Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Kobieto mojego życia wolisz,
sie zrobiło mega megalomansko 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto mojego życia wolisz,
znaczy miło i subtelnie ;) tylko ja jakos nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto mojego życia wolisz,
nie zauwazyłeś, ze pasuje do Was jak przysłowiowy kwiatek do kozucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto mojego życia wolisz,
powaznie cohen ? :D az taka ignorantka nie jestem, chyba. a co do tego co napisales to, wiem lepiej jak jest, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sam Cohen powiedział, że jak usłyszał Jeffa Buckley'a, to miał dreszcze:P Potem mówił, że wersja Buckleya jest bliska ideału. To przeczytałam kupę lat temu w Q albo NME w wywiadzie z Cohenem. Tylko laicy nie wiedzą, kto napisał ten utwór, Myro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto mojego życia wolisz,
jeszcze chwila a wmowicie mi, ze nie wiem, ze cohen to cohen :P a wkleilam to wykonanie bo uwielbiam delikatnosc harfy :classic_cool: ze tez nie umiem napisac nic z sensem, zeby wynikalo to co tak oczywiste dla mnie jest, ale sie spocilam, juz dawno nie wystukalam tyle słów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, nie. życie nie jest aż tak skomplikowane. ;) Mimo to, trudne jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam taki wierszyk moze juz go znacie Nam lecieć nie kazano, wszedłem do kokpitu I spojrzałem na pole...trzeba brata spytać. Jak przekonać pilota w mglistej atmosferze By odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę, Z której moskal przez radio próbuje dyktować Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować. Przez mgłę dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty Co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty. I z czystym sercem powie, ze mgły tej przyczyna Tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina. Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska. Już widzę jak się cieszy pewna morda świńska. Lecz ja się nie ulęknę, broniąc racji stanu. Już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu. Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli Jak Tusk, gdy wkroczyłem na salę w Brukseli. A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku. Przynajmniej cały naród nabierze szacunku. Tylko by nie mówili "Lechu-Kamikadze", Najlepiej jeśli jeszcze brata się poradzę. "Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko, Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko" "Ależ to oczywista przecież oczywistość Że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość. Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach, Bo przecież to samolot na bazie bombowca. Nawet gdy walnie w ziemię to się nie rozwali. Powiedz wieży, że stoi gdzie zomowcy stali Będziemy postępować tak jak było w planie. Wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie. A Błasik niech tam dobrze przypilnuje. Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz. By Ci dodać otuchy - odmówię paciorka, I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektorka." Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci? Żeby władzę odzyskać, trzeba czasem stracić! "Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika. Cały naród Cię uczci jako męczennika." "Naród cie Lechu nie uczci , boś kawał nikczemnika popełniłeś samobójstwo udając męczennika !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam sobie że Myrek ma około 180 cm wzrostu , trochę nadwagi , chodzi we flanelowej koszuli w kratę i w spodniach bojówkach. No i ma wąsy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk ma około 160 cm i z 50 kg i krótkie czarne włosy , ubiera się na czarno raczej w sportowym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona ma dłuższe włosy i pasemka , jest raczej chuda . Chodzi w popielatym płaszczu i ma kozaki na szpilce z czubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j25,,
solansz jak masz wklejac takie paszkwile to lepiej zamilcz, a najlepiej w ogole tu nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{„Rosjanie mają nas tam, gdzie pod wodzą premiera Tuska żeśmy bardzo zaciekle wchodzili } No i ja to wiem. Nie muszę się pytać Jaruzelskiego by to wiedzieć. Jeśli ktoś sądzi że Jaruzelski wie coś więcej o Rosji od ludzi poruszających się po niej dzisiaj jest idiotą. Gest Komorowskiego nie jest zatem, jak próbowały to przedstawić, niektóre media, potrzebą wiedzy. To był po prostu wyraźny znak, dla wszystkich, którzy tego człowieka nazywają "człowiekiem honoru", jaka to będzie prezydentura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×