniczych stolicy, dworcach kolejowych i autobusowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmitrij Miedwiediew żąda od NATO deklaracji ws. roli Rosji w projekcie tarczy antyrakietowej. Jeśli nie otrzyma odpowiedzi, stworzy własny system obrony i każe rozmieścić rakiety atomowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Nasi partnerzy muszą zrozumieć, że nie chcemy tej deklaracji, żeby móc "pobawić się wspólnymi zabawkami", ale dlatego, że chcemy być objęci taką samą ochroną - powiedział prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew. - To nie są błahe sprawy. Oczekujemy od NATO jasnej i jednoznacznej odpowiedzi - dodał. Chodzi o określenie roli, jaką pełnić będzie Rosja w projekcie tarczy antyrakietowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydent stwierdził, że w razie braku deklaracji Rosja rozmieści swoje własne rakiety, które będą chronić ją przed atakiem. - Możemy razem z NATO albo samodzielnie zapewnić ochronę naszego kraju - stwierdził Miedwiediew. Dodał, że dalsze kroki mogą doprowadzić do serii "nieprzyjemnych posunięć Rosji" w tym rozmieszczeniu taktycznej broni nuklearnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czat z Korwinem chat.korwin-mikke.pl 20-20:45 Jak przekonywac do idei wolnego rynku i idei Korwina Audycja w Kontestacji www.kontestacja.com 21:00 Bereta live! Czyli Jan Fijor odpowiada na zarzuty IPN o współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa. prowadzi Marcin Hugo Kosiński Pikieta pod Sejmem RP 25 stycznia Szanowni Państwo! Pragniemy zaprosić Państwa na pikietę protestacyjną przeciwko uciskowi podatkowemu (oraz w szczególności przeciwko niedawno wprowadzonej w życie podwyżce podatku VAT!). Najwyższy czas, aby wspólnym głosem powiedzieć zdecydowane „NIE! dalszemu ograbianiu Polaków z ich własności! Wspólnie protestować będą: Wolność i Praworządność, Unia Polityki Realnej, Ruch Wyborców Janusza Korwin-Mikke, Stowarzyszenie "KoLiber", Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolska oraz Radio KonteStacja. Pikietę poprowadzi p. Janusz Korwin-Mikke, prezes partii Wolność i Praworządność. Pikieta odbędzie się we wtorek 25 stycznia 2011 roku, pod Sejmem RP w Warszawie przy ul. Wiejskiej o godzinie 16:00. Zachęcamy do udziału wszystkich którzy podzielają nasze poglądy. Z uwagi na oczekiwaną dużą liczbę pikietujących prosimy o wcześniejsze kilkunastominutowe przybycie! Serdecznie pozdrawiam, Marcin Obroniecki Rzecznik Prasowy RW JKM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie nudzi, zassała mi się kolejna płyta z Vivaldim, idę posłuchać. 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->Myrevin----> { " (...)Mój jeden kolega to mechatronik, zajmuje się automatyką.. projektuje taśmy produkcyjne, między innymi. Stąd wiem czarna skrzynka zapisuje co pokazuje (...) " } A gdyby okazało się , że firma Twojego kolegi ma siedzibę w Aninie , gdzie przez wiele lat dyrektoruje jej mój cioteczny brat , to powiedziałbym , że ten świat jest jednak bardzo mały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×