Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

Jak możesz tak mysleć Green!!! Jesteś najfajniejszą osobą jaką tu poznałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jest to ze nawet gdy jestesmy samotni i smutni to tak naprawde jest takich ludzi wiecej... jestesmy w tym razem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda nasze zmartwienia nas przyblizaja do siebie masz racje mjumii :) Ahh Alicia keys świetna piosenka :) Lilka nikt naprawde nikt nie powiedział mi tylu miłych słów:) na połowe z nich nie zasługuję ale wielkie dzięki :) jesteś kochana lilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie rozumiem...odkąd zaczęłam studia, wszystkie przyjaźnie,wiekszość znajomości przestały istnieć....każdy żyje własnym życiem,myśli o sobie, lub nie ma po prostu czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie...przyjaźn jest wtedy gdy masz posuche w łóżku tak napradwe..;/wtedy kazdy pamieta o tobie i chce przyjaciela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green dlaczego masz tak niską samoocenę,co????!!!!!! Chyba nawet mniejszą od mojej:) Niby dlaczego nie zasługuje,co???? 20 mam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem, poprostu czuje że nie jestem tak dobry. Ale miło mi że wspierasz mnie jestes moją prawdziwą przyjaciółką :) mjumii Animals super piosenka masz świetny gust tak jak lilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tak...smutek zawsze niesie ze soba zwatpienie ale powiada ci ciocia madzia(czyt.ja), ze juz po tych kilku zdaniach twierdze z całym przekonaniem ,że jestes wart wiecej niz nie jedna osoba która znam...a ja sie rzadko myle;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca od marca stoi na skonczonym...1 rozdziale...i co gorsza nie planuje siasc i pisac dalej ...nie widze sensu....hm..moze to głupie ale jakos nie jestem w stanie samej siebie przekonac ze musze i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john lennon imagine
j w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy zrozum...ja wiem ze tak czy inaczej te prace napisze bo zawsze robie tak by wyszło na moje...ale niesamowicie to przeciagam choc wiem ze nic mi to nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak jak ja...wszystko na ostatnią chwile:) no może przesadzam, nie wszystko,ale wiekszość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×