Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość no sie wie
oki, to spylamy, jak będziesz wychodzić to nie czaskaj drzwiami :classic_cool: cya 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd pomysł, że będę
gdzieś wychodzić? Mam ustawkę na plemiona.pl :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz motyla noga
od dzis plymiona von!! wracam do hyrosa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio i tak wole
grac w królisia :classic_cool: to mnie wycisza. rzuca sie kostka, porusza dpionkiem do przodu i tak rzut za rzutem, do norki :P wciaga jak cholera, ogrywam wszystkich, lacznie z kompem :D niezastapiona gra rodzinna w wolne od akafe wieczory :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w kelnereczkę grałaś?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musialam przeoczyc
bo powinna alfabetycznie byc przed królisiem ;) a na czym ta gra plega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie nie dowiem
:D ale w porzdku :D grałam i w obiadki i kolorowanki i nawet dla chłopców gry przerobiłam :D ale mi wstyd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sama nazwa wskazuje
kierujesz grupą najlepszych komandosów dokonujących chirurgicznego uderzenia w kryjówkę talibów w Tora Bora :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tora bora
najbardziej lubie bara bara :classic_cool: kulezanko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu salonem jedzie
Pospieszalski robi kolejny film o Smoleńsku w konwencji westernu . Ogromny sukces "Solidarnych 2011" , którym ten wyjątkowo uzdolniony reżyser i dziennikarz otarł się o OSKARA zachęcił go nakręcenia kolejnego dzieła . Wszyscy Patrioci Polscy i o. Dyrektor z niecierpliwieniem czekają na premierę . Sukces filmu gwarantowany jeszcze przed nagraniem pierwszego kadru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaki w ogrodzie
Ptaki nie tylko zdobią ogród, ale także chronią go przed szkodnikami. Warto więc je zaprosić, wywieszając na drzewach skrzynki lęgowe. Budka powinna być szczelna, wykonana z grubych (ok. 20 mm), nieimpregnowanych i nieheblowanych desek, z możliwością otwierania jej od spodu. U wylotu nie powinno umieszczać się patyczka, ponieważ mogą na nim przysiadać drapieżniki. Skrzynkę zawieszamy 3 m nad ziemią, pionowo, lub lekko pochyloną do przodu, aby woda nie dostawała się do środka nawet w czasie intensywnych opadów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to wygląda
tylko należy wziąć pod uwagę, że ona stawała się kobietą przy swoim oprawcy. Zastępował jej cały świat w trudnym okresie dorastania. Tak czy siak, dziewczyna jest potłuczona na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno skomentować
bo brakuje nam odniesienia do własnych czy czyichkolwiek doświadczeń, reakcje ludzi typu sama do niego uciekła i dowcipy świadczą o znieczulicy emocjonalnej ludzi - czyli nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze gorsi są ci
którzy na jej traumie chcą się dorobić. Dziewczyna wystawia się na okrucieństwo i kpinę ludzi i tego to już kompletnie zrozumieć nie umiem. Powinna mieć spokój, terapię i wsparcie najbliższych, zamiast być ciągana po tok szołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własna wola w wypadku
kobiety, która została uwięziona przez świra jako dziecko i spędziła z nim osiem lat życia, wydaje się argumentem ciut przesadzonym. Ale najważniejsze żeby jakoś tę traumę przetrawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własna wola w wypadku
wola i możliwość decydowania o sobie podlegają określonym mechanizmom psychologicznym, które w wypadku tej dziewczyny nie miały prawa przebiegać prawidłowo. Ale dobre jest to, że z osobistej tragedii będzie mieć choć finansowe korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnością zrobiła
w piwnicy specjalizację z rynku nieruchomości, więc ma dziewczyna połapane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, nie znam jej
osobiście i nieśmiało zauważam, że ty również :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w Agorze
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a, no tak, mój błont
A "Uważam Rze" czytałaś? tak żenującego steku bzdur dawno nie widziałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnoszę wrażenie
że otulona i levviatan to projekty tej samej osoby, oba znają się na wszystkim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrażenie czy pewność?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez grzeczność pozostańmy
przy wrażeniu :classic_cool: ciekawe jak agata ocenia własną duchowość i materialność, w skali od 0 do 10 dałbym jej odpowiednio 2 i 8, co nie jest oczywiście wadą ile po prostu cechą, bo ludzie jak wiadomo różne są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu jej mówisz po imieniu?
to nieładne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56% polaków nie przeczytało
w ubiegłym roku ani jednej książki, w czechach 13%, spłycamy się jako naród coraz bardziej, plan tuska aby wychować bezwolne ogłupiałe społeczeństwo ziszcza się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela nie rup scen
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesi mi na takich oczytanych
wcale nie wyglądają. Kto pluje na nasz naród i dlaczego jest to GW? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×