Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

No cóż...nie pociesze Cię green bo ja też fajnie nie mam i też użalam się nad sobą...podobno 20 lat to najpiękniejszy wiek.....Boże czuje sie taka stara!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wole siebie niż Ciebie głuptasie......Green przecież jeżeli nie z tą to z inną dziewczyną Ci wyjdzie....bedzie dobrze,nie ma co płakać za jakąś dziewczyną...wiem że to tylko tak łatwo powiedzieć ale to prawda....żadna nie jest warta tego żebyś sobie przez nią zmarnował życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilciu dzięki za dobre słowo. Obiecaj że będziesz dobrym psychologiem:) może będę wkrótce potrzebował pomocy, choć czy da się wyleczyć beznadziejny przypadek... Spadam miłego wieczorku i dużo dobrego papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy bede dobrym psychologiem....nie wiem niestety,mam co do tego spore wątpliwości:) dobranoc Green,moje złamane serduszko:) Ja skończe pół litra i ide spać....zajebiste 20 urodziny:(....Dzięki ludzie za piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba...ale z Furtado najbardziej lubie all good things

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom tez jest sliczna polecam rowniez Goo goo dolls- Iris bracia - za szklem ( wczesniej jakos nie zwracalam uwagi na ta piosneke ale na weselu siostry wydala mi sie taka sliczna) Bryan adams_ i can't stop lovin you enya -only time evanescence -my immortal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znałam....przecież wiesz że ja polskich nie słucham....tyle co w radiu leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copythat- znam wszystkie które podałaś...ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×