Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna_29

Czy rozwodka z 3 dziecmi ma szanse by poszukac sobie faceta?

Polecane posty

przeciez kazdy facet woli panne czy rozwodke z 1 dzieckiem gora.Co ja zrobie jak sie rozwiode majac 3 dzieci przy sobie?myslicie ze bede kiedys szczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12lat
nie bo z trojka to tylko samobójca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxfctgyhk
moj kuzyn wzial babke z 4 dzieci i maja piate wiec masz szanse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty justyna
jeszcze sie nie rozwiodlas a juz kolejnego faceta szukasz?? bez faceta ani rusz? moze skup sie na dzieciach przez jakis czas, na SOBIE, a milosc jak ma przyjsc to sama przyjdzie - jedna szanse dostalas, masz dzieci, powinnas byc szczesliwa, ze nei jestes samotna 50-cio letnia panna, ktora nie ma NIKOGO... przestan na forum sie glupio pytac czy kogos znajdziesz, najpierw sie rozwiedx a potem ZYJ!!! a nei zaczynaj poszukiwania, jakby to byl sens zycia czy ma sie portki przy sobie... zenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczescie nie zalezy od mezczy
powinnas to wiedziec...masz meza (jeszcze) i szczesliwa nei jestes... nie lacz tych rzeczy, bo to czy znajdziesz jeszcze faceta a to czy bedziesz jeszcze szczesliwa to zupelnie rozen rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlane mleko
Justyna_29, "Co ja zrobie jak sie rozwiode majac 3 dzieci przy sobie?myslicie ze bede kiedys szczesliwa?". 1. Co ja zrobię jak się rozwiodę? - a co masz zamiar robić innego niż robisz teraz? Jeżeli masz mieć gorzej, to po co się rozwodzisz? A jeżeli wiesz dlaczego się chcesz rozwieść, to wiesz również co masz robić dalej. 2. Jak ma żyć rozwódka z 3 dzieci? - podobnie jak z 2 czy z 1 dzieckiem. 3. Czy będę kiedyś szczęśliwa? - odpowiedz sobie na pytanie co powinno się zdarzyć abyś taką była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlane mleko
Justyna_29, "Samemu wychowac jest ciezko ......" - czy szukasz pomocy domowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal_gosia
A czemu nie miałabyś sobie kogoś nie znaleźć? Jak najbardziej może Ci się udać, przecież to nic strasznego być matką trójki dzieci. Moja koleżanka wprawdzie wychowywała 2 dzieci, ale po rozwodzie znalazła sobie porządnego faceta, z którym do tej pory żyje. Ona akurat poznała przez internet, na mydwoje.pl np. sobie dobrała takie kryteria, że dostała facetów, którzy właśnie chcą poznać kobietę z dzieckiem i nie przeszkadza im sytuacja w jakiej się znalazła. Więc nie martw się, zacznij działać a z pewnością kogoś uda Ci się znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×